Перейти до змісту

NDP победила в Альберте


OlgaTaylor

Recommended Posts

Почну здалеку-в Канаді мажоритарна виборча система але всі кандидати позиціонують себе по партійній приналежності.Консерватори рулили більше 40 років але при кінці виродились в лібералів в результаті частина відкололась і створила нову партію.NDP це партія ліваків які все що знають це піднімати податки і тратити наліво і направо .Всюди де в Канаді приходили до влади доводили популізмом провінцію до ручки.Видно тепер черга Альберти зїсти пілюлю.З позитивного дві консервативні партії набрали разом більше ліваків і мають 4 роки до наступних виборів знайти спільну мову.Ще одна зх причин що ліваки набрали такий відсоток це те що вони краще підняли прихильників-проголосувало всього 55 відсотків виборців і за лівих було 42 з загалу проголосувавших-тобто десь 20 відсотків всіх виборців.Погано те що за 4 роки бюджет буде пустий і борги горою

Link to comment
Share on other sites

Коммунисты. По всем параметрам. Можно я не буду Вам дальше объяснять? Вам бы руки под юбку, бо вона сам хотила.

 

1. спасибо, а на хера было тему открывать тогда?

2. вы всё о то минете? так Моника смоктала в свое удовольствие, и если бы не ее подружка, решившая смолотить денег на этом, она бы насосала себе карьеру, а Билл имел бы насосанный член длиной саниметров 30.

зы. извините за биоподробности.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Это то о чём я говорила моим канадским друзьям, разгром либералов приведёт к власти коммунистов. Не слышали.

Змінено користувачем OlgaTaylor
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Знаете, мы из Онтарио всегда смотрели на Альберту как оплот консервативных ценностей. Что будет теперь я предсказать не берусь, но Канада уже не будет прежней. Мы похоже проиграли Канаду.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Знаете, мы из Онтарио всегда смотрели на Альберту как оплот консервативных ценностей. Что будет теперь я предсказать не берусь, но Канада уже не будет прежней. Мы похоже проиграли Канаду.

 

 

лайкнул ваш пост!

:nose3:

зы. хоть вы как бы и не из Канады.

Link to comment
Share on other sites

Знаете, мы из Онтарио всегда смотрели на Альберту как оплот консервативных ценностей. Что будет теперь я предсказать не берусь, но Канада уже не будет прежней. Мы похоже проиграли Канаду.

В разных штатах под одним и тем же названием взгляды несколько отличаются. NDP в Онтарио и BC -- это две большие разницы, как говорят. Что в Альберте -- незнаю. Змінено користувачем Кость
Link to comment
Share on other sites

Ну вони не ультра а просто консерватисти.Останні роки консервативна партія Альберти була консервативною тільки з назви а по суті ліберали

Для незнаючих в Канаді є провінційні партії і федеральні.

Link to comment
Share on other sites

@coolzak@coolzak

 

Ну вони не ультра а просто консерватисти.Останні роки консервативна партія Альберти була консервативною тільки з назви а по суті ліберали
Для незнаючих в Канаді є провінційні партії і федеральні.

I am a member Progressive Conservative Party of Canada 14 years already. Progressive Conservative Party in Alberta - a part of PCPC.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я мембер федеральної партії і Wildrose .і покажи мені де є що це автоматично робить мене мембером провінційної консервативної.Повно людей з Wildrose підтримує федеральних консерваторів.Сольдберг наприклад в Wildrose
Тільки NDP вертикально інтегрована а всі решту партії в Канаді просто можуть співпрацювати чи ні а організаційно незалежні(провінційні і федеральні).за 14 років пора би вже взнати а не просто внески платити.

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

@coolzak, Я думаю что через пять лет Вы просто не узнаете свою провинцию. Всё что нужно это 50%+ получателей чека от власти. Алексис де Токвил как в воду глядел.

Link to comment
Share on other sites

ну що ж, думаю що сценарій стандартний - бізнес почне тікати бо будуть закручувати гайки, введуть HST, добавлять ще різних податків. голосування проти а не за ніколи нідочого доброго не веде.

як завжди у НДП 80% депутатів або студентів або якісь ліві тушки, партія одного двух людей що роблять те що їм заманеться а решта лиш виконує команди. Консерви Альберти просто загрались та їм треба трохи стресу-ребілду як в хокеї

проблема в тому що за 4 роки НДП може такого накоїти що потів років 10 будуть відкашлювати їх.

Тримайтеся

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну що ж, думаю що сценарій стандартний - бізнес почне тікати бо будуть закручувати гайки, введуть HST, добавлять ще різних податків. голосування проти а не за ніколи нідочого доброго не веде.

як завжди у НДП 80% депутатів або студентів або якісь ліві тушки, партія одного двух людей що роблять те що їм заманеться а решта лиш виконує команди. Консерви Альберти просто загрались та їм треба трохи стресу-ребілду як в хокеї

проблема в тому що за 4 роки НДП може такого накоїти що потів років 10 будуть відкашлювати їх.

Тримайтеся

 

Ещё раз повторю - пять лет. Четыре это если они порядочные люди

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...