Перейти до змісту

о самом сокровенном и личном


Recommended Posts

а платитите ли вы налоги господа?

муж да, он программер, фирма за него платит

я занимаюсь мелким бизнесом в нете- них-я не плачу, поначалу хотела открыть ЧП, когда еще смски на 565 слала,а сейчас лучше эти деньги на армию волонтерам передам, да родителям пенсам помогу

вот такая я свинья

и пока гос-во не начнет тратить налоги на страну,а не воровать -нихрина платить не собираюсь

Змінено користувачем ночное_коте_латте
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

чувствую, что мало... могли бы и 420

 

І 2 тисячі баксами волонтерам на армію (а, дійсно, і кількасот баксів батькам до їхніх шикарних 1300 грн пенсії). А на хатинки і машинки підарасам гарувати не збираюсь.

Піднімуть ІТшникам податки, оформимось за кордоном, кастомерам пофіг з якою країною контракти. Для хлопців останнього не пошкодуємо, в руки і снарягу і харчі передамо. А підарасам зась, поки не буде прозорої звітності (і розстрілів за розтрату), на що ці гроші підуть.

Змінено користувачем Chorn
Link to comment
Share on other sites

 

 


Государственная реформа должна переложить налоги на сотрудников. Работодатель когда платит сотрудник не ощущает что он участвует в жизни государства

+100

Link to comment
Share on other sites

конечно, пдв 20%, пенсійний збір 7%, податок на прибуток(20%), податок на коррупцію, податок на забаганки місцевої влади, податок лихварям, кожен день коли використовую гроші плачу податки.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...