Перейти до змісту

Щось надто складно....


ФРАНКО

Recommended Posts

Якось складно побудовано церемоніал входження до основного складу користувачів ФУПу... Але вже й за це дякую. І як довго я повинен буду "паритися" у передбаннику?  Чи може я не до кінця зрозумів... На ФУПі був кілька років, кілька років був у небутті, а зараз у проміжку між ними... Ну та й вже краще, що не в іншій "піхві"...

Link to comment
Share on other sites

А скiльки треба повiдомлень, щоб в основному мати змогу писати?

Я на перший ФУП з 2005 року не могла зарееструватися.

 

I як можна зробити змiну в нiкнемi? треба одну лiтеру змiнити.

Link to comment
Share on other sites

а що таке поргографія?

 

 

 

ці танці з бубнами щодо "Sand box" типу великого й довгого церемоніалу можливості писати почались ще на старому фупі - коли зламалась реєстрація її відкрили але потім закрили, почали люди тікати з фупу і пані Притула визнала проблему ну і вирішила зробити реєстрацію з диференціацією штанів (що чесно кажучи є трішки ідіотизмом - це культурно якшо писати) , геніальна ідея з диференціацією штанів повернулась і сюди, тож отаке.

Link to comment
Share on other sites

як я розумію, від "вітальні" є певний зиск - "недоліки нового ФУПу - свіжим оком", але ці недоліки потрібно виправляти, а не накопичувати. Знову ж таки, чому через вітальню? Тим більше, що більшість вже були форумчанами і цей карантин втрачає свою актуальність...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...