Перейти до змісту

Чого бояться США та чого боїться Путін


S.Brant

Recommended Posts

США бояться удару ЯЗ по своїй території

Путін боїться, що повсталий натовп трахне його в дупу міліцейським кийком чи навіть арматурою, як це несподівано трапилось з  Муамаром Каддаффі 

 

Чого хоче Путін? Обміняти свій страх на страх США. Домовитись. Я, Путін, не запускаю по вас стратегічними балістичними ракетами з ядерними боєголовками, а ви не трахаєте мене в дупу перед смертю з фіксацією цього дійства на відеокамеру та, отже, не ганьбите мене на весь світ

 

 Путін використовує напад на Україну для того, щоб цей обмін, дійсний лише в його хворій уяві, відбувся насправді. Він зацікавлений у подальшій ескалації насилля в Україні, щоб такі перемови стали реальністю.

 

А на Україну йому вже плювати

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

 

 


США бояться удару ЯЗ по своїй території

Та от не дуже, нажаль. Штати коли чогось бояться, то щось з тим роблять щоб загроза зникла.

Просто вони 25 років тому зхалтурили, сподіваюся що цього разу вже до кінця справу доведуть.

Link to comment
Share on other sites

США бояться удару ЯЗ по своїй території

 

есть мнение, что боятся этого не США, а Обамо сотоварищи. И то - не факт.

А вообще, если бы США эту угрозу считали реальной, там началась бы тотальная зачистка на фоне патриотического психоза, как при Рейгане или во времена Маккарти - всех нахуй, хуйло-шпионов, хуйлосочувствующих, парашатудейщиков и так далее. Про СВИФТы, бойкоты всего, что только можно и эмбарго всякие я вообще молчу.

Link to comment
Share on other sites

есть мнение, что боятся этого не США, а Обамо сотоварищи. И то - не факт.

А вообще, если бы США эту угрозу считали реальной, там началась бы тотальная зачистка на фоне патриотического психоза, как при Рейгане или во времена Маккарти - всех нахуй, хуйло-шпионов, хуйлосочувствующих, парашатудейщиков и так далее. Про СВИФТы, бойкоты всего, что только можно и эмбарго всякие я вообще молчу.

 

Уймись вояка, саме сьогодні в Нью-Йорку заарештовано російського шпигуна

Link to comment
Share on other sites

Уймись вояка, саме сьогодні в Нью-Йорку заарештовано російського шпигуна

 

ну, это тонкий намек хуйлу, я полагаю.

впрочем, посмотрим, кого арестует хуйло, обычно такие вещи происходят параллельно.

Хотя, конечно, арестован нелегал, так что х/з, кого там кацапы шпионом назначат :gigi:

Link to comment
Share on other sites

То, что Путин пытается запугать запад - это его главная ошибка. Чтобы понять, как глупо он поступает, нужно жить на западе. По большому счету, Украина западу не особенно интересна. Мало кто реально сопереживает. Но, к собственным угрозам, они относятся очень серьезно. И Путину удалось запугать толпу. Пу не понимает очень простой арифметики. Ему дали заработать денег для противовеса Китаю.

Больше заработать не дадут. Его списали навсегда, его и его последующих приемников. И как бы он не трепыхал, он обречен, а с ним и Раися.

Змінено користувачем Gorbatii
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Арешт нелегала це річ в принципі надзвичайна, і як хочеш, а ФБР я поки вірю.

 

Це означає лише одне - адміністрація свідомо йде на загострення відносин з Рашкою. Зазвичай, коли виявляють шпигуна все робиться тихо і непублічно.

повідомляється посольство, ті забирають свого у 24-48 годин. Я не бачу зв'язку зі страхом перед ядерним удором Путлєра, скоріше навпаки...

Link to comment
Share on other sites

Це означає лише одне - адміністрація свідомо йде на загострення відносин з Рашкою. Зазвичай, коли виявляють шпигуна все робиться тихо і непублічно.

