Перейти до змісту

Recommended Posts

Ви собі не преставляєте, як мене січяс, оце вже цілий тиждень... :fp1:

гнуть і нагинають на свою сторону і хочуть... зламать...

...но я ше не поддаюсь, покашо тримаюсь :buba:

 

...і сказала, шо пока мені дописувачі всьо не розтолкують, нічьо не буде. :66:

...бо. боюсь...

 

 

А боюсь, щоби мені у моє взуття не напІнькали.

Да.

 

Мене упрошують купмим ... кота або кішку, алеж я так люблю собак, да і протів котів нічьо не маю, але чьось боюсь, шо буде мені по стінах ганяти, у моє взуття пУдити і ше якіто подлості робити. От з собаками все ясно, я сказала і вона послухала, а от с котами ше не знаю. І вродібто вони лагідні і всьотакоє... но як послухаєш інших людей :fp1: , шо коти на зло роблять. то я такого не хочу.

 

Та і кіт нам потрібен, бо мишей багато... От тільки не знаю краще кіт чи кішка...

 

У мене є кілька питань

 

1. Кіт чи кішка краще ловить мишей?

2. з якого віку воно ловить мишей?

3. Якщо не ловитиме мишей, шо тоді робити?

4. Шо робити, якшо почне нищити шось вдома?

5. Каструвати чи ні і чи потім буде ловити мишей?

6. Якщо залишити саму тварину у дорослому віці на кілька днів без корму, чи буде ловити мишей?

 

Ну і взагалі розкажіть зі свого досвіду, пліз. :shuffle:

 

А взагалі то мені хочеться, щоб воно було у гаражі і самостійно ходило на вулицю через спеціальний отвір і тут витікає ще одне питання...

 

7. З якого віку  це можна  зробити?

 

Дуже хотілосяб це все знати, а поки мене вмовляють, гнуть і нагинають і розказують, що кіт це саме ТО.

 

:shuffle:

Link to comment
Share on other sites

хз... в мене киця.

дуже розумна і вихована. по столах не лазить і їжу не краде, навіть якщо вона там випадково залишилась, лапає комарі/мухи, все що по хаті літає. не дай бог пташка залетить на балкон - гаплик пташці. муркочить, гріє по ночах, біжить на дитячий крик перевіряти що сталося і взгалі поводить себе часом як голова прайду  :gigi: з неприємного: слухається тільки мене; таки дряпає шпалери, на кутах, хоча є спец. дряпалка, якою вона теж активно користується; всі двери в хати мають бути відчинені, або незаперті, щоб могла лапою відкрити, інакше - гвалт  :gigi: любить спати у речах, якщо є змога прорватись до шафи

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кіт,

він їх ловить не тільки(а зазвичай і не стільки) заради корму, він їх(а також крис ворон т.і.) вбиває бо то його територія.

 

І не вірь тим хто каже, що кішки краще. Кішки приносять вбитих тварин до хозяїна, або до своїх котят. Саме тому люди більше бачать вдалих полюваннь кішок, бо коти нікому нічого не носять.

Вони просто роблять свою роботу і не перед ким не хваляться  B-)

 

P.S. Обов'язкова вимога: кіт повинен жити на вулиці, а не в хаті. Тобто в хату він приходить лише помицца та поспати в безпеці, а в ранці знову на територію.

За таким підходом він ніколи ні в які тапкі не нассить теж. ОТАКЕ   B-)

Змінено користувачем DiM
Link to comment
Share on other sites

Бери кота(кошку) и собаку....... БОльших друзей я в жизни не видел.......Это только в поговорках -как кошка с собакой..... а в жизни они друзья неразлучимые.

Змінено користувачем злой
Link to comment
Share on other sites

Разные были варианты в жизни, по опыту - кошку больше б себе не брал.

 

Кот более пофигистичен, предсказуем, а главное - менее мстителен.

 

С другой стороны, знакомые собачники постоянно жаловались на растрощенные книги и съеденную обувь, и как-то в сравнении с моим домашним безобидным котиком это выглядело слишком :)

 

В плане контроля рождаемости с котом тем более все проще. Даже так: если вообще ничего не предпринимать, то кот хоть в дом свой выводок не приведет :)

Link to comment
Share on other sites

раньше был кот мейкун не кастрированный - все метил,

а если в загуле - тут ховайся : нападал на чужих и тех, кто ему не нравился ))

 

нонче две шотландские вислоухие кошки - добрейшие и милейшие создания, умные и не любят когда их ругают, а посему быстро все усваивают.

требуют внимания, "разговаривают" на своем языке со мной

кошки не метят, не гадят в обувь.

четко и без промаха ходят в свой туалет - енто ванная у них ))

 

охотятся на все что шевелится, никакой агресии и нет агрессии при загулах.

 

мороки с двумя кошками меньше чем с одним котом однозначно.

Змінено користувачем elipse
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

у приватному будинку?

тоді кота, не породистого а звичайного

і можна не каструвати

тільки не привчати виключно до хатнього життя

доки маленьке, то можна і в хаті тримати, а як підросте - до гаражу виселити

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...