Перейти до змісту

зняття недоторканості


cynic

Recommended Posts

ось і вже офіційно (на сторінці УКР.правди) коаліція домовилася про зняття недоторканості з депутатів.пропорційне голосування за відкритими списками і т.д.......деякі навіжені юльки (славредко) кричали тут благим матом.що все пропало і пеця тільки пропагандою займається як їхня мамка :D .А новообрані роблять тихою сапою велику роботу.З пробуксовками.але таки роблять.Лише юлькам і панікерам ВСЕ не так.Чи вистачить у них совісті :fp1:  признати,що влетіли по повній( як завжди) "поперед батька в пекло" B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Ну якщо в Узбекистані вже сказали шо знімуть - то знімуть . МИ здобули перемогу . Уря уря уря .

Я тебе розумію :(  і вір"ю,що тебе болить.От якби там мамка першу скрипку грала,то твоя реакція і інших юлькоботів би сягала небес-Юля взяла за горло корупцію,наша чаєчка накінець поставила депутатів на рівень звичайних громадян,наша тигриця здерла потаємні важелі впливу олігархів і перегризла пуповину кумовству.корупції і непідконтрольності депутатського корпусу,ВОНА вказала суддям на їх ЗАКОННЕ місці і т.д.І це б ви мусолили тут не один рік.А ТАК-якзавжди-то не так важливо,то тільки слова і скромно бочечком в сторону :D .....Юльки такі юльки :K

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Та хай знімають . А як не знімуть ? Шо робитимеш ? А ти памятаєш який галас був коли овощ хотів зняти ?

 

 А ти знаєш - шо щиро думаю шо не знімуть . Повністю знімати і непотрібно . Дивись Катеринчука , 2007 рік .

Link to comment
Share on other sites

@cynic, я шо, праипал подписание коалиции? Или непраипал? Или таки торгуем шкурой неубитого медведа?

Камон.куда вони дінуться з "галери". Покерувати так хочеться.

Link to comment
Share on other sites

@cynic, запас доверия к политикам у меня на этот год исчерпан. Дважды.

Так что сомневаться и троллить буду аж до тех пор, пока этим законом не воспользуются в законных целях. :D

Link to comment
Share on other sites

:lol2: Кращий жарт місяця.

   Ну де про юльків зрозумів . Але про мамку . Ти про свою ? А татко - в тебе Петро ??? Ні ?

 

 Блядь . Дрищі. З Вами розмовляти - один хуй шо з ватою , теж саме сало в голові - і в лобі шкура блядь не пробиваєма .

 

 Ті Хуйла чтять акі царя - а такі як ти дрищакі чтять Дрищів  - Вітю та Петю .

 

 Юлька мені не цікава наразі. Уви дурік . 

 

 Мені цікаві . Хлопці з Айдара ( саме тих що прокурор Києвський вважає загрозою ) , Азова  , Парасюк ... та всі нормальні хто АДЕКВАТНО сприймає реальність .

 

 А ВАс сєктантів тутошніх дрищевських я всих вивчив .  Навіть юльки АДЕКВАТНІШЕ  Вас , на цьому форумі - сто процентів . Та вони на дурдомі адекватніші ...

 

 Таке враження що Вас з палати ЦУГа чи СУПа повипускали , не давши таблєток від тупості дурості і бєшєнства .

Link to comment
Share on other sites

@cynic, запас доверия к политикам у меня на этот год исчерпан. Дважды.

Так что сомневаться и троллить буду аж до тех пор, пока этим законом не воспользуются в законных целях. :D

Невже і до юлі? ;)  Бо чую речі не підлітка а мужа. (прозрів ;o )

Link to comment
Share on other sites

   Ну де про юльків зрозумів . Але про мамку . Ти про свою ? А татко - в тебе Петро ??? Ні ?

 

 Блядь . Дрищі. З Вами розмовляти - один хуй шо з ватою , теж саме сало в голові - і в лобі шкура блядь не пробиваєма .

