Перейти до змісту

3G від Київстар. Львовяни перші.


GAMER

Recommended Posts

Ми раді повідомити, що «Київстар» починає надавати комерційні послуги 3G-зв'язку в містах України. Першим 3G сьогодні зустрічає Львів! Це довгоочікувана для України подія, адже технологія 3G дозволяє користуватися online-сервісами на швидкості до 42,2 МБіт /с.
 

Думав, що почнуть з Дніпропетровська.

Змінено користувачем GAMER
Link to comment
Share on other sites

Зачем в больших городах развивать 3Ж? Везде валом шарового ВайФая.

Бугога, щоб відео дзвінки робити, наприклад. Я вже не кажу про те щоб футбол глянути, сидячи з вудкою на річці.

Link to comment
Share on other sites

Бугога, щоб відео дзвінки робити, наприклад. Я вже не кажу про те щоб футбол глянути, сидячи з вудкою на річці.

угу... видео звонки... это теперь никакой личной жизни у мужей не будет...  если еще сделают безлимитный пакет гривен за 50 то будут бедные мужики ходить в онлайн режиме с дома на работу и с работы домой  :D Я хочу к себе в деревню 3Ж но его туда проведут лет через 10 и то если проведут.  :X

Link to comment
Share on other sites

@Silentio, уже в усіх є. А от LTE нема.

 

Фома, я хоч и из за окияну, але налеты в Украину произвожу пока час вид часу. Недали как на прошлой неделе так называемый 3 джи МТС предложил мне войти в него через роуминг укртелекома или тримоба :weep:

А тримоб у тому лиси, де я був, вваще отсустствует как класс...Так шо у МТС точно пока своей нету. Интересуюсь как оно у других.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...