Перейти до змісту

зняття недоторканості


cynic

Recommended Posts

 Блядь блядь блядь . Ти тут сидів коли в Борисполі тітушок ганяли та по Києву ???. А чи знаєш ти хлопче як нам тоді допоміг звязок по Зелло ??? Так в Єгора Соболєва спитай !!!!!!!! Найди відповідний канал - він до сих пір є !!! Ще з часів Майдану !!!! Правда Єгор туди вже не ходе . Спитай в Frontman а , Древляна . Чи допомогло їм Зелло в свій час .

 

 

 Я слухаю Зелло ?  Я модерую надцять каналів , СПІЛКУЮСЬ а не на ушному . Форум проти Зелло - це шо черепаха проти зайця .

Та модеруй і роби що хочеш. :)  тільки нащо стільки пафосу зперемішкою зі злістю.......І що це  дало,не в персональному ,а в світлі сьогоденних і майбутніх політподій? ......Ти займаєшсЯ(на скільки я зрозумів.важливою для тебе особисто справою.прагнеш щось зробити (думаєш) і в більшому масштабі.ОК.Успіху,хоча.........я таки скептичний у власне більшому масштабі.Просто скептичний,знаючи ментальність власне тих.хто не є активним,а просто пливе по життю.А таких більшість .абсолютна.....Це звичайно не приговор твоїм справам.дерзайте і можливо вам пощастить розколихати цю інертну масу.Хоча я знову вважаю,що час ще не настав.не той контигент і по ментальності і по вихованню і по прерогативах......Ти прагнеш революціонізувати.а я за еволюціонування.

Link to comment
Share on other sites

 В мене нерви вже здали ! І ... короче промовчу . Наразі до дупи все . Не ту країну назвали гондурасом ...

 

 І це все на фоні агресії паРаши імені Хуйла ... такі можливості просрати , так позбавити народ мотивації . Так всі політики України можуть ? Незнаю . Але вже був Ющ . А Порошенко в негативі повторив всі "подвиги " трьох - Кучми Ющенко та Януковича . На жаль .

 

   Знаєте . Мені конкретно надоїло вже навіть перед ватою шукати слова та аргументи на наш та України захист ... Порошенко не захищаю післ 16того вересня . Я навіть по Іловайську мовчав . Так от ... як буде той результат шо прогнозується логічно . Система стане причиною великого провалу державності українців . Я цього НЕ ХОЧУ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Але й змінити нічого НЕ МОЖУ !!!!!!!!!! А ті в чиїх це силах порять повну хуйню ...

 

 Ой , бояться вони навіть поговорити про мотивацію Майдану 3 , та щей майдан чи акції без підтримки 5 каналом ))) . Я про опонентів .  А вона буде ( мотивація ) як так піде , як влада знову буде залишати такий вакуум та діяти відповідно як ці понад 100 днів після обрання Порошенко . І соціальна , і політична ... суспільна мотивація  - ПИЗДИТИ ВЛАДУ і вже не в одну сторону критикою тільки .

Link to comment
Share on other sites

  Да ... у нас наразі саме цінне - офшори , олігархічні монополії ...

 

 От слухай - а на хера в антикорупційному бюро гроші зараз платять ? ШО вони там роблять ? Хоч на одне питання відповідь дайте оптимісти прапору Порошенко ???

Link to comment
Share on other sites

 В мене нерви вже здали ! І ... короче промовчу . Наразі до дупи все . Не ту країну назвали гондурасом ...

 

 І це все на фоні агресії паРаши імені Хуйла ... такі можливості просрати , так позбавити народ мотивації . Так всі політики України можуть ? Незнаю . Але вже був Ющ . А Порошенко в негативі повторив всі "подвиги " трьох - Кучми Ющенко та Януковича . На жаль .

 

   Знаєте . Мені конкретно надоїло вже навіть перед ватою шукати слова та аргументи на наш та України захист ... Порошенко не захищаю післ 16того вересня . Я навіть по Іловайську мовчав . Так от ... як буде той результат шо прогнозується логічно . Система стане причиною великого провалу державності українців . Я цього НЕ ХОЧУ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Але й змінити нічого НЕ МОЖУ !!!!!!!!!! А ті в чиїх це силах порять повну хуйню ...

 

 Ой , бояться вони навіть поговорити про мотивацію Майдану 3 , та щей майдан чи акції без підтримки 5 каналом ))) . Я про опонентів .  А вона буде ( мотивація ) як так піде , як влада знову буде залишати такий вакуум та діяти відповідно як ці понад 100 днів після обрання Порошенко . І соціальна , і політична ... суспільна мотивація  - ПИЗДИТИ ВЛАДУ і вже не в одну сторону критикою тільки .