 

 Ті Хуйла чтять акі царя - а такі як ти дрищакі чтять Дрищів  - Вітю та Петю .

 

 Юлька мені не цікава наразі. Уви дурік . 

 

 Мені цікаві . Хлопці з Айдара ( саме тих що прокурор Києвський вважає загрозою ) , Азова  , Парасюк ... та всі нормальні хто АДЕКВАТНО сприймає реальність .

 

 А ВАс сєктантів тутошніх дрищевських я всих вивчив .  Навіть юльки АДЕКВАТНІШЕ  Вас , на цьому форумі - сто процентів . Та вони на дурдомі адекватніші ...

 

 Таке враження що Вас з палати ЦУГа чи СУПа повипускали , не давши таблєток від тупості дурості і бєшєнства .

 

   Ну де про юльків зрозумів . Але про мамку . Ти про свою ? А татко - в тебе Петро ??? Ні ?

 

 Блядь . Дрищі. З Вами розмовляти - один хуй шо з ватою , теж саме сало в голові - і в лобі шкура блядь не пробиваєма .

 

 Ті Хуйла чтять акі царя - а такі як ти дрищакі чтять Дрищів  - Вітю та Петю .

 

 Юлька мені не цікава наразі. Уви дурік . 

 

 Мені цікаві . Хлопці з Айдара ( саме тих що прокурор Києвський вважає загрозою ) , Азова  , Парасюк ... та всі нормальні хто АДЕКВАТНО сприймає реальність .

 

 А ВАс сєктантів тутошніх дрищевських я всих вивчив .  Навіть юльки АДЕКВАТНІШЕ  Вас , на цьому форумі - сто процентів . Та вони на дурдомі адекватніші ...

 

 Таке враження що Вас з палати ЦУГа чи СУПа повипускали , не давши таблєток від тупості дурості і бєшєнства .

Ти нариваєшся.як олдбой чи кумпель на бан,паря.Ще раз для доходчивості-завжди тут мова про ПОЛІТИКУ а не родину,юльок.І про твою ПОЛІТИЧНУ мамку.яка тебе "не цікавить". ;o

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

Ти нариваєшся.як олдбой чи кумпель на бан,паря.Ще раз для доходчивості-завжди тут мова про ПОЛІТИКУ а не родину,юльок.І про твою ПОЛІТИЧНУ мамку.яка тебе "не цікавить". ;o

 

 

 Ти тупий . Це точно . Читати вмієш ? А думати ?

Link to comment
Share on other sites

@Jinx,  якшо ти Пецю критикуєш - ТИ ЮЛЬОК . У Дрищів так сало в голові устроїне ! Вишиватніки та ватніки плачуть від завісті логікі дрищелюбів .

Link to comment
Share on other sites

@Jinx,  якшо ти Пецю критикуєш - ТИ ЮЛЬОК . У Дрищів так сало в голові устроїне ! Вишиватніки та ватніки плачуть від завісті логікі дрищелюбів .

Ти можеш хоч цісаря критикувати,то твоє право.Тільки твоя репутація тут (сам заробив) говорить за тебе краще ніж ти.І вживання слова -дрищ на кожного,хто мамку зачепить говорить краще любих слів.так що не маскуйся всякими батальйонами,патріотичною риторикою і т.д........Хочеш тест? Ось я скажу і без вчсякого викиду сумоління-пеця поц,продажна шкура і олігархічний барига.Можеш так про юльцю качанівську  сказати? чи слова в горлі замерзли......осьі проведем тест на неюлька. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

В тебе година ненависті? Чого так нервуєш? місяць повний? ;o

 

 

 

 

 А ти не нервуєш ? Ні ? .  Тді розкажи про хітрий план Порошенко ? Де він та в чому ? В ЧОМУ ??? Знаєш ? Розказуй ?

 

 Розкажи хоть щось позитивне про його політ діяльність . Посадить Продана ? Може Яценюка ?   Може Ярему чи Наливайченко , чи їх рано не всі ще дупи  відмазали ???

