Перейти до змісту

Геня-бений! Точнее, Беня-гений!


Стиви Джи

Recommended Posts

http://www.unian.ua/politics/989873-kolomoyskiy-vvajae-scho-derjkaznacheystvo-mae-buti-likvidovane.html

 

Коломойський вважає, що Держказначейство має бути ліквідоване 27.09.2014 | 21:43 0 0 0 0 0 Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський вважає, що в рамках проведення децентралізації в Україні повинна бути ліквідована структура Держказначейства. Коломойський не бачить потреби у Держказначействі / Дніпропетровська ОДА Коломойський не бачить потреби у Держказначействі / Дніпропетровська ОДА Про це він заявив сьогодні на прес-конференції в Дніпропетровську, передає кореспондент УНІАН. За його словами, на рахунках Держказначейства фактично заморожені 2,5 млрд грн, зароблених Дніпропетровською областю . Читайте такожКоломойський розповів, що змусило сісти за стіл переговорів сторони конфлікту на Донбасі «На сьогоднішній день кошти нашої області, наших райцентрів і міст, що знаходяться на рахунках Держказначейства - там близько 2,5 млрд грн, але дістатися до них ми не можемо - вони заморожені. Децентралізація стосується ліквідації цього казначейського монстра, який може бути керованим і некерованим в залежності від того, хто посяде місце головного скарбника або міністра фінансів», - зазначив Коломойський. Він також заявив, що центральна влада України не поспішає проводити децентралізацію, побоюючись втратити можливість управляти фінансовими потоками, що надходять до Києва з усіх регіонів країни.
-----------------------------
 
Беню в президенты!!!
Казначейство-пидарасы!!!
Змінено користувачем Стиви Джи
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Коломойский сохранил Днепропетровскую область, как бы кто к нему ни относился.А это оченно много. Один Южмаш чего только стоит ,Днепровский машзавод ,за ним, целая сеть металлургических предприятий ,руды. Там и полиметаллические , и урановые , и железные , и..Там уникальные месторождения марганца , одни из самых крупных в мире.Даже золото имеется в днепровских песках. В Днепродзержинске  мощная химическая отрасль и опять же таки - всякое иное там.В Павлограде шахты - Западный Донбасс,не менее девяти.И Южмаш.Никопольский южнотрубный. Новомосковский трубный , Нижнеднепровский.А Кривой РОг?!А какие черноземы.Путин бы их точно вывозил эшелонами. Там люди  в основном образованные технари.Чтобы обслуживать такое хозяйство , девяти классов недостаточно. Их образовательный уровень на порядок выше не только донбассовцев, но и киевлян  с галычанами.Не обижайтесь , это так.Будем гордиться , что в Украине есть и  полностью сохранилась Днепропетровщина.

  Мотивы у Коломойского свои.Лев не питается травой, как овца.Тут уж нема рады.Зато результат тот , что надо.

  • Upvote 10
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Коломойский сохранил Днепропетровскую область, как бы кто к нему ни относился.А это оченно много. Один Южмаш чего только стоит ,Днепровский машзавод ,за ним, целая сеть металлургических предприятий ,руды. Там и полиметаллические , и урановые , и железные , и..Там уникальные месторождения марганца , одни из самых крупных в мире.Даже золото имеется в днепровских песках. В Днепродзержинске мощная химическая отрасль и опять же таки - всякое иное там.В Павлограде шахты - Западный Донбасс,не менее девяти.И Южмаш.Никопольский южнотрубный. Новомосковский трубный , Нижнеднепровский.А Кривой РОг?!А какие черноземы.Путин бы их точно вывозил эшелонами. Там люди в основном образованные технари.Чтобы обслуживать такое хозяйство , девяти классов недостаточно. Их образовательный уровень на порядок выше не только донбассовцев, но и киевлян с галычанами.Не обижайтесь , это так.Будем гордиться , что в Украине есть и полностью сохранилась Днепропетровщина.

Мотивы у Коломойского свои.Лев не питается травой, как овца.Тут уж нема рады.Зато результат тот , что надо.

Такая богатая страна, а живем как бомжи

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Запорожская область всегда проходила к Днепропетровской приблизительно так , как Луганская к Донецкой.Оч-ч-ень близко стоящие земли.

Как по мне , мы потому не умеем разумно распорядиться своими несметными богатствами , что у нас не было и еще пока нет нормального опыта государственного строительства и госуправления. Покамест   в управлении были только  жучки.И они пользуются беспомощностью общества.Что ни говори , требуется время и  огромная выдержка украинцев..

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Запорожская область всегда проходила к Днепропетровской приблизительно так , как Луганская к Донецкой.Оч-ч-ень близко стоящие земли.

