Перейти до змісту

Recommended Posts

вот что нас ждет

 

захватывающие мирные инициативы

Угу, процесс пошел. Кацапы свой ход сделали. Теперь очередь за Пэдро и новой коалой.

 

Россия призывает Украину остановить военную операцию на юго-востоке Украины.

 

Лидеры боевиков теперь могут провести переговоры с Киевом
 

Москва считает, что лидеры повстанцев имеют теперь достаточно полномочий для того, чтобы провести переговоры с Киевом после выборов на Донбассе. Об этом пишет The Guardian.

Россия призвала Украину остановить военную операцию против пророссийских повстанцев на востоке страны, заявив, что повстанческие лидеры имеют достаточно полномочий, чтобы провести переговоры с Киевом после выборов на юго-востоке страны.

"Избранные представители Донецкой и Луганской областей получили мандат на проведение переговоров с центральными украинскими властями для решения проблем (...) через политический диалог", - заявил заместитель министра иностранных дел России Григорий Карасин.

Link to comment
Share on other sites

Oleksandr Arhat @olarhat

·

1 ч 

 

Дівчина стоїть в АТО на блокпосту на Луганщині. А ти напиши ще один пост про те, що тебе злили.

Для Пэдро это просто пушечное мясо. Как там погодка в Перу?

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Для Пэдро это просто пушечное мясо.

 

А ты не расписывайся за других, скажи о себе, так убедительней будет.

 

 

 

 


Как там погодка в Перу?

 

Понятия не имею, мой маленький зуав  :)

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Повесся, Ситизен, если уже ТАКАЯ вата тебя поддерживает!  :tu:

У тебя, ДЛБ, не спросил. А по факту, пушечное мясо для Пэдро, да. Чтобы это толстожопое чмо с Хуйлом терло, пока наши блок-посты артиллерия сепаров утюжит. 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Пеця, давай все по новой! Бронируй места в гостинице Минска!. На этот раз с полномочными калякать будешь.

 

 

После проведения террористами "псевдовыборов" 2 ноября на Донбассе Российская Федерация надеется, что Украина откажется от АТО на юго-востоке страны.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ, об этом заявил замглавы МИД России Григорий Карасин. Свое убеждение он аргументирует тем, что террористы из "ДНР" и "ЛНР" теперь  имеют полномочия, чтобы наладить диалог с украинской властью.

"Для нас совершенно очевидно, что эта работа может принести результат только при отказе Киева от силовых операций и пресловутой "антитеррористической операции", - сказал Карасин.

 

 

 

Змінено користувачем Theorist
Link to comment
Share on other sites

А по факту...

 

...ты с ватой заодно, аника-воин.  Не скажу, что это радует, но уже и огорчает не так сильно.

 

Просто многие не могли в это поверить сразу B-)

Змінено користувачем Аквариус
Link to comment
Share on other sites

У тебя, ДЛБ, не спросил. А по факту, пушечное мясо для Пэдро, да. Чтобы это толстожопое чмо с Хуйлом терло, пока наши блок-посты артиллерия сепаров утюжит. 

Бігме, таке враження, що Сітізен на стороні Ху№ла зараз воює :(.

Бо як Пеця до тієї дівчини ставиться, це ще питання. А ось Сітізен з такою насолодою раз пораз повторює "гарматне м"ясо"...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Бігме, таке враження, що Сітізен на стороні Ху№ла зараз воює :(.

Бо як Пеця до тієї дівчини ставиться, це ще питання. А ось Сітізен з такою насолодою раз пораз повторює "гарматне м"ясо"...

Він давно такий.ненависть до пеці і влади переносить на воїнів.порядних людей.Цілком скапцанів від тої ненависті,злості чи ще чогось і страху за своє життя.Чи так страшно,що тільки як гаряче стане для тебе то злиняєш навіть з-за компу.сітізен?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Бігме, таке враження, що Сітізен на стороні Ху№ла зараз воює :(.

