Перейти до змісту

До Чаєчки повернувся Селезень!


Гість Хома

Recommended Posts

яка брехлива показуха.

 

У мене питання: він не проживає на території України, значить він не стоїть на консульському обліку, значить він порушує закон, значить вони брешуть.

Link to comment
Share on other sites

Дуже інформаційна гілка для форуму "Політика".

Я думав, що неадеквати тільки Юльки. А тепер бачу, що тут коли їх нема, все одно жопа.

А  це  таки  інформація,  бо  ця  людина  одурювала  країну  протягом  великого  терміну  і  далі  одурює  показовою  гармонією  в  родині.

Вона  зробила  стільки  шкоди  країні, що  не  гріх  поглумитися  над  її  черговою  брехнею. Хай  ті  5%  ще вилікуються.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

А  це  таки  інформація,  бо  ця  людина  одурювала  країну  протягом  великого  терміну  і  далі  одурює  показовою  гармонією  в  родині.

Вона  зробила  стільки  шкоди  країні, що  не  гріх  поглумитися  над  її  черговою  брехнею. Хай  ті  5%  ще вилікуються.

вана все нищила, поки себе не знищила

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

по лицю видно, що він її просто терпить на публіці...

В нього одна думка на лиці-на ... я тут? за........ла мене  ця цяця по самі помідори.....добре що така муйня раз в чотири роки.Чувака просто жаль.Щиро жаль.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

В нього одна думка на лиці-на ... я тут? за........ла мене  ця цяця по самі помідори.....добре що така муйня раз в чотири роки.Чувака просто жаль.Щиро жаль.

 

Не шкода.  Сам винен

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...