Перейти до змісту

На росії перенос номера між операторами забацали?


GAMER

Recommended Posts

Та там технарі обговорюють, як проходить сам процес переноса. Цитувати нема смислу. просто для мене новина, що вони таке зробили. А наші мавпували, але не роблять. (Хоча, якщо чесно,  то я проти такого).

Link to comment
Share on other sites

Якщо я вірно зрозумів, то дзвінки на "внутрімережеві номери" діють не за кодом оператора, а за фактом.

Припустимо, що у нас КС з безкоштовними внутрішньомережевими. Дзвонимо на 067****, а він уже на МТС і ми дзвонимо вже на іншого оператора. Хоча і існують різного роду перевірки належності, але ж не будемо ми перед кожним дзвінком перевіряти де знаходитьс яабонент?

Link to comment
Share on other sites

Якщо я вірно зрозумів, то дзвінки на "внутрімережеві номери" діють не за кодом оператора, а за фактом.

Припустимо, що у нас КС з безкоштовними внутрішньомережевими. Дзвонимо на 067****, а він уже на МТС і ми дзвонимо вже на іншого оператора. Хоча і існують різного роду перевірки належності, але ж не будемо ми перед кожним дзвінком перевіряти де знаходитьс яабонент?

Саме так, от якби голосовий інформатор попереджав про це після набору номера, то було б нормально

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...