Перейти до змісту

ВОЙНА против Украины начнётся, не позже 10-12 мая 2014 года. Часть1.


Françoise

Recommended Posts

Хоча нік автора "Мойшазасранєц" й змушує посміхатися, але... є така думка

-------------------------

свт. Игнатий (Брянчанинов)- предсказывал,что Антихрист придет из России.

повністю тут:

http://moishazasranetz.livejournal.com/20345.html

Link to comment
Share on other sites

да уже столько раз предсказывали...

впору уже не верить мальчику, кричащему "волки"..

 

та предсказания по боку, но реально - не копировать же весь текст. Так, 1 строчечку, верхнюю

Link to comment
Share on other sites

единственное рациональное зерно в этом - "путин йобнулся". Это и есть единственно верный ответ на все "как, почему" и ты ды.

последнее предложение умилило до глубины души - "но вы не переживайте, украина все равно победит". Пасип, прослезилась и поржала.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

предложение умилило до глубины души - "но вы не переживайте, украина все равно победит". Пасип, прослезилась и поржала.

 

я теж умілю.

 

тіко не ржати акі коні :shuffle:

 

з-за цих стресів, починаючи з Майдану і початком в криму рашенської агресії нерви і організмне виносили невідомості -що буде? як справимося, чи справимося??

і я кидала Руни.)))

на ДД про Майдан відписувалася.

руна показувала важкку перемогу.

кидала на війну, протистояння з рашею -руни були не гарні, перевернуті, і всі вказували на головне -на нашу слабкість  -тому і не писала, аби не додавати паники і поразкових думок (я не з тих, хто волає "все пропало").

 

Впавши у відчай я кинула ще одну руну с запитанням:

"Чи відбудеться демократична незалежна самостійна Україна?"

 

:shuffle: :shuffle: :D :D :D

ну і?

ТАК, випала Руна, яка була пряма і однозначно трактувала перемогу, відбуття, досягнення.

так що -шанс в нас є.

 

п.с. в проміжках отих "слабких" рун про війну була і така, бо питання були різні, яка вказувала, що Україна може втратити, для неї випадали втрати.

постфактум вже можна сказати, бо крим таки втратили.

 

Але Україна відбудеться!

Змінено користувачем эЛКа
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Генерал Микола Маломуж (колишнiй голова Служби зовнiшнoї розвiдки) теж попереджає: http://malomuzh.com.ua/index.php?id=36На початку травня в Україні може розпочатися війна

 

Закликаю усіх громадян! Не чекайте, що політикам лише шляхом переговорів і очікуванням дій з боку країн Європи та США вдасться стабілізувати ситуацію в країні і зупинити наступ російських воєнізованих структур. Зараз мені вдалося об’єднати довкола Координаційної ради офіцерів та військовослужбовців України практично усіх відставників, багатьох штатних військових в м. Києві та більшості областей. Для прийняття стратегічних рішень цивільні громадяни об’єднуються довкола Палати громад України. Закликаю усіх приєднуватись для спільної боротьби не лише за звільнення наших територій від терористів та іноземців, а й заради побудови сильної і об’єднаної країни.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...