Перейти до змісту

Еталонний совок


Гість Хома

Recommended Posts

Нажаль, українці в більшості саме такі. Читав у коментах на УП як один добродій рекомендував уряду, як вирішити наші економічні проблеми. Каже: Чому уряд не може встановити українцям пенсії у 2000 єврів, як у Швеції? - Це вирішило б більшість проблем.

Link to comment
Share on other sites

Не знаю скільки зараз коштує встановити автономку у 3-кімнатну квартиру, треба було думати раніше. Мені у 2003 обійшлося у 6т.гривень, смішна сума на даний час, щоправда більше півроку оформляв документи

Link to comment
Share on other sites

Де? котел 3500 (зі знижкою, бо купували одразу 5), решту на радіатори, розводку сам робив

 

Тролінг в фейсбуці.

 

Доречі, у нас однакова кількість дописів :tu:

Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

Автономна в трешку, 2008 год-17000 грн.

Я вообще хренею, когда в сталинке живет вдова секретаря обкома с пенсией в 1600 грн, потому как почти не работала и получает субсидию на хату стоимостью в 300000 баксов. А нельзя ее продать, переехать в единичку и жировать остаток жизни. Какого парохода страна за это платит?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Автономна в трешку, 2008 год-17000 грн.

Я вообще хренею, когда в сталинке живет вдова секретаря обкома с пенсией в 1600 грн, потому как почти не работала и получает субсидию на хату стоимостью в 300000 баксов. А нельзя ее продать, переехать в единичку и жировать остаток жизни. Какого парохода страна за это платит?

Банки були б щасливі дати під заклад такої квартири у борг, але ж перед смертю бабульки до неї заїде кипа спадкоємців і банку нічого не обломиться, бо в нас же виселяти за борги не можна.

 

Цікаво, чи існує в нашій юриспруденції поняття про обтяжений (боргами) спадок?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...