Перейти до змісту

Припарковала на парёбрике...


Прол

Recommended Posts

10341968_10203746898223651_6219631402878@Прол@OldBoy

 

не розумію, чого до того поребрика причепились. У мене працюють на будівництві три брати із села під Полтавою, так вони теж кажуть поребрики

 

 

Та ти шо ?   І з якого села ?  І отак прямо вимовляють " парєбрік" ? З під-Полтави ? Суржиком і "парєбрік " ?  

В мене майже всі родичі з під-Полтави.

Всі кажуть бордюр. Їм скаже парєбрік подумають, що матюк. Невчені, пляць,,

 

ЗІ. Справа не в "з під-Полтави". А в тому , що ці брати будівельники. Це їх термін. І кажуть вони не "парєбрік", а "поребрик". 

Думаєш у Донбасі бригади будівельників беруть адмінбудівлі з автоматами та з ПЗРК шмалять

по наших гвинтокрилах ?

 

 

 

 

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

не розумію, чого до того поребрика причепились. У мене працюють на будівництві три брати із села під Полтавою, так вони теж кажуть поребрики

 

ну не знаю, будівельники в курсі, а решта каже "бордюр"

Link to comment
Share on other sites

 

 

Та ти шо ?   І з якого села ?  І отак прямо вимовляють " парєбрік" ? З під-Полтави ? Суржиком і "парєбрік " ?  

В мене майже всі родичі з під-Полтави.

Всі кажуть бордюр. Їм скаже парєбрік подумають, що матюк. Невчені, пляць,,

 

ЗІ. Справа не в "з під-Полтави". А в тому , що ці брати будівельники. Це їх термін. І кажуть вони не "парєбрік", а "поребрик". 

Думаєш у Донбасі бригади будівельників беруть адмінбудівлі з автоматами та з ПЗРК шмалять

по наших гвинтокрилах ?

 

 

 

 

 

 

із Степного, як на Чутово їхати, брати Макаренки. Можу познайомити, вони у мене зараз працюють, я іще один будинок на Яру будую. І у них немає будівельної освіти. Самоучки.

кажуть вони звичайно поребрик, а не парєбрік. Я до того, що сам термін не є якимось специфічно кацапським. Акцент то інша справа.

Link to comment
Share on other sites

А еще у нас говорят "бровка", но никак не поребрик

 

100 % ! - бровка или бордюр.

за всю жизнь (родом с Полтавщины, сейчас в Киеве) первый раз услышал "паребрик" от зелчела

Link to comment
Share on other sites

із Степного, як на Чутово їхати, брати Макаренки. Можу познайомити, вони у мене зараз працюють, я іще один будинок на Яру будую. І у них немає будівельної освіти. Самоучки.

кажуть вони звичайно поребрик, а не парєбрік. Я до того, що сам термін не є якимось специфічно кацапським. Акцент то інша справа.

 

А я тобі що кажу . Будівельники  кажуть іноді "поребрик". І все. До чого тут Полтава ?

В Полтаві і області  тай в усій Україні пересічні громадяни слова такого не знають.  99 % .

Я тобі вже не один це пишу.

А термін " парєбрік" дійсно не є кацапським. Бо так кажуть ВИКЛЮЧНО у Пітері.

Тепер розумієш, доценте, чого ми " причепились " ?

Я розумію, що ти хочеш просто щось сказати проти, але такі твої аргументи повністю

копіюють бригадні на предмет "парєбріка". Тіпа всюди так кажуть,

Це БРЕХНЯ.

100 % ! - бровка или бордюр.

за всю жизнь (родом с Полтавщины, сейчас в Киеве) первый раз услышал "паребрик" от зелчела

+1 

 

Бровка або бордюр. Десь 50\50...

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...