 

  Два прості питання . Чому Гепа , Допа , Єфрємов на волі ( навіть на інавгурації був ) інші , чому сраку до сраки прикладують синьосракі ригіАнали до затятих ударівців та ющів ??? Що показово було навколо виборів до ВР . Про розстріл Небесної Сотні що знаєш ? Кого наказано ? Чи вже всім дали втекти ?

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

А шо, этот закон содержит некую гендерную дискриминацию? :)

Ось і кажу-чую речі не хлопчака а мужа. :tu: .......Воно (то на верху укрполітики) все однакове.По остапу вишні-ЛУШНЯ. :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Ти можеш хоч цісаря критикувати,то твоє право.Тільки твоя репутація тут (сам заробив) говорить за тебе краще ніж ти.І вживання слова -дрищ на кожного,хто мамку зачепить говорить краще любих слів.так що не маскуйся всякими батальйонами,патріотичною риторикою і т.д........Хочеш тест? Ось я скажу і без вчсякого викиду сумоління-пеця поц,продажна шкура і олігархічний барига.Можеш так про юльцю качанівську  сказати? чи слова в горлі замерзли......осьі проведем тест на неюлька. 

 

 

 

 

 

 

 Ага . Значить по слову дрищ судим . Ги . Так я ЩИРО рахую дрища дрищом - то Ющ та його політика . Допетрав ?  Може мені почати як Ви бюторасами всих обзивати ?   Буду - як заслужать . Ви - ЗАСЛУЖИЛИ !!!

 Слова - ДРИЩІ !

Link to comment
Share on other sites

 А ти не нервуєш ? Ні ? .  Тді розкажи про хітрий план Порошенко ? Де він та в чому ? В ЧОМУ ??? Знаєш ? Розказуй ?

 

 Розкажи хоть щось позитивне про його політ діяльність . Посадить продана ? Може Яценюка ?   Може Ярему чи Наливайченко ???

 

  Два прості питання . Чому Гепа , Допа , Єфрємов на волі ( навіть на інавгурації був ) . Про розстріл Небесної Сотні що знаєш ? Кого наказано ? Чи вже всім ждали втекти ?

Я ЗАВЖДИ абсолютно спокійний на форумах.Чого нервувати,якщо ми ПРОСТО ТРЕПЛИМОСЯ з ККД 0.0000000х десятих.......План пороха не хитрий.(чому такі припущення у вас не знаю.Дивно).План такий який властивий такому політику вихованому в совку і діючому як совок у напівсовковому середовищі(совок тут виступає як певна політично-суспільно-середовишно-виховна субстанція).так діютьі діяли б ВСІ хто при владі і не при владі зараз.Бо система то та сама,що і 5-10-15-20 років тому.Хоча він ЗМУШЕНИЙ діяти і під впливом НОВОГО,що тільки народжується.З опором,з скреготом зубним і неохотою......Тепер по допогепам і решту швалі.Ви де хочете жити -в європах(образно) чи євразіях (теж образно).Якщо в першому-то все,що вам хочеться-ЗАБУДЬТЕ.То захцянки махрового совка по менталітету і методах досягненя хотілки.Якщо по другому-то вам в хуйлостан.там то так працює.За морду і в каталажку,бо "цар" так сказав,а сатрапи виконали......Якщо всетаки в "європах".то посадка швалі-не в компетенції преза і за таке втручання там б"ють по носі і по кар"єрі.Це справа суду і прокуратури.Причолму не по телефонному дзвінку преза а по ЗАКОНУ.І ТІЛЬКИ ЗАКОНУ.До титли і коми.Як би вам не хотілося інакше.І так у ВСЬОМУ.Не можете по закону-тоді і не дригайтеся.Бо принцип  революційної необхідності і беззаконня в кінці ЗАВЖДИ нищить таких ,що того хочуть ......ще які питання? B-)