повідомляється посольство, ті забирають свого у 24-48 годин. Я не бачу зв'язку зі страхом перед ядерним удором Путлєра, скоріше навпаки...

 

Та не, нелегалов, как правило, сажают. В лучшем, конечно, случае.

Ну или меняют, если есть на кого.

На Сноудена, например  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Це означає лише одне - адміністрація свідомо йде на загострення відносин з Рашкою. Зазвичай, коли виявляють шпигуна все робиться тихо і непублічно.

повідомляється посольство, ті забирають свого у 24-48 годин. Я не бачу зв'язку зі страхом перед ядерним удором Путлєра, скоріше навпаки...

 

Вибач, але я вам обом не вірю. Маккейн підар не гірше Обами. Бля, думаю що Сара краще розуміє що таке Рпсія.

Link to comment
Share on other sites

За діло. Бздури потужні, а результати поки нульові

 

ну-да, ну-да.

Правда, я где-то слышал, что штаты страна-таки президентская B-) . Да что там говорить, даже у нас преза хрен объедешь пусть и с большинством, даже ради благого дела.

Так что, боюсь, не все так просто. Импичмент Обаме и прочие фантазии с тайными поставками вооружений на тему "Иран-контрас" отбрасываем, конечно, сразу.

И что остается?

Link to comment
Share on other sites

Вибач, але я вам обом не вірю. Маккейн підар не гірше Обами. Бля, думаю що Сара краще розуміє що таке Рпсія.

пані палін? Тоді зрозуміло чого вас деми на презівських так дрючать.За повний маразм у зовнішній політиці з часів жори клаповухого.....Сара палін експерт по росії-абзац.

Link to comment
Share on other sites

ну-да, ну-да.

Правда, я где-то слышал, что штаты страна-таки президентская B-) . Да что там говорить, даже у нас преза хрен объедешь пусть и с большинством, даже ради благого дела.

Так что, боюсь, не все так просто. Импичмент Обаме и прочие фантазии с тайными поставками вооружений на тему "Иран-контрас" отбрасываем, конечно, сразу.

И что остается?

 

Оствалось пойти в  2012 на выборы и проголосвать хотя бы за "гивнюка и пидараса" Ромни,  а він в пику нам партійним підарасам залишився вдома і має підараса Абамбу зі ншої партії.

То ж усі тепер винуваті, а він цяця :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Оствалось пойти в  2012 на выборы и проголосвать хотя бы за "гивнюка и пидараса" Ромни,  а він в пику нам партійним підарасам залишився вдома і має підараса Абамбу зі ншої партії.

То ж усі тепер винуваті, а він цяця :gigi:

Силентіо не треба передьоргувати.не пасує.Я аута не люблю у наших американських справах.але істина дорожча.Тексасець нічого ромні не дав би.ви просрали своїми 47%,організацією,вмінням організувати своїх прихильників у КЛЮЧОВИХ,50-50 штатах.Та і фліп-флоперство зашкодило.......Теж виглядає і для 16,по срачу вже зараз між дамб енд дабер в середовищі всяких соціальних консерваторів і звихнутих на біблії.

Link to comment
Share on other sites

Силентіо не треба передьоргувати.не пасує.Я аута не люблю у наших американських справах.але істина дорожча.Тексасець нічого ромні не дав би.ви просрали своїми 47%,організацією,вмінням організувати своїх прихильників у КЛЮЧОВИХ,50-50 штатах.Та і фліп-флоперство зашкодило.......Теж виглядає і для 16,по срачу вже зараз між дамб енд дабер в середовищі всяких соціальних консерваторів і звихнутих на біблії.