Бо як Пеця до тієї дівчини ставиться, це ще питання. А ось Сітізен з такою насолодою раз пораз повторює "гарматне м"ясо"...

Це лише твоя інтерпретація. А насправді, то так воно і є, нє?

Link to comment
Share on other sites

...ты с ватой заодно, аника-воин.  Не скажу, что это радует, но уже и огорчает не так сильно.

 

Просто многие не могли в это поверить сразу B-)

У тебя ко мне что-то личное? 

Link to comment
Share on other sites

Він давно такий.ненависть до пеці і влади переносить на воїнів.порядних людей.Цілком скапцанів від тої ненависті,злості чи ще чогось і страху за своє життя.Чи так страшно,що тільки як гаряче стане для тебе то злиняєш навіть з-за компу.сітізен?

О ишшо одно чмо колбасное присоединилось к хору свидетелей Пэдро  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Це лише твоя інтерпретація. А насправді, то так воно і є, нє?

Ну ти абстрагуйся на хвилинку від своєї ненависті та спробуй почитати те, що пишеш ніби це не ти написав. Банально неприємно читати (сподіваюсь, що я юльків обсираю не настільки знавісніло :weep: )

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну ти абстрагуйся на хвилинку від своєї ненависті та спробуй почитати те, що пишеш ніби це не ти написав. Банально неприємно читати (сподіваюсь, що я юльків обсираю не настільки знавісніло :weep: )

Які абстракції, нах? Порахуй скільки людей загинуло з часу мінської угоди. І що реально зробив Пэдро, щоб цьому запобігти. Практика - критерій істини.

Link to comment
Share on other sites

Які абстракції, нах? Порахуй скільки людей загинуло з часу мінської угоди. І що реально зробив Пэдро, щоб цьому запобігти. Практика - критерій істини.

Запобігти цим смертям можна було лише шляхом повної капітуляції України. Ти саме це вимагаєш від Пороха?

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

особенно последние новости про газ и уголь заставляют так думать

 

не могу себе представить, чтобы замминистра по энергетике буднично, как ни в чем не бывало вел переговоры по закупке угля с "представителями"...ТОЛЬКО если ему дано указание свыше

 

так же и с газом - бесплатная подача, когда последнюю копейку считаем - а оттуда ни  оплаты, ни налогов (налоги - террористам)

 

не, так без "добра" свыше не может быть

похоже там добазарились

 

дали будэ

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

О ишшо одно чмо колбасное присоединилось к хору свидетелей Пэдро  :fp1:

Це тобі чму все педро у ві сні ввижається.не всрися від напруги.мені пеця так неприємний як і мамка чи вся синьожопа братія.Але я ТУТ не кричу.не пророкую ,бо........то тільки потрясання повітря і самозаспокоєння свого хворого его-такі "стратегічні,вистрадалі життямі досвідом ;o  :fp1:  :lol2: )" пости  (твої.редька і інших "теретиків диванної сотні") по ситуації "перед батька в пекло".Чого кипишуєш.якщо ККД твоєї писанини рівний пердежу бабки на лавочці біля під"Їзду.З такими ж результатами.шапка наполенона не мішає,не тисне головку? :consul: ...Спокійно.парниша.почекай .не всрися і побачиш РЕАЛЬНО що буде і як станеться.ТОДІ і будеш тут обговорбювати РЕАЛ,а не касандрити без зупину. B-)

Link to comment
Share on other sites

Які абстракції, нах? Порахуй скільки людей загинуло з часу мінської угоди. І що реально зробив Пэдро, щоб цьому запобігти. Практика - критерій істини.

А що мав зробити,шоб уникнути того.а не збільшити на порядок.давай стратег,вискажися.а ми пройдемося по тівоїх наполеонівських рішеннях.