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Я ЗАВЖДИ абсолютно спокійний на форумах.Чого нервувати,якщо ми ПРОСТО ТРЕПЛИМОСЯ з ККД 0.0000000х десятих.......План пороха не хитрий.(чому такі припущення у вас не знаю.Дивно).План такий який властивий такому політику вихованому в совку і діючому як совок у напівсовковому середовищі(совок тут виступає як певна політично-суспільно-середовишно-виховна субстанція).так діютьі діяли б ВСІ хто при владі і не при владі зараз.Бо система то та сама,що і 5-10-15-20 років тому.Хоча він ЗМУШЕНИЙ діяти і під впливом НОВОГО,що тільки народжується.З опором,з скреготом зубним і неохотою......Тепер по допогепам і решту швалі.Ви де хочете жити -в європах(образно) чи євразіях (теж образно).Якщо в першому-то все,що вам хочеться-ЗАБУДЬТЕ.То захцянки махрового совка по менталітету і методах досягненя хотілки.Якщо по другому-то вам в хуйлостан.там то так працює.За морду і в каталажку,бо "цар" так сказав,а сатрапи виконали......Якщо всетаки в "європах".то посадка швалі-не в компетенції преза і за таке втручання там б"ють по носі і по кар"єрі.Це справа суду і прокуратури.Причолму не по телефонному дзвінку преза а по ЗАКОНУ.І ТІЛЬКИ ЗАКОНУ.До титли і коми.Як би вам не хотілося інакше.І так у ВСЬОМУ.Не можете по закону-тоді і не дригайтеся.Бо принцип  революційної необхідності і беззаконня в кінці ЗАВЖДИ нищить таких ,що того хочуть ......ще які питання? B-)

 

 

 

 

 

  Мені Вам нічого сказати - я все вірно зрозумів . Наспілкувався вже в Зелло ,  з такими самими як Ви , з такими ж допотомними в логіці оправданнями дій ПОП .

 

 ТОму коли кажете про Європи - Ви зразу попадаєте мимо . ВИ не знаєте чому  ? А чи не в Європі були події Польщі 199х ? Чи не в Європі де Голь наводив порядок ?    Ідіть нафіг зі своїми поясненнями . Як Пеця не впливає  Я ВЖЕ БАЧИВ 16 ВЕРЕСНЯ , є відповіді ? Ні ? Чому там де потрібно впливає ?????????

Link to comment
Share on other sites

 Ага . Значить по слову дрищ судим . Ги . Так я ЩИРО рахую дрища дрищом - то Ющ та його політика . Допетрав ?  Може мені почати як Ви бюторасами всих обзивати ?   Буду - як заслужать . Ви - ЗАСЛУЖИЛИ !!!

 Слова - ДРИЩІ !

Від юлькобота інакшого і не чекав.Хоча мене до дрища трудно зарахувати.ніколи не мав кумира в політиці.Бо там чистих нема і НЕ БУДЕ.Є принципи ,ідеали,своє розуміння ситуації і вже під то підшуковуєш політика.І тільки він починає барахлити-в сторону,з пляжу і шукаєш нового........Ви просто смішні у своїй злобі на когось,що нічого вам персонально не зробив.таке зациклення і тривалість(вже багато років) просто  не здорова.Але маєте право.Успіхів

Link to comment
Share on other sites

  Знаєш . Упоротий . В мене є друзі , які через Порошенко та  таких як ти ПЕРЕСТАЛИ ВІРИТИ В Україну . 

 

  Вони кажуть - напевно таки нарід заслужив на слова в свою адресу , ті слова які ,  програвши вибори сказала Фаріон , чи Ющенко в 2010  так само програвши на виборах  сказав тіж майже слова на адресу народу . Народ пасивний , народ знову дасть домовитись , народ знову побачить як так далі піде та буде  реванш ... мабуть ми цього  БЛЯДЬ і заслужили . Повіривши знову ...

 

 Чи реванш 2010 то заслуха бюторасів та Юльки ??? Га блядь ??? Йобаний стид . То Вона блядь призначила Овоща премєром ? То вона блядь Пшонок призначала . То Вона блядь ОБЄДНУВАЛАСЬ (С) v.1. ???