Та розумію я тебе.РОЗУМІЮ.З власного досвіду.Але це дає мені право (ні не прао.можливість) пояснити тобі ,де ти невірно дієш.Розберися спочатку з базою-тією масою людей.що оточує тебе щоденнол.не твоїх товаришів і однодумців.а влане бабусь на лавочці.одиноким мамів,мужиків в наливайці,роботяг,студентів.селЯн і т.д.Страшна маса в броунівському русі.і в кожного всоя правда.Тоді проаналізуй (хочаб по партійній тріскотні) чого та маса в реальності хоче,а не то що вона думає,що хоче.Тоді порівняй як діє та  маса і як діють верхи в повсякденній ситуації і побасиш-в загалом вони не відрізняються в своїх діях.І так повинно бути.Бо вийшли (ті верхи) з тоїж системи що і низи .Ющ як був селюкомтак і залишився.таким же є і ляшко.Юлька ,садовий чи кролик-класичні "городские" з поправками на регіон.А пеця хоч і олігарх і покрутився в вищих колах не тільки в україні все одно залишився комбінатором,баригою по суті.І так пошкреби кожного-дістанеш зріз народу.тає ментальність помножена на нове становище.Тому і кажу-міняй не міняй-результат не буде кардинально інший.Тойже матеріал використовуєш......Тепер про майдани,революцію і ви їм ще покажемо.З тим пообережніше.18 рік нічого не навчив? А критикуавати,контролювати і бити в хвіст і гриву-то святе і потрібне.Лише таким способом можна їх ТРОХИ підігнати в правильному напрямку.Але треба бути свідомими,що величних результатів зразу і скоро не буде.Крок за кроком крапля по краплі і розуміння,що то довготривала,розрахована на десятиліття робота.Безперервна і клопітка.УСПІХУ.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

  Да ... у нас наразі саме цінне - офшори , олігархічні монополії ...

 

 От слухай - а на хера в антикорупційному бюро гроші зараз платять ? ШО вони там роблять ? Хоч на одне питання відповідь дайте оптимісти прапору Порошенко ???

Я не оптиміст,я реаліст.навіть більше-цинік.........Тому скажу-офшори,монополії є тим,з чим ви покищо мусите жити.реально,хоча б хотілося без них.І на цьому шляху треба працювати,але без голих лозунгів і різкіх рухів.Бо то,вище сказане якраз у нас добре виходить,а кінцевий результат-ні.Кожний крок в таких кардинальних змінах треба проробити від а до я перед тим щоб щось почати робити.і знгати чітко,що за чим і чому.без волюнтаризму,що ми любимо.Чи маємо ми можливості і людей для цього-це гамлетівське питання і думаю.що його не знає зараз НІХТО.....Гроші платять,бо так поацює державна машина-створений відділ,затверджене фінансування і вуаля.А от про "від а до я" напевно ніхто і не подумав.як завжди.

Link to comment
Share on other sites

,де ти невірно дієш.Розберися спочатку з базою-тією масою людей.що оточує тебе щоденнол.не твоїх товаришів і однодумців.а влане бабусь на лавочці.одиноким мамів,мужиків в наливайці,роботяг,студентів.селЯн і т.д.Страшна маса в броунівському русі.і в кожного всоя правда.Тоді проаналізуй (хочаб по партійній тріскотні)

 

 

 Не входжу ні до одної партії , хоча можливості були в Свободі . Тому тількт по частині нарід скажу - Пецю ніхто ЗАРАЗ не розуміє . І пояснень на те  НЕМА . Розуміння чому обіцянки не виконав одне - ти розумієш , бо сам знаєш .

 

 

  Плюсонув тільки за щирість і розуміння .  Особливо в частині критики . Тільки щось мало вона впливає ...

 Але як серпом по яйцям договорняки з сиьосракими власниками життя офшорів та монополій ( по суті таких самих бариг як і  Олексійович ) ... як серпом по яйцям видиме виляння перед Європою та Хуйлом ...

 

 Критика малам б бути КОНСТРУКТИВНОЮ і по СУТІ від туєї ж Юльки чи Олега Тягнибока чи інших ... але принишкли капєц ... своє отримали напевно . Та ще на критику ВЛАДА повинна реагуати а що маємо ? Хєр - навіть на Каху Бендукідзе забили .

 

 Ех ... наразі ті хто в Кіровограді ... вже хєр ложили на Пецю , отам вони вже вкусили суті його оточення ( хоча воно по наслєдству там в регіоні ) .

 

 

 В мене таке враження ... що таки по звичайному народу реформами можуть пройтись - будем жити бідніше , а от по любих друзях з офшорами , своїми банками підприємствами ( монополіями ) де просідає бюджет - ХЄР КОЛИ займуться . Бо так пиздити звично - і то святе  для цієї влади , шо Пороха шо Кроліка .