Link to comment
Share on other sites

Це тобі чму все педро у ві сні ввижається.не всрися від напруги.мені пеця так неприємний як і мамка чи вся синьожопа братія.Але я ТУТ не кричу.не пророкую ,бо........то тільки потрясання повітря і самозаспокоєння свого хворого его-такі "стратегічні,вистрадалі життямі досвідом ;o  :fp1:  :lol2: )" пости  (твої.редька і інших "теретиків диванної сотні") по ситуації "перед батька в пекло".Чого кипишуєш.якщо ККД твоєї писанини рівний пердежу бабки на лавочці біля під"Їзду.З такими ж результатами.шапка наполенона не мішає,не тисне головку? :consul: ...Спокійно.парниша.почекай .не всрися і побачиш РЕАЛЬНО що буде і як станеться.ТОДІ і будеш тут обговорбювати РЕАЛ,а не касандрити без зупину. B-)

Быльше смайлів для переконливості треба, більше. Судячи з твоєї істерики я таки попав в десяточку. 

Link to comment
Share on other sites

Быльше смайлів для переконливості треба, більше. Судячи з твоєї істерики я таки попав в десяточку. 

Яка в кізду істерика.Я спокійний .судячи з того скільки я постів тут про "все пропало" напостив.То в тебе дах рве від страху? від злості.що мамка просрала? від просто такого характеру бздливого? Я не знаю.але твоя останім счасом активність чітко вказує-у сітізена проблеми і то значні.Цілими днами тут "прогнози" строчиш.які не мають ніякого відношення до РЕАЛЬНОМСТІ.Бо побудовані ВИКЛБЮЧНО на зливі у пресі.плітках і провокаціях.І не кажи,що в тебе було ВИДІННЯ по дорозі в "дамаск" :lol2: .Павлом з саула все одно не станеш ;) ......різнгиця між мною і робою-у терплячості.Я обговорюю то що сталося а ти "лізеш по перед батька в пекло".І то несе НІЧЯКОЇ нагрузки.крім негативного впливу на деяких слабких на психіку форумчан.Бо нагнітаєш на них РЕАЛЬНИЙ страх з НЕРЕАЛЬНИХ подій,що ще не сталисЯ.Тільки того. B-)

Link to comment
Share on other sites

Яка в кізду істерика.Я спокійний .судячи з того скільки я постів тут про "все пропало" напостив.То в тебе дах рве від страху? від злості.що мамка просрала? від просто такого характеру бздливого? Я не знаю.але твоя останім счасом активність чітко вказує-у сітізена проблеми і то значні.Цілими днами тут "прогнози" строчиш.які не мають ніякого відношення до РЕАЛЬНОМСТІ.Бо побудовані ВИКЛБЮЧНО на зливі у пресі.плітках і провокаціях.І не кажи,що в тебе було ВИДІННЯ по дорозі в "дамаск" :lol2: .Павлом з саула все одно не станеш ;) ......різнгиця між мною і робою-у терплячості.Я обговорюю то що сталося а ти "лізеш по перед батька в пекло".І то несе НІЧЯКОЇ нагрузки.крім негативного впливу на деяких слабких на психіку форумчан.Бо нагнітаєш на них РЕАЛЬНИЙ страх з НЕРЕАЛЬНИХ подій,що ще не сталисЯ.Тільки того. B-)

Давай цитати прогнозів, шо я "настрочив". Який кумедний блазень той cynic  :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Гомики, это не по моей части. Поищи себе кого-нить в гей-клубе

 

Спасибо, ты очень убедительно показал всем силу логеко юльков.  

Продолжай про толстожопова педро, это ж ниипацца крутое политическое обвинение... Но на большее ты не способен. :)

Link to comment
Share on other sites

Спасибо, ты очень убедительно показал всем силу логеко юльков.  

Продолжай про толстожопова педро, это ж ниипацца крутое политическое обвинение... Но на большее ты не способен. :)

О, так я уже юлек? А как же вата? Шо там еще у тебя есть из ярлыков в запасе?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...