Перейти до змісту

Вопрос украинским айтишникам


SlavRedko

Recommended Posts

Это замечательно! Но мой вопрос был к аутсорсникам. Нужно было более точно поставить его.

Именно. Это рабы, которые так же тупо сливают свои мозги за рубеж, как рашка сливает свою нефть. :K

Link to comment
Share on other sites

 

 


Это рабы, которые так же тупо сливают свои мозги за рубеж, как рашка сливает свою нефть.

:fp1: Я працював в Україні 6 років. І лише раз - не в аутсорсі, дурних нема.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Працював лише один раз на українського роботодавця (не аутсорс). Витримав лише 3 місяці.. розставались дуже важко, довелось навіть "закладки" активувати, щоб затримані гроші віддали... 

А "створювати тиражований продукт"... ну напевно треба мати троха бізнесючу натуру, або частку того бізнесу (або лапу на тендерах-)). Ніколи не бачив, щоб в Україні компанії, що орієнтовані на внутрішній ринок, пропонували інженерам хоча би співмірні рівні компенсацій.

П.С. Особисто мені цікавіше інженерити і взагалі не пхатись до бізнесу.

Змінено користувачем Chorn
Link to comment
Share on other sites

Ну а сейчас работаете на украинского аутсорсника или ушли в свободное плавание?

Что мешает украинским девелоперам независимый контракт заключить на одном из сайтов фрилансинга?

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

На західного аутсорсера. Я ж написав - просто влом займатись речами які не подобаються (пошук замовника, переговори тощо). Поточні рейти влаштовують, умови хороші, є час постійно нове вчити. Та й взагалі, після певного рівня - гроші далеко не головне у житті. Краще час з сім'єю провести аніж дупу смалити за тисячу зайву.

Фріланс напряму в замовника - має великі недоліки у вигляді, якщо замовнику "потрібно" він тебе і посеред ночі зривати буде. Так, грошей більше, та, як на мене, переваги не перекривають недоліків.

Окрім того - великим недоліком фріланс напряму є те, що коли ти працюєш один - твоя доля це малобюджетні низькотехнологічні проекти (друг "сайти" фрілансить на елансі, більшість замовлень виходить wordpress, wordpress website in few days, wordpress plugins, create e-store asap тощо).

Справжній cut-the-edge тебе оминає. 

 

Что мешает украинским девелоперам независимый контракт заключить на одном из сайтов фрилансинга?

 

 

Нічого не заважає. Багато хто так і робить. Але сучасний девелопмент це, все ж таки, командна робота. І про такі маленькі приємні речі, як персональні automation qa, верстальник, дизайнер, зрештою пара джуніків/мідлів, на яких можна скинути копіпастну частину коду можна лише мріяти (це в випаду вебдеву).

Змінено користувачем Chorn
Link to comment
Share on other sites

Скажу вам так, що до мого поточного кінцевого замовника "напряму" можна потрапити лишень маючи хороші передумови для О візи-)

Жодна з першо-другорядних компаній не буде наймати окрему людину на аутсорс. А от велику команду - цілком.

Link to comment
Share on other sites

Скажу вам так, що до мого поточного кінцевого замовника "напряму" можна потрапити лишень маючи хороші передумови для О візи-)

Жодна з першо-другорядних компаній не буде наймати окрему людину на аутсорс. А от велику команду - цілком.

 

Я когда-то один работал на Sandisk, Audible (Amazon сейчас)  еще кого-то.

Link to comment
Share on other sites

O visa это не для программистов. Ученые, спортсмены известные, в области балета...

 

Можливо щось наплутав, не заперечую.

 

 

Я когда-то один работал на Sandisk, Audible (Amazon сейчас)  еще кого-то.

 

Контракт підписавали з вами як з private enterpreteur ?

Link to comment
Share on other sites

Можливо щось наплутав, не заперечую.

 

Я понял, что вы должны иметь возможность получить рабочую визу для поездок в Штаты.

Но работа на фирму оттуда как раз облегчает ее получение. Правда нужно в годовой лимит успеть вписаться

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Я понял, что вы должны иметь возможность получить рабочую визу для поездок в Штаты.

Но работа на фирму оттуда как раз облегчает ее получение. Правда нужно в годовой лимит успеть вписаться

 

Ну власне мій роботодавець і є американською аутсорс фірмою. Н1В не була проблемою.

Link to comment
Share on other sites

Ну власне мій роботодавець і є американською аутсорс фірмою. Н1В не була проблемою.

Мой племянник работал на небольшую фирму в Штатах, не аутсорсную, они разрабатывали контроли и прочие фишки под с++ и с#.

Захотел поехать поработать в Штатах, тот ему сделал рабочую визу, через пол года удрал - налоги высокие :)

Правда сейчас он в Калифории, в Гугле. Решил что лучше платить высокие налоги чем жить в мордоре (Фашераше)

Link to comment
Share on other sites

уже более 10 лет фрилансю на запад. доходы выше среднекиевских, причем живу не в киеве

Які по вашому доходи є "середньокиївськими"? В аутсорсі зараз платять $3-4К чистими.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...