Перейти до змісту

На ФУПі гілка сімейних сюрпризів...


Outlander

Recommended Posts

там не написала)))

у моей знакомой 1 положительная

 

у отца 1+ у матери 4-

 

блин, она реально копия отца :gigi:

и шо это значит, если 4- не дает 1+? :nose3:

 

Можлива помилка при визначенні групи. Або чудо як в ДрХауз s06e11. В усякому випадку на місці дружини я б настоював на цих версіях. :gigi:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Це застарілі методи визначення батьківства ;) І всього лише ймовірність. Зараз взагалі-то аналіз днк існує, для тих, хто не впевнений :nose3:

 

При любих розкладах у дитини може бути будь-яка група крові з любим резусом :D

Реальний приклад: мама 1+, тато 3+. У дітей: 1- і 2 +

Діти своїх батьків 100%

Link to comment
Share on other sites

Це застарілі методи визначення батьківства ;) І всього лише ймовірність. Зараз взагалі-то аналіз днк існує, для тих, хто не впевнений :nose3:

 

При любих розкладах у дитини може бути будь-яка група крові з любим резусом :D

Реальний приклад: мама 1+, тато 3+. У дітей: 1- і 2 +

Діти своїх батьків 100%

100%? Ну ну

Link to comment
Share on other sites

100%? Ну ну

ага)))

у родителей был друг - дядя Петя

он, как выпьет так бывало шел вразнос -

вот дети сына, это еще нужно подумать наши  внуки или нет,мало ли вдруг невестка согрешила,

а в доци детки, совсем другое, там 100% наши внучки

не помню уже кто, но ему выдали при -надцатом рассуждении -

а дочка 100% твоя? :gigi:

Link to comment
Share on other sites

ашо там?

читать не могу, разрегилась давно

та тс типа смеётся с намёком что у некоторых фупчиков не его\их  детки..народились..

если взять за основу его тынц..который он тут дал..

Link to comment
Share on other sites

ашо там?

читать не могу, разрегилась давно

 

Назріває кілька скандалів, після того як доброзичливці пояснили, що певні комбінації по групам крові батько-мати-дитина викладені форумчанами не зовсім відповідають уявленню науки на можливість таких розкладів. :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Назріває кілька скандалів, після того як доброзичливці пояснили, що певні комбінації по групам крові батько-мати-дитина викладені форумчанами не зовсім відповідають уявленню науки на можливість таких розкладів. :gigi:

ага....

йожиха оказывается незаконорождёная))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

 

 


100%? Ну ну

 

ну 99, 7% скільки там дають+ діти схожі на батьків

 

група крові - доволі плаваюча величина, як і резус.

У всіх дітей в утробі матері вона взагалі 1-, при народжені може бути одна, через деякий час інша

Link to comment
Share on other sites

 

 


при народжені може бути одна, через деякий час інша
в детстве была 1 положительная...

а в юности когда начал проходить комисию уже определили 1 отрицательная...

и сейчас так и есть.

Link to comment
Share on other sites

 

 


в детстве была 1 положительная... а в юности когда начал проходить комисию уже определили 1 отрицательная...

 

А в мене резус взагалі плаває, я часто кров здаю, то -, то +

Link to comment
Share on other sites

в детстве была 1 положительная...

а в юности когда начал проходить комисию уже определили 1 отрицательная...

и сейчас так и есть.

 

 

Помилились при тесті. Група крові і резус-фактор протягом життя у людини не змінюється. У людини може тимчасово (наприклад внаслідок хвороби) змінитись фенотип антигенів в зв'язку зі скажімо підвищеною виробкою еритроцитів і тест покаже відсутність певних аглютинінів, хоча вони присутні в крові. Або якийсь з антигенів АВО виражений досить слабо і точність тесту не дає змоги точно визначити його наявність. Необхідні інші більш точні тести. Тому помилка визначення - можлива. Зміна групи та резусу протягом життя - ні.

Link to comment
Share on other sites

Помилились при тесті. Група крові і резус-фактор протягом життя у людини не змінюється. У людини може тимчасово (наприклад внаслідок хвороби) змінитись фенотип антигенів в зв'язку зі скажімо підвищеною виробкою еритроцитів і тест покаже відсутність певних аглютинінів, хоча вони присутні в крові. Або якийсь з антигенів АВО виражений досить слабо і точність тесту не дає змоги точно визначити його наявність. Необхідні інші більш точні тести. Тому помилка визначення - можлива. Зміна групи та резусу протягом життя - ні.

да расскажешь ты мне

не може.....

сколько не здавал кровь в школе 1(+)...

как начали в 10классе проходить коммисию в военкомат...стала 1(-)...

я специально делал повторно..что бы окончательно точно знать....

1(-)

Link to comment
Share on other sites

Расскажу историю из жизни канадской медицины. Когда готовились рожиать жидобандеровца, доктор дала направление на анализ группы крови, резуса и прочих стопиццот факторов, чтобы подготовиться значит к возможному резус конфликту у младенца. На заявление жены что у нас обоих резус отрицателен, доктор устало улыбнулась и сказала что по статистике 20% женщин рождают не от своих мужей и чтобы этот печальный вакуум не делал докторов седыми раньше положенного срока проверка группы и резуса перед родами - процедура обязательная.
Link to comment
Share on other sites

это у вас в канадчине...

а у нас врачи спросили у моей на шо она тоже ответила шо отрицательные и она и муж..

ответ...

а ну тогда всё заипись замечательно. :D

Link to comment
Share on other sites

там не написала)))

у моей знакомой 1 положительная

 

у отца 1+ у матери 4-

 

блин, она реально копия отца :gigi:

и шо это значит, если 4- не дает 1+? :nose3:

 

помилка при визначенні групи крові.

якщо у матері 4, то, навіть якщо народжувати від мавпи, в дитини 1 не може бути....

 

я принцип формування груп крові ще зі школи запам"ятав... там, насправді, нічого складного...

 

але програмка в першому пості корисна, що імовірності показує...

для більшої точності, якщо в батьків 2-3, ще доцільно групи крові бабусів-дідусів вказувати....

ну шо там разобрались уже на хфупе...

чи йожиха...незаконнорожденая или законно :weep:

тягніть суди цитати!!!

а то мені влом заходити на хфуп...

Link to comment
Share on other sites

Це не до мене - до лікарів, я ж не знаю, які в них тести..

В паспорті стоїть +, пару тижнів тому сдавала, сказали -

 

один капнул капельку на стеклышко, посмотрел мутным взором и выдал один результат

 

второй вколол в прибор и результат вышел другой, вот и всё

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...