 

 Наразі Вона - з тієїж прогнившої ситсеми , але блядь лажонувся Ющ . Розумієш ?

 

 Але то Вона хіхікала з Хуйлом , то вона перлась БЕЗ ПОЯСНЕНЬ необхідних до Хуйла !!!  Так я юльок блядь  , дрищ ти упоротий ???????????

 

 Іди допомагай  своїм ідеалам , і не співай тут пісню - то твій Пеця , ти дупу тут рвеш доказуючи як він все вірно робить , або якщо десь нехуя не робиться - то робить не він або зробити того не в його силах .

 

 

 Нахуй .

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

 

 

  Мені Вам нічого сказати - я все вірно зрозумів . Наспілкувався вже в Зелло ,  з такими самими як Ви , з такими ж допотомними в логіці оправданнями дій ПОП .

 

 ТОму коли кажете про Європи - Ви зразу попадаєте мимо . ВИ не знаєте чому  ? А чи не в Європі були події Польщі 199х ? Чи не в Європі де Голь наводив порядок ?    Ідіть нафіг зі своїми поясненнями . Як Пеця не впливає  Я ВЖЕ БАЧИВ 16 ВЕРЕСНЯ , є відповіді ? Ні ? Чому там де потрібно впливає ?????????

Ну,якщо ви слухаєте зелло,то я вам співчуваю....Ви не мазохіст? Бо слухати то і шкодити своїм нервам,здоров"ю і психіці-це багато коштує.Тому зрозуміло чого ви такий нервовий.Кидайте ту справу.Бо то не для вас.то для циніків (як я ;) ). ....Що там польща такого в 199х  робила? чи що такого в порядку навів деГоль?.......Ви просто забуваєте,що польща то польща ,франція-францією.а україна україною.У кожного своя "еліта".поняття служіння державі.моральні цінності іт.д......Пеця продукт свого середовища і плоть від плоті народу.не буде його прийде інший і .....подібний.не вірте,що буде хтось інакший (на увазі-докорінно).НЕМА у нас ПОКИ ЩО такого і не скоро буде.Всі крики про піночета,вашінгтона лише крики,бо........нема умов,щоб такі появилися.Ну нама і крапка.Бо не то середовище ще.Воно ПОВІЛЬНО міняється.Еволюційно.І потребує часу,щоб то визріло (грибниця-образно) в якій і зародиться такий піночет.вашінгтон чи рейган з тетчер.Причому з тисячма іншими.меншими.але такимиж важливими частинками механізму який і внесе радикальний злам старого .Еволюція ,товаришу,ду-уже повільна штука.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Ну,якщо ви слухаєте зелло,то я вам співчуваю....Ви не мазохіст? Бо слухати то і шкодити своїм нервам,здоров"ю і психіці-це багато коштує.Тому зрозуміло чого ви такий нервовий.Кидайте ту справу.Бо то не для вас.то для циніків (як я ;) ). ....Що там польща такого в 199х  робила? чи що такого в порядку навів деГоль?.......Ви просто забуваєте,що польща то польща ,франція-францією.а україна україною.У кожного своя "еліта".поняття служіння державі.моральні цінності іт.д......Пеця продукт свого середовища і плоть від плоті народу.не буде його прийде інший і .....подібний.не вірте,що буде хтось інакший (на увазі-докорінно).НЕМА у нас ПОКИ ЩО такого і не скоро буде.Всі крики про піночета,вашінгтона лише крики,бо........нема умов,щоб такі появилися.Ну нама і крапка.Бо не то середовище ще.Воно ПОВІЛЬНО міняється.Еволюційно.І потребує часу,щоб то визріло (грибниця-образно) в якій і зародиться такий піночет.вашінгтон чи рейган з тетчер.Причому з тисячма іншими.меншими.але такимиж важливими частинками механізму який і внесе радикальний злам старого .Еволюція ,товаришу,ду-уже повільна штука.

