Перейти до змісту

Проходять потужні переговори щодо звільнення полонених


ЦеDzip

Recommended Posts

Українська влада веде переговори щодо звільнення полонених військових з Донецького аеропорту.

 

Про це на брифінгу повідомив речник АТО Андрій Лисенко.

 

"Проводяться потужні переговори щодо звільнення наших військових. І вже є певні успіхи", - сказав Лисенко.

У будь-якому разі, за словами Лисенка, українська влада не збирається кидати напризволяще українських військових, як і тих, хто міг залишитися під завалами донецького аеропорту.

Лисенко підтвердив, що певна кількість людей таки могла залишитися під завалами і пообіцяв, що їх буде звільнено, як тільки вдасться туди дістатися.

"Однак зараз це практично неможливо, оскільки там триває бій і шквальний вогонь", - заявив Лисенко.

 

Разом із тим Лисенко заперечив твердження про те, що аеропорт Донецька повністю вийшов із-під контролю сил АТО.

"Територія аеропорту дуже велика, а тому не можна однозначно стверджувати, що аеропорт повністю здано", - сказав Лисенко.

 

------------

 

 

Почему блять не отключить воду и электричество Крыму на полдня? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Слідчий комітет Росії відкрив справу за фактом обстрілу зупинки в Донецьку http://goo.gl/aYier2  #radiosvoboda

 

похоже комбата вывезут вслед за Савченко

Link to comment
Share on other sites

 

 


Почему никто не вышел в защиту киборгов? Они сцут бля за свои жизни? Боятся? Тогда почему наши должны за них жизни отдавать?

 

И газ со светом им отключить не моги - они же люди йопт!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Почему никто не вышел в защиту киборгов?

Они сцут бля за свои жизни? Боятся?

Тогда почему наши должны за них жизни отдавать?

 

Гнилой город! 

 

ремонт у них

Link to comment
Share on other sites

 

Слідчий комітет Росії відкрив справу за фактом обстрілу зупинки в Донецьку http://goo.gl/aYier2  #radiosvoboda

 

похоже комбата вывезут вслед за Савченко

 

а там погибли российские граждане??

 

ладно там типа с савченко  тулят за журналистов,а этих ???

Link to comment
Share on other sites

Українських військових, взятих в полон в аеропорту Донецька, проведуть по Донецьку до місця трагедії у Ленінському районі, заявив ватажок "ДНР" Олександр Захарченко.  

 

Він зібрав велику прес-ценференцию, на якій оголосив, що має намір особисто супроводжувати колону полонених "кіборгів" від Донецького аеропорту до місця обстрілу тролейбуса, де загинуло 13 людей.

 

При цьому він дав доручення покликати туди родичів загиблих для розправи над полоненими. "Єдине, що я буду забороняти - просто їх розривати, а все інше - розмовляйте", - сказав він.

 

Він також заявив, що не буде обмінювати полонених: "Я не хочу вже ніяких обмінів, ротацій і всього іншого. Є ворог, є відновлення сільського господарства, вугільної промисловості, і є, зрештою, монастир, який знаходиться біля аеропорту. Кожного на ланцюг, рудник, вугілля, хай що завгодно - до кінця війни нехай сидять", - заявив Захарченко.

Джерело: fakty.ictv.ua


Link to comment
Share on other sites

Новости Украины @24todaynetua
·
3 мин. 

Номер джипа сепаратистов принадлежит пиарщику Ахметова - СМИ

 

B79SR5IIQAA17Ux.jpg

 

B79SR_vIEAALOqv.jpg

 

СМИ установили, на кого зарегистрирован российский номер с автомобиля Toyota Land Cruiser Prado, в который сепаратиств усадили пленного украинского военного. Об этом сообщает Znak.com.

Согласно данным ГИБДД, номер числится за Эдуардом Коридоровым. Житель Екатеринбурга работает директором по связям с общественностью и региональному развитию компании "Метинвест холдинг", принадлежащей Ринату Ахметову.

Ранее Коридоров работал пресс-секретарем компании "Уралкалий".

 

http://24today.net/open/282081

 

PS  Я думал такие фамилии только в соцреалистических книшках бывают. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...