Перейти до змісту

Оксана Продан выступила с опровержением!


хозяин

Recommended Posts

Депутатці від БПП Оксані Продан спробували приписати дуже дорогу брендову сумочку. З нею вона неодноразово з’являлася у Раді, чим викликала осуд з боку деяких ЗМІ.


Так, днями сайт "Vsemisto.info" повідомив, що сумка Продан – унікальна річ від бренду "Hermes", яка коштує понад 400 тисяч гривень. Подібні сумки шиють зі шкіри бика, використовуючи ручну роботу, тому на кожній є штамп з інформацією про ім’я майстра і датою виробництва.


 


- "На днях декілька сайтів розповсюдили інформацію про те, що я ходжу в парламент з начебто ексклюзивною сумкою ручної роботи вартістю, як одна хороша автівка. Офіційно повідомляю: моя сумка не брендова і не ручної роботи. І навіть не шкіряна. Країну виробника добре видно на фото, з яких можна скласти уявлення і про її ціну", - заявила Продан."Шкода, що останнім часом для декого стало звичним публікувати неперевірену інформацію. І не реагувати на офіційні коментарі. Те, що це не вперше, наводить на думку, що такі повідомлення з'явилися невипадково. Якщо це так, передаю привіт своїм "доброзичливцям", - додала вона.


 


http://tab.img.pravda.com/images/doc/0/f/0f3b42a-prodan-sumka-brand.jpg

Link to comment
Share on other sites

напомнило один из рассказов О"Генри  :gigi:

о бандите, готовом сесть в тюрьму,но не признаться любимой, что он подарил ей не брюлик, а стразег

 

а тут все наоборот

Link to comment
Share on other sites

Мне даже странно и страшно представить себе ситуацию шо Продан купила себе якусь явну підробку а не істінний Гермес... і потім в тому ще й зізналась!

Але це от знак - раніш просто забили б, і не пояснювали нічого, а так, хоч трохи опсаються.

ЗІ. Нагадало історію кількарічної давнини від петі сіманенка та розповіді про те, що його костюм пошитий на "Каштані" а гудзики Зегна (чи Бріоні???) там поставили бо інших не було.

ЗІ-2. Так само не вірю, що вона затарилась підробкою - судячи з шильдика явною - десь на базарах Гуанчжой чи площах Мілану...

Link to comment
Share on other sites

 

 


ЗІ-2. Так само не вірю, що вона затарилась підробкою - судячи з шильдика явною - десь на базарах Гуанчжой чи площах Мілану...

 

Можэ в Камбодже брала? там шикарные сумки Херме делают!!!

Link to comment
Share on other sites

1. Ніколи не бачив "підробок" з такими детальними "непідробленими" етикетками. Типу, "ось я підробив і ось моя адреса"? Абсурд  ;)

 

 

2. Не знаю нічого про місце виробництва справжніх сумок Гермес,

але, наприклад, Айфони ж роблять в Китаї/Тайвані і ніхто цього особливо і не приховує...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...