Перейти до змісту

порвало видео


modem

Recommended Posts

а тепер скільки людей залишились безробітними :66:

Та не. А отех транспортных платформ производить, ремонтировать, обслуживать по ТО, а програмить отэто все, сводить в единую АСУ...

Я бы сказал - стимул для профессионального и интеллектуального роста.

 

Но, конечно, всегда найдутся луддиты, которые будут против того, чтоб учиться новому.

Змінено користувачем Jinx
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

зато появилась работа кто их программирует, производит

Так, але їх значно менше. Це незворотній процес, тільки от проблема в тому, що робити з тими людьми, які стали безробітними? Вони житимуть на ті соціальні підтримки. які вираховують з тих же програмістів, не кожний може перебудуватись і удосконалитись в новій професії.

Link to comment
Share on other sites

Так, але їх значно менше. Це незворотній процес, тільки от проблема в тому, що робити з тими людьми, які стали безробітними? Вони житимуть на ті соціальні підтримки. які вираховують з тих же програмістів, не кожний може перебудуватись і удосконалитись в новій професії.

 

я думаю не стало много, это амазон, ей лет 15 всего

Link to comment
Share on other sites

Я не так давно був на одному з заводів концерну PSA Peugeot Citroen, в м.Пуасі біля Парижу. Так там ця технологія використовується на повну. Машина на 80% складається без участі людини. Але тим не менше є операції де людину досить складно замінити.

Змінено користувачем DA'
Link to comment
Share on other sites

А в нас теж технологiя передова на "Новiй поштi".

 

Нещодавно вантаж отримував - дуже сподобалося,

Пiвгодини розшукiв та питань "сколько весит?" и "а какая она приблизительно по размеру?" плюс декiлька привселюдних яскравих матюкiв на адресу вантажникiв, якi кудись не туди запроторили вантаж, i нарештi я отримав.

 

Вщент розчавлену коробку з пошкодженим товаром ( iграшка, автомобiль радioкерований для племiнника, подарунок мав бути на 10 рокiв хлопцю)

 

Написав заяву, тепер чекаю, що воно вийде.

Змінено користувачем Опецькуватий
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...