Как по мне , мы потому не умеем разумно распорядиться своими несметными богатствами , что у нас не было и еще пока нет нормального опыта государственного строительства и госуправления. Покамест   в управлении были только  жучки.И они пользуются беспомощностью общества.Что ни говори , требуется время и  огромная выдержка украинцев..

 

 

так і не зрозумів хто сохраніл Запорожскую, якщо Бєня Днєпропєтровскую убєрьог.

Link to comment
Share on other sites

Кажуть, реальний випадок з дитячого театру. Вистава "Павлік Морозов." Кулаки страчують головного героя. Диктор за сценою вимоляє трагічним голосом: "Двенадцать лет ебу мыло." Відчувши з реакції публіки, що сказав щось не зовсім те, повторює ще більш траурно: "Двенадцать лет ебу мыло."

Змінено користувачем boojum
Link to comment
Share on other sites

Кажуть, реальний випадок з дитячого театру. Вистава "Павлік Морозов." Кулаки страчують головного героя. Диктор за сценою вимоляє трагічним голосом: "Двенадцать лет ебу мыло." Відчувши з реакції публіки, що сказав щось не зовсім те, повторює ще більш траурно: "Двенадцать лет ебу мыло."

Я гонимый 3,14дец, я 3,14датый гонец, я гонец из 3,14ды, да ну вас на..уй с вашим театром :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Глава Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський заявив, що не планує створювати у новообраній Верховній Раді "групи впливу" або фракції з числа своїх представників.


Про це Коломойський заявив під час прес-конференції, повідомляєпрес-служба ОДА.


За словами губернатора, він має намір продовжити роботу на посту керівника регіону.


"Я не планую створювати у Верховній Раді ніяких фракцій і груп впливу. Я державний чиновник. Петро Олексійович Порошенко сказав, що має намір залишати мене на цій посаді і не планує мене звільняти. Ми діємо в рамках того виборчого процесу, до якого ми звикли. Тому повторюся: ніякі групи і фракції в Верховній Раді я збирати не має наміру", - заявив він.


При цьому Коломойський пояснил, що не має наміру йти на вибори і переводити свою роботу в політичну площину.


"Я є головою Дніпропетровської ОДА, у мене є безпосередні керівники - адміністрація президента і Кабінет міністрів. Якщо ми говоримо про те, що ми міняємо країну, хочемо очистити її, то, я вважаю, цей процес необхідно починати з самого себе. …. Якщо ми хочемо бути чесними, то починати потрібно з себе. А якщо починати з себе, то не потрібно йти в політичні проекти і займатися політикою, перебуваючи на своїй посаді", - заявив Коломойський.


Українська правда


http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/27/7039104/


 


 Достойно, если это правда.


  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

"Я є головою Дніпропетровської ОДА, у мене є безпосередні керівники - адміністрація президента і Кабінет міністрів. Якщо ми говоримо про те, що ми міняємо країну, хочемо очистити її, то, я вважаю, цей процес необхідно починати з самого себе. …. Якщо ми хочемо бути чесними, то починати потрібно з себе. А якщо починати з себе, то не потрібно йти в політичні проекти і займатися політикою, перебуваючи на своїй посаді", - заявив Коломойський.

 

 Достойно, если это правда.

 

Будем посмотреть :smile3: 

Link to comment
Share on other sites

 

Глава Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський заявив, що не планує створювати у новообраній Верховній Раді "групи впливу" або фракції з числа своїх представників.

Про це Коломойський заявив під час прес-конференції, повідомляєпрес-служба ОДА.

За словами губернатора, він має намір продовжити роботу на посту керівника регіону.

"Я не планую створювати у Верховній Раді ніяких фракцій і груп впливу. Я державний чиновник. Петро Олексійович Порошенко сказав, що має намір залишати мене на цій посаді і не планує мене звільняти. Ми діємо в рамках того виборчого процесу, до якого ми звикли. Тому повторюся: ніякі групи і фракції в Верховній Раді я збирати не має наміру", - заявив він.

При цьому Коломойський пояснил, що не має наміру йти на вибори і переводити свою роботу в політичну площину.

"Я є головою Дніпропетровської ОДА, у мене є безпосередні керівники - адміністрація президента і Кабінет міністрів. Якщо ми говоримо про те, що ми міняємо країну, хочемо очистити її, то, я вважаю, цей процес необхідно починати з самого себе. …. Якщо ми хочемо бути чесними, то починати потрібно з себе. А якщо починати з себе, то не потрібно йти в політичні проекти і займатися політикою, перебуваючи на своїй посаді", - заявив Коломойський.

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/27/7039104/

 

 Достойно, если это правда.

 

ну конешно правда - это не бенин зам, борюся филатов идет в раду, и не беня растыкал кучу закладок по разным спискам.. :nose3:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...