 

 

 

 Блядь блядь блядь . Ти тут сидів коли в Борисполі тітушок ганяли та по Києву ???. А чи знаєш ти хлопче як нам тоді допоміг звязок по Зелло ??? Так в Єгора Соболєва спитай !!!!!!!! Найди відповідний канал - він до сих пір є !!! Ще з часів Майдану !!!! Правда Єгор туди вже не ходе . Спитай в Frontman а , Древляна . Чи допомогло їм Зелло в свій час .

 

 

 Я слухаю Зелло ?  Я модерую надцять каналів , СПІЛКУЮСЬ а не на ушному . Форум проти Зелло - це шо черепаха проти зайця .

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

  Знаєш . Упоротий . В мене є друзі , які через Порошенко та  таких як ти ПЕРЕСТАЛИ ВІРИТИ В Україну . 

 

  Вони кажуть - напевно таки нарід заслужив на слова в свою адресу , ті слова які ,  програвши вибори сказала Фаріон , чи Ющенко в 2010  так само програвши на виборах  сказав тіж майже слова на адресу народу . Народ пасивний , народ знову дасть домовитись , народ знову побачить як так далі піде та буде  реванш ... мабуть ми цього  БЛЯДЬ і заслужили . Повіривши знову ...

 

 Чи реванш 2010 то заслуха бюторасів та Юльки ??? Га блядь ??? Йобаний стид . То Вона блядь призначила Овоща премєром ? То вона блядь Пшонок призначала . То Вона блядь ОБЄДНУВАЛАСЬ (С) v.1. ???

 

 Наразі Вона - з тієїж прогнившої ситсеми , але блядь лажонувся Ющ . Розумієш ?

 

 Але то Вона хіхікала з Хуйлом , то вона перлась БЕЗ ПОЯСНЕНЬ необхідних до Хуйла !!!  Так я юльок блядь  , дрищ ти упоротий ???????????

 

 Іди допомагай  своїм ідеалам , і не співай тут пісню - то твій Пеця , ти дупу тут рвеш доказуючи як він все вірно робить , або якщо десь нехуя не робиться - то робить не він або зробити того не в його силах .

 

 

 Нахуй .

остапа понесло. :fp1:По перше-ти почитай себе-чистий вибух негативної енергії.Добре що до прокльонів не дійшов ;o  тепер по порядку-твої друзі такіж як ти-ставлять воза попереду коня.Тільки нарвані можуть утотожнювати якогось баригу з україною і ставити їх  у такому співідношенні та переносять окремі епізоди сьогоденної реальності на загальну канву розвитку держави.так.як би то вам не було сумно.але український народ на ДАНОМУ ЕТАПІ  повністю заслуговує тих політиків .які є.Бо інших НЕМА,та і народ інших просто не зрозуміє.НЕ ГОТОВИЙ.(ми говоримо про абсолютну більшість населення)......реванш 10  заслуга всіх хто був в той час на горі-від Юща через юльку і до останньої бабки що за гречку віддала найцінніше для майбутнього-голос.Тобто знову-народ заслужив того (в тому числі і політики.що є плоть від плоті того народу).....Добре що признав,що ти юльок (ми то і так знали :D ).Це добре для твоєї нервової системи ,бо роздвоєння особистості-погана штука. :) ......І де я казав,що пеця робить ВСЕ правильно? Знову класика юльківського ситання між рядків ;o .пеця робить то що ПРОБИЛИ Б ВСІ теперішні політики.Бо пливуть ЗА течією,а не ПРОТИ.....Я то розумію.а ти-,хотячи журавля не отримаєш і синиці. B-)  B-)

Link to comment
Share on other sites

Та фате вже сраццо хлопці!

та хто срається.Просто у товарища нерви здають.Я розумію.що ситуація така,що у багатьох намічається чи вже є нервовий зрив.Бо хочуть НЕМОЖЛИВОГО і ЗРАЗУ.Ну є така категорія людей.Хомячки.

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...