Перейти до змісту

Заскочил на базар


Recommended Posts

Цены подросли однако...

 

На мясо на 10, на копчёнку на 15... свежая рыба на 5 в среднем... овощи и фрукты наши остались в старой цене, цитрусовыми и бананами не интересуюсь...

 

Яйца домашние по 30...

 

С какого то хрена подорожали домашние утки - были по 100-110, сейчас утка средней замучености 140...

 

И нюанс - сегодня чтото людей меньше чем обычно было, процентов на 30-40...

Link to comment
Share on other sites

Це, сподіваюсь, за тушку?

 

да. Домашние ващет всегда тушкой торгуются... Честно говоря не понимаю, за что люди такие деньги за утку платят - по сути в утке мяса - грудинка и пульки...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

да. Домашние ващет всегда тушкой торгуются... Честно говоря не понимаю, за что люди такие деньги за утку платят - по сути в утке мяса - грудинка и пульки...

Я позавчора продав 10 тушок індоуток, по 50 за кг, середня вага тушки 2.5-3

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Я позавчора продав 10 тушок індоуток, по 50 за кг, середня вага тушки 2.5-3

 это чёрные такие с красными наростами возле клюва?

 

Я кстати сегодня не видел таких, 140 - это обычные белые гдето на глаз 1,5-2 кг...

 

продал оптом или на базаре?

Link to comment
Share on other sites

 это чёрные такие с красными наростами возле клюва?

 

Я кстати сегодня не видел таких, 140 - это обычные белые гдето на глаз 1,5-2 кг...

 

продал оптом или на базаре?

Ага, вони,  продавав  знайомим, вже п’ятий рік :)

Link to comment
Share on other sites

С детства их недолюбливаю :) Чёта кумарили они меня своими постоянными дёрганиями шеи :)

Вони мають великий плюс, навіть два:

1 - не верещать

2 - їдять все

Мають і мінус - коли не встигнеш підрізати крила - полетять х/з куди :(

 

шипуни?)))

Їх так називають, але це не зовсім вірно.

Link to comment
Share on other sites

Вони мають великий плюс, навіть два:

1 - не верещать

2 - їдять все

Мають і мінус - коли не встигнеш підрізати крила - полетять х/з куди :(

 

Їх так називають, але це не зовсім вірно.

 

та прям - шипуни))))

тільки я не думала, шо вони на 3 кг затягують :gigi:

 

мєлкіє вони :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Цены подросли однако...

 

На мясо на 10, на копчёнку на 15... свежая рыба на 5 в среднем... овощи и фрукты наши остались в старой цене, цитрусовыми и бананами не интересуюсь...

 

Яйца домашние по 30...

 

С какого то хрена подорожали домашние утки - были по 100-110, сейчас утка средней замучености 140...

 

И нюанс - сегодня чтото людей меньше чем обычно было, процентов на 30-40...

Так свята ж. На ринку перед святами завжди рiст цiн.

Link to comment
Share on other sites

а чого мускусна? штин як від негра?

Якщо їх 6 десятків то штин звісно є :)

 

та прям - шипуни))))

тільки я не думала, шо вони на 3 кг затягують :gigi:

 

мєлкіє вони :gigi:

Нє, малих нема, у них мало жиру, на відміну від звичайних. Ну і селехи завше більші за качок :)

Link to comment
Share on other sites

та херово стало

Ми радіємо, що крисянам, лугандонам і рашанам зараз херово, але нам ще херовіше поки що, ніж рашанам

Єдина різниця, що наш капець переважно визначався діями раші проти України, а їхній капець- діями світової спільноти, ціною на нафту та їхніми ж діями не лише проти всіх, але й проти здорового глузду в економіці також ...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так свята ж. На ринку перед святами завжди рiст цiн.

ещё рано.

 

на НГ цены подскакивают числа с 25...

 

Никто продукты за 2 недели до праздников не скупает :)

Link to comment
Share on other sites

Вони мають великий плюс, навіть два:

1 - не верещать

2 - їдять все

 

 

да, это я знаю. похрипывают немного... А белые, блядь, утром как выпустишь, как начинают возле воды галдеть!  :fp1:  Я почти всегда от их галдежа по утрам просыпался - окна залы где спал на хоздвор выходили... 

Link to comment
Share on other sites

та херово стало

Ми радіємо, що крисянам, лугандонам і рашанам зараз херово, але нам ще херовіше поки що, ніж рашанам

Єдина різниця, що наш капець переважно визначався діями раші проти України, а їхній капець- діями світової спільноти, ціною на нафту та їхніми ж діями не лише проти всіх, але й проти здорового глузду в економіці також ...

Капець економiки України ще влiтку 2013 року намiчався. Брат каав, що були 2-3 мiсячнi неплатежi мiж пiдприйемствами. Регiонали так накерували, що воно в дупу вже котилося на повному ходу.

ещё рано.

 

на НГ цены подскакивают числа с 25...

 

Никто продукты за 2 недели до праздников не скупает :)

А корпоративи всякi. Столи там також не голi.

Link to comment
Share on other sites

да, это я знаю. похрипывают немного... А белые, блядь, утром как выпустишь, как начинают возле воды галдеть:fp1:  Я почти всегда от их галдежа по утрам просыпался - окна залы где спал на хоздвор выходили... 

:smiley15:

Наступного року хочу спробувати виростити мулардів, ну і індоуток нікуди не подіну :) , і індиків..

Link to comment
Share on other sites

:smiley15:

Наступного року хочу спробувати виростити мулардів, ну і індоуток нікуди не подіну :) , і індиків..

 

А чем кормишь?

 

Мой дядя уток кукурузой так закармливает, что они жиром на сантиметр-полтора заростают!  :fp1:

 

С месяц назад гостинцев нам передали, в т.ч. 3 утки - просто амбец какие жирнючие - её возьмёшь, а потом на тушке отпечаток руки остаётся и не разглаживается... Жиру с каждой слили по 3/4 литровой банки...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...