Перейти до змісту

Про значення Дебальцевого як залізничного вузлу


A.W.

Recommended Posts

 Андрієві вірити можна й потрібно, але як на мене - винищений чи ні залізничний вузол має казати все-таки спец з підриву таких об"єктів.

 

А ось що пишуть люди, що розуміються на такому (з блогу п. Сігачова)

Цей чувак, до речі - З Києва

 

Я тебе скажу по другому, глянь как одиночно лежат воронки от снарядов и систем залпового огня, по меркам второй мировой - это даже не артобстрел, так постреляли, что бы не расслаблялись.

Ну вот можно и состояние пути аппроксимировать ;)
Не говоря о том что во время второй мировой такие станции руками из чего под руку попадётся делали за неделю, с перешивкой

До котла всё было плюс/минус целое
Подрывать было просто не чем

Link to comment
Share on other sites

 Андрієві вірити можна й потрібно, але як на мене - винищений чи ні залізничний вузол має казати все-таки спец з підриву таких об"єктів.

 

А ось що пишуть люди, що розуміються на такому (з блогу п. Сігачова)

Цей чувак, до речі - З Києва

 

Я тебе скажу по другому, глянь как одиночно лежат воронки от снарядов и систем залпового огня, по меркам второй мировой - это даже не артобстрел, так постреляли, что бы не расслаблялись.

Ну вот можно и состояние пути аппроксимировать ;)

Не говоря о том что во время второй мировой такие станции руками из чего под руку попадётся делали за неделю, с перешивкой

До котла всё было плюс/минус целое

Подрывать было просто не чем

купу снарядів залишили, а "падрівать біло просто нєчєм", сам то віриш в те, що пишеш? 

Link to comment
Share on other sites

@Юнік,

 

Пишу не я , пише людина з того блогу.

Може це неправда, але дивлячися на фото з депо и частково відео. де видно нерозбиті конструкції вантажних парків - я схиляюся до того, що таки не підірвали.

Link to comment
Share on other sites

Хоча..ось що пишуть Вєсті російські

 

"Один из важнейших транспортных узлов не только Донбасса, но и всей Украины, теперь под контролем ополченцев попчлєнцов (моє). Но пока толку от этого мало. Во многих местах пути взорваны. А кое-где разобраны. Шпалами и рельсами военные укрепляли блиндажи."

 

Тобто руйнування є. Але наскільки вони великі - невідомо.

Link to comment
Share on other sites

Да, до речі ще. В отому пості п. Сігачова є карта, з якої чітко видно залізничні шляхи з Росії на Донбас.

 

Так от, що я хотів сказати. Зараз в нас від залізничного сполучення з Україною повністю відрізана північ Луганщини, конкретно - лінія Лантратівка-Конашевська. Необхідно НЕГАЙНО будувати рокадну залізницю з Білокуракіного або Старобільська до Сватового, для збереження зв"язності нашої залізничної колії.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...