Link to comment
Share on other sites

 Не входжу ні до одної партії , хоча можливості були в Свободі . Тому тількт по частині нарід скажу - Пецю ніхто ЗАРАЗ не розуміє . І пояснень на те  НЕМА . Розуміння чому обіцянки не виконав одне - ти розумієш , бо сам знаєш .

 

 

  Плюсонув тільки за щирість і розуміння .  Особливо в частині критики . Тільки щось мало вона впливає ...

 Але як серпом по яйцям договорняки з сиьосракими власниками життя офшорів та монополій ( по суті таких самих бариг як і  Олексійович ) ... як серпом по яйцям видиме виляння перед Європою та Хуйлом ...

 

 Критика малам б бути КОНСТРУКТИВНОЮ і по СУТІ від туєї ж Юльки чи Олега Тягнибока чи інших ... але принишкли капєц ... своє отримали напевно . Та ще на критику ВЛАДА повинна реагуати а що маємо ? Хєр - навіть на Каху Бендукідзе забили .

 

 Ех ... наразі ті хто в Кіровограді ... вже хєр ложили на Пецю , отам вони вже вкусили суті його оточення ( хоча воно по наслєдству там в регіоні ) .

 

 

 В мене таке враження ... що таки по звичайному народу реформами можуть пройтись - будем жити бідніше , а от по любих друзях з офшорами , своїми банками підприємствами ( монополіями ) де просідає бюджет - ХЄР КОЛИ займуться . Бо так пиздити звично - і то святе  для цієї влади , шо Пороха шо Кроліка .

невже ти думаєш,що в інших країнах інакше? Різниця в цівілізованості того .І це досягнуто століттями різні.переговорів.крові і поту.Просто там виробився консенсус-ми керуємо і тому маємо більше.набагато більше,але-ми даємо жити на певному (для нас,українців високому) рівні основній масі і за це вона нас продовжує вибирати.крім того ми (верхи)_зробов"язуємся шанувати закони і грати по їх правилах у майже абсолютному значенні (тобто маємо прао на деякі винятки :D ).Ніхто не може діяти виходячи за ці рамки.І це шанувалося майже до сьогоднішніх днів.бо діди.які то "підписували" передавали це знання своїм дітям і внукам.тепер вже їх нема і деякі "безпредельщики" почали порушувати ці "соломонові "угоди.Тому і тут не все  радужно.......Українські можновладці через то не проходили так як і манюпаси,тому все перд ними.рано чи пізно до того дійде.Або еволюційно або через кров.Історія повторюється і нікуди того не діти.Ми ж такі самі люди.як і 100.200.300 років тому.

Link to comment
Share on other sites

  Ну  добре  . Наразі  мені  пояснення  зрозумілі -  але поширювати їх  нема сенсу  . Я  якраз за інше - мене вже,  напевно  що поділяють Ваші  принципи люди ,  обзивають  радикалом революціонером  навіть комунякою  ... а не  правосєком ( на самому ділі  їх підтримую  але  не поділяю  місцями навіть ідеологію ) .

 То Ваша  задача і Влади .Мої  однодумці є  в Полтаві та  Кіровораді . Порвем  ми Вам шаблон  . Ой  порвем . Бо заїбало . Результат  -  зміна  Овоща  та Азіріва  на інших  -  не влаштовує ніхєра .

 

  Все . Дякую  .  Вам На  Добраніч -  а я  відпочину  бо ще маю  сьогодні працювать з  11тої . 

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

Із застереженням, яке ми повинні прописати, із захистом політичної діяльності", - повідомив депутат.

 

 

http://www.pravda.com.ua/news/2014/11/10/7043822/

 

:weep::lol2:

 

как котят ™

 

как снять чтоб не снять, а лохи чтоб поверили :weep:

Link to comment
Share on other sites

вот это все - все вот эти "застереження, захисти" и "окреми процедуры" - это та же неприкосновенность, только вид сбоку.

Теоретически и сейчас нет абсолютной неприкосновенности, дело как раз в процедурах.

Практически это опять будет барьер, которым власть отделит себя от "быдла".

Link to comment
Share on other sites

ось і вже офіційно (на сторінці УКР.правди) коаліція домовилася про зняття недоторканості з депутатів.пропорційне голосування за відкритими списками і т.д.......деякі навіжені юльки (славредко) кричали тут благим матом.що все пропало і пеця тільки пропагандою займається як їхня мамка :D .А новообрані роблять тихою сапою велику роботу.З пробуксовками.але таки роблять.Лише юлькам і панікерам ВСЕ не так.Чи вистачить у них совісті :fp1:  признати,що влетіли по повній( як завжди) "поперед батька в пекло" B-)

Не спішіть з висновками. Курчат по осені рахують. За всю історію українського парламентаризму питання зняття недоторканності обговорювалося  сотні разів і коли справа доходила до діла голосів не набиралося. І в цій Рад і більше половини депутатів підпадають під люстрацію, а за третиною з них  в'язниця плаче.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...