Перейти до змісту

Шо таке?


honey flower

Recommended Posts

А ви замітили, шо десь пропали юльки?

Шото тихо стало. :pardon:

Мож це перед якимось ураганом, чишо?

І юльков нема, десь поховались всі. :not_i:

Шото вони вижидають :acute: , мож перед стартом якимсь?

:corn:

Link to comment
Share on other sites

Ну дык выборы прошли, четвёртый майдан не собирается... Зачем задарма платить?, а юльки бесплатно не работают!

Тільки їх бригадир дідусь інколи приходить щоб життя нам життя раєм не казалось.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А ви замітили, шо десь пропали юльки?

Шото тихо стало. :pardon:

Мож це перед якимось ураганом, чишо?

І юльков нема, десь поховались всі. :not_i:

Шото вони вижидають :acute: , мож перед стартом якимсь?

:corn:

Та  їм  тут  не  дали  розвернутися,  то  вони  усі  на  ФУП  перебігли  і  сьогодні  вже  там  до  революції,  перевиборів  агітують.

А  те  що  народу  болить,  то  їх  не касаєцця (це  я  так  під  Вас  припасовуюсь :rotate: ) .  Вони  ж  бо  теперички  у  кааліції, а  на  Турівській  ще  не  виробили  лінію  повєдєнія.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Нє, згадала... з"являється ще одна особа під  "добрадуша" і "оладушек", але про адекватність тут я промОвчу. :shuffle:


Та  їм  тут  не  дали  розвернутися,  то  вони  усі  на  ФУП  перебігли  і  сьогодні  вже  там  до  революції,  перевиборів  агітують.

А  те  що  народу  болить,  то  їх  не касаєцця (це  я  так  під  Вас  припасовуюсь :rotate: ) .  Вони  ж  бо  теперички  у  кааліції, а  на  Турівській  ще  не  виробили  лінію  повєдєнія.

так воно і є.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Аліє була ідейною, але дуже хамовита особа, неприємна. А дідус, думаю шо не за бесплатно.

:corn:

Та  крутиться  тут  Аліє, але  під  іншим  ніком  та  з  іншим  іміджем.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я вам більше скажу,навіть дрищевата поховалася хто куди, бо  те як пжити поновому   вже самі не розуміють  :fp1:

бандитів не садять, гроші крадуть, тільки рошен квітне   :gigi:

а про ліпєцку фабріку скажкте ше паруслов?

:corn:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нє, згадала... з"являється ще одна особа під  "добрадуша" і "оладушек", але про адекватність тут я промОвчу. :shuffle:

так воно і є.

А можна якось конкретизувати   таку дивну ідентифікацію? Про адекватність також. 

Link to comment
Share on other sites

Юлька  сидит в засаде, ждет эпических пройобов кроля и пороха

Щас лезть в управление страной невыгодно - потом всех собак навесят

А вот потом можно будет в виде Дартаньяна появиться

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Спрятались они в матрицу(мамкину 5% жопу) Там тепло и комфортно. Зима, даже война, а им все пох.. Там и окочурятся в политическом смысле. И славненько! :tu:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Кто Ишаков и Бабусь?

Нє, Людоєдка, наприклад. Не помічала, шоб вона було грубою або хамовитою. З нею можна нормально спілкуватись, тобто вона нормальна особа, на мою думку.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нє, Людоєдка, наприклад. Не помічала, шоб вона було грубою або хамовитою. З нею можна нормально спілкуватись, тобто вона нормальна особа, на мою думку.

Я ее побаиваюсь! Возьмет и сожрет :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...