Перейти до змісту

Беня про Абромавичуса и не только


GarryN

Recommended Posts

А Сілентій-то до Жульки нерівно дихає.  :weep:

 

Ви коли нас Кувейтом будете робити, як пан посол рвав на собі вишиванку ? А то тільки й можете мумурандуми якісь ліві в Будапештах підписувати.  :D

 

А ты шо хочешь, шо б я на волосатого Беню чы на кучерявого Педрылью дыхав? :weep:

Уля - баба умная и красивая, я ий виддаю належнэ, хоча такое соединение в женшынах никогда не жаловал.

И самое главное меня поражает от-эта самашечая упертисть и ще мени импонуе как она тщательно готовит свои

публичны атакы B-)  Усьо в тетрадках, в графиках, перед выступом губами шевелит - повторюэ абы не оишибиться,

як отличниця в школи. Меня прикалывает это реально :D

А щодо политыки - я вам сто раз вже казав - шукайте новых - бо бида буде...

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А от интересно....какого банка зарплатаная карточка у Мустафы B-)

 

Не знаю есть ли  унего зарплатная и какая она, а так я думаю точно ворлд элит от привата йузает...

Link to comment
Share on other sites

 

 


От и я к томуже

 

Так вариантов нету, конкуренты разве кисть дают (с)???? туды их в качель, я и сам подсижую, правда на платине до ворлд элита еще не дотянул, так скажу что очен удобно на!!!

Link to comment
Share on other sites

Так вариантов нету, конкуренты разве кисть дают (с)???? туды их в качель, я и сам подсижую, правда на платине до ворлд элита еще не дотянул, так скажу что очен удобно на!!!

 

Стыдно признацца, но у меня никогда не было кредиток украинских банков :shuffle:

Но говорят, что при всех минусах Приват дает наибольший сервис, Приват 24, вроде как вообще уникален как для переводов.

Link to comment
Share on other sites

В чем он талантливый? В матюках? Первый взял, что плохо лежит? А остальным шакалам - ошметки - это да...

Пусть он вьедет в штаты по туристичкской визе - вот и оценим тогда его таланты B-)

Беня поц.Причому зарвавшийся.хамло.Привик за 25 роківЯ.що йому тільки лижуть підлеглі і тому така реакція.коли нічого зробити не може.Зривається.Взагалі це і прекрасно показує які нещастя і гівно вибилося на вершини "жизні" і які ж недалекоглядні  мліють від таких "дій вершителів".

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Беня поц.Причому зарвавшийся.хамло.Привик за 25 роківЯ.що йому тільки лижуть підлеглі і тому така реакція.коли нічого зробити не може.Зривається.Взагалі це і прекрасно показує які нещастя і гівно вибилося на вершини "жизні" і які ж недалекоглядні  мліють від таких "дій вершителів".

 

Это - типичный представнык дорвавшихся до влады и больших денег на теренах постсовка... С подворотни и на мильярды... Большое бабло также как и власть - большая ответственность, в первую очередь. Выключень - одыныци...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Это - типичный представнык дорвавшихся до влады и больших денег на теренах постсовка... С подворотни и на мильярды... Большое бабло также как и власть - большая ответственность, в первую очередь. Выключень - одыныци...

С грязі в князі.Можна "заробити" мільярди.але виховання не "проп"єш" :D  Воно всеодно вилізе.......Я просто балдію.як уявляю переговори таких "буратін" з зовнішнім світом (на предмент сприйняття тамтими того шмельцу постсовкового").напевно миють руки і прохродять психорелакс після спілкуавання з таким бидлом.А воно-бидло...в Армані. B-)  B-)

Link to comment
Share on other sites

С грязі в князі.Можна "заробити" мільярди.але виховання не "проп"єш" :D  Воно всеодно вилізе.......Я просто балдію.як уявляю переговори таких "буратін" з зовнішнім світом (на предмент сприйняття тамтими того шмельцу постсовкового").напевно миють руки і прохродять психорелакс після спілкуавання з таким бидлом.А воно-бидло...в Армані. B-)  B-)

 

Ну Беня в Штати і не єздить :gigi:

Єдиний, хто з українських мільярдерів та політиків вищого рангу (през-прем"єр) більш менш пристойно веде себе у вищому світі,

імхо, Пінчук. Я це особисто бачив. Хоча "заробив" він аналогічно іншим. Всі інші, говорять вони англійською чи ні, мають здебільшою жалюгіний вигляд.

Незграбні рухи, дикунські звички, голосні недотепні жарти, незнання дип.етикету тощо.

Link to comment
Share on other sites

Вижу.

Сядят.

Спорят.

Не могу понять в кого первого стелять из дрона.

И в кого вообще стрелять.

 

Беня отойди, ..

http://freezee.ru/uploads/posts/2015-04/1428818538_skrinshot_00003.jpg

Link to comment
Share on other sites

Вот - вот...

Один идиот ее посадить решил,

другой переигать в олигархические шахматы в цейтноте :weep:

 

Я давно говорю, что нет большего врага у страны, чем ее собственная никчемна ылита.

Но с этим ничего не поделаешь, нову надо тщательно растить, желательно в хороших условиях.

Хотя с другой стороны, выжившее в засуху или заморозок - потом становится крепче.

Просто непредсказуемость - это очень плохо...Это утомляет и провоцирует "простые" решения,

а они не всегда самые правильные.

Хто той "садівник", який буде вирощувати і плекати? І де ті умови?

Link to comment
Share on other sites

Ну Беня в Штати і не єздить :gigi:

Єдиний, хто з українських мільярдерів та політиків вищого рангу (през-прем"єр) більш менш пристойно веде себе у вищому світі,

імхо, Пінчук. Я це особисто бачив. Хоча "заробив" він аналогічно іншим. Всі інші, говорять вони англійською чи ні, мають здебільшою жалюгіний вигляд.

Незграбні рухи, дикунські звички, голосні недотепні жарти, незнання дип.етикету тощо.

Що ж нам, нещасним, робити з такою "ілітою"? Ви нам не залишаєте шансів. "Як страшно жити...." (с)  :D

Link to comment
Share on other sites

А щодо политыки - я вам сто раз вже казав - шукайте новых - бо бида буде...

Вот с этим реальная бИда.

Вернее, не то чтобы беда с тотальным отсутствием новых политиков, сколько с "комплексом проходного баръера" и "синдромом соцопроса" у избирателя. Уже писал про это в прошлом году.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...