 

До чого тут люблю не люблю? Треба було просто піти на вибори, не тільки ауту, а і всім, які хотіли поміняти негра. Одна справа не зуміти організовувати прихильників, то цю провину ми на себе взяли! А інша справа сидіти вдома у вирішальний момент (звичайно, не тільки аута стосується),

а то й ще срати в компот тому, хто міг зайти в Білий Дім, а потім ще й гавкати які ви усі підараси! Ну то хай плюються далі і тішать себе надією, що у 16 році Біблія створить диво і Ронні встане з могили, аби розігнати усіх підарів й запустити на Рашку зо два десятки Мінітменів.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

До чого тут люблю не люблю? Треба було просто піти на вибори, не тільки ауту, а і всім, які хотіли поміняти негра. Одна справа не зуміти організовувати прихильників, то цю провину ми на себе взяли! А інша справа сидіти вдома у вирішальний момент (звичайно, не тільки аута стосується),

а то й ще срати в компот тому, хто міг зайти в Білий Дім, а потім ще й гавкати які ви усі підараси! Ну то хай плюються далі і тішать себе надією, що у 16 році Біблія створить диво і Ронні встане з могили, аби розігнати усіх підарів й запустити на Рашку зо два десятки Мінітменів.

Ну бачиш,в америці не вибирають більшістю населення,тому обвинувачувати прямо аута не коректно.ось я ,не знав чи витягнуть деми флоріду і ЗМУШЕНИЙ (мало не насильство :D ) був піти голоснути.та ще і родину потягнув.А от в 08 навіть не висунув носа з хати......Ти чув як міта пол з крузом опустили на землю на днях? :D  Сказали що пора дяді на пенсію,вони краще знають....як програвати :D

Link to comment
Share on other sites

Ну бачиш,в америці не вибирають більшістю населення,тому обвинувачувати прямо аута не коректно.ось я ,не знав чи витягнуть деми флоріду і ЗМУШЕНИЙ (мало не насильство :D ) був піти голоснути.та ще і родину потягнув.А от в 08 навіть не висунув носа з хати......Ти чув як міта пол з крузом опустили на землю на днях? :D  Сказали що пора дяді на пенсію,вони краще знають....як програвати :D

 

От спасибі що ти нагадав! Я не про це, власне...  Я про те, що мені дивно коли очікуюють, що кандидат повинен зазирнути кожному в дупу, аби довести що ти голосуєш не за його влучні висери перед мікрофоном,

а за те аби хоч отримати шанс, щось змінити з того, що тобі не подобається. У ключових штатах думаєш не було таких, які терпіти не могли Абамбу як Аут чи я, але вони не пішли голосувати за Ромні тільки тому,

що той панімаєш не достатньо різко відповів на хамство Гавайця на дебатах, тому що він такий же як усі ці  "єстеблішні" суки, що домовляються за демами з ключових питань, тому що він мормон і взагалі волосся

зачісує на той бік. Я ось про що... Мене трохи дратує коли власну віслючину впертість виправдовують "гівнюком Ромні", "соглашатєлєм Маком", тощо... Ну то мають наразі те, що "хотіли"! Та й матимуть надалі...

 

Щодо "дотепів", про які ти згадав, то я не дуже тішуся з усього цього. Знову починається традійне  публічне обсирання один одного, наче мова йде не про праймеріз до яких ще куй зна скіки часу,

а принаймні про останній тур теледебатів кандидатів у прези... на радість дрімаючій на дивані Клінтонші... Так і хочеться сказати: Ви б дотепники, краще для неї свій влучний гумор поберегли...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

бояться неподходящий глагол для сша. можно сказать опасаются эскалации конфликта промеж россии и остального мира. чего боится путин никто не знает акромя его психиатра. хотя imho путин больше боится что у него член отвалится чем ядерной войны. но это очень поверхностно, я психиатр любитель и мои диагнозы не надежны. 

Link to comment
Share on other sites

@Chuk. Гуманист, когда успел поменять страну?

или это "по приколу" место жительства обозначено?

Давно. Ви просто не слідкували

Вірніше, давно вже він почав там з'являться час від часу

Отже, навіть більш постійна форма не має нас дивувати

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...