Перейти до змісту

Втрата :"-(


honey flower

Recommended Posts

у мене сьодня втрата. І дуже сурйозна.

В мене на руках померла моя любима собаня. Плачу-плачу і зупинитись не можу...

 

Майже 10 років тішила вона нас своєю присутністю, смішна вона була, такий собі ходячий клоун. Всі, хто приходили до нас відверто подивляли і сміялись. Це була тільки моя собака і слухала вона тільки мене... і здається мені, що любила мене більше ніж інших.

 

Вона весь час була тільки біля мене... я в садку, вона біля мене,я в душ, вона біля ванни лежить або спить, я на кухні, вона обіпреться своєю важкою головою об мене і засинає, а мені якось і ворушитись не хотілося. Просто вона так звикла з самого мАлечку.

 

Вона дуже любила квіти. Сяде і нюхає. На одну квітку сяде, а іншу нюхає. Завжди виминала мені всі тюльпани, бо вони такі крихкі, а вона така неповоротка була.

Дуже лагідна була, як кішка. Та і шкоди немало зробила, але то така сміхота з неї була. Могла щось вкрасти, а потім заховатись і десь заснути, тільки по її характерному хропінню і знаходили її. Смішна була, просто сміхотворна і все. А ще вона була красіва і дуже розумна.

 

Її буде мені ще довго не вистачати...

Зараз дуже тихо вдома, якось незвично... ніхто кігтями не стукає по підлозі, ніхто не зустрічає мене і не танцює біля мене і не радіє мені, ніхто не хропе поруч мене на дивані, коли я тут щось коментю, ніхто не буде мене гріти і облизувати мої руки, ніхто не буде нічого випрошувати в мене і надоїдати.

 

Не знаю коли звикну до цієї тиші.

 

Головне, що це все сталося на моїх очах і при мені, а не при комусь іншому з моєї сім"ї.

Це був інфаркт серця. Дякувати Богу, вона не мучилась і 3 хвилин, все якось дуже швидко. Я ще кілька годин була біля неї і мала змогу її довго гладити, відчувати тепло її тіла. ТАКОЇ собаки більше ніколи в житті у мене не буде.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Сочувствую, у меня тоже была собака, я его щенком малюсеньким подобрала. Его уже нет, но вспоминаю его с благодарностью и любовью. Он помог мне в тяжелый период жизни.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Сочувствую, у меня тоже была собака, я его щенком малюсеньким подобрала. Его уже нет, но вспоминаю его с благодарностью и любовью. Он помог мне в тяжелый период жизни.

Ось так і вона... У вся кі важкі хвилини життя вона була завжди поруч і це так знімало напругу.

Link to comment
Share on other sites

Я люблю своего пса больше жизни. Никому его не доверяю.....

Понимаю тебя... Сочувствую...  :(

Год назад, у отца старый кот помер, отец плакал как ребенок, переживал.... Я начал бояться за его состояние, сильнейший стресс.

Подарил ему нового котенка и как-то все уладилось, забылось... 

Может тебе нового песика завести?

Змінено користувачем Gorbatii
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Gorbatii

 

Я теж її нікому не довіряла. Навіть у відпустку їздили з нею,але то було проблематично.

 

За нову собаку мене чоловік вже сьогодні спитав. Але зараз можу сказати лише "Ні". Нам дуже повезло, що вона дожила до майже 10 років. 1 березня їй виповнилося б 10. Ще сьогодні зранку так подумалось, що через 2 тижні така дата.. але. Зараз дуже багато хворих собак і ця рассарозмножується  не так швидко, як інші. Одні від інфаккту помірають у 4 рокиЮ інші в 7 років. Нам крупно повезло і думаю, що випробовувти долю ще раз не хочеться. Вона була здоровою і ми майже не були в лікарів.

 

Дякую за розуміння і співчуття.

Link to comment
Share on other sites

Gorbatii

 

Я теж її нікому не довіряла. Навіть у відпустку їздили з нею,але то було проблематично.

 

За нову собаку мене чоловік вже сьогодні спитав. Але зараз можу сказати лише "Ні". Нам дуже повезло, що вона дожила до майже 10 років. 1 березня їй виповнилося б 10. Ще сьогодні зранку так подумалось, що через 2 тижні така дата.. але. Зараз дуже багато хворих собак і ця рассарозмножується  не так швидко, як інші. Одні від інфаккту помірають у 4 рокиЮ інші в 7 років. Нам крупно повезло і думаю, що випробовувти долю ще раз не хочеться. Вона була здоровою і ми майже не були в лікарів.

 

Дякую за розуміння і співчуття.

 

Все эти заболевания из-за отвратительного сухого питания.

Собаке нужно обязательно давать свежее мясо (говядину или баранину), гречку, фрукты... 

Змінено користувачем Gorbatii
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Нам дуже повезло, що вона дожила до майже 10 років. 1 березня їй виповнилося б 10. 

 

моя до 10 лет полгода не дотянула... :( тоже не долгожитель, массивная...

 

больше не могу завести собаку, стресс дичайший получил

Link to comment
Share on other sites

Все эти заболевания из-за отвратительного сухого питания. Собаке нужно обязательно давать свежее мясо (говядину или баранину), гречку, фрукты... 

 

Все эти заболевания из-за отвратительного сухого питания.

Собаке нужно обязательно давать свежее мясо (говядину или баранину), гречку, фрукты... 

Я готувала їй їжу: каші з рибою, творог, сир, фрукти тож і овощі ж канєшно, тому і прожила вона максимальну кількість років.

Link to comment
Share on other sites

Квіточка, прийми мої щирі співчуття.

Я тебе розумію, як ніхто.

В понеділок на 13-му році життя померла моя кіцюня.

Як тихо та спокійно жила, так і померла - уві сні.

Мабуть теж інфаркт чи шось таке, бо я був дома і нічого не почув і не побачив.

Вже потім звернув увагу...

Не можу себе пробачити. Може я шось міг би зробити.

В мене вирвали шмат серця.

Вийняли душу.

Тримайся, Квіточка. 

Знов плачу(((...

http://savepic.su/5007346.jpg

Змінено користувачем Андрійович
Link to comment
Share on other sites

Ой, Андрійович, мої співчуття! Не плач, бо і я плкати знов буду. Така красіва киця!!! Боляче, що це отак неочікувано. А з іншої сторони краще, бо вони не мучались.

 

Так шо тримайся там, Андрійович! Не плакай. Ну, може трошки, токо небагато.Ладно? )))

Link to comment
Share on other sites

моя до 10 лет полгода не дотянула... :( тоже не долгожитель, массивная...

 

больше не могу завести собаку, стресс дичайший получил

 

Да, читал, что чем меньше собака, тем дольше живет.

Странная закономерность. Потому что в природе как правило всьо наоброт.

А у котов (кошек) всьо как-то сложнее.

Чем более гибридизированная порода - тем меньше живьот.

И тьі єто. Извини меня.

Я там как-то бьіл не в духе.

Короче, проехали.

Змінено користувачем Андрійович
Link to comment
Share on other sites

Ой, Андрійович, мої співчуття! Не плач, бо і я плкати знов буду. Така красіва киця!!! Боляче, що це отак неочікувано. А з іншої сторони краще, бо вони не мучались.

 

Так шо тримайся там, Андрійович! Не плакай. Ну, може трошки, токо небагато.Ладно? )))

 

Добре, Квіточка, добре...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тримайся, Цветочька... В нас це теж було (не буду казати скільки...) Вони ж як діти... Не поспішай і не зарікайся, прийде час і тебе знов якійсь звєрік обере і заведеться...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...