Перейти до змісту

в Академию сухопутных войск зовут воевавших


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

 

Срочний репост для всіх військовослужьовців!!!
Всі, кому від 18 до 25 років і находиться в зоні АТО, хто бачив як розриваються снаряди, свистять пулі над головою унікальна можливість попасти в Академію Сухопутних Військ ім. Сагайдачного у Львові без екзаменів та різних тестів. Саме з таких як ми, простих, бойових хлопців і буде формуватись майбутній офіцерський та командний склад ЗС України, а не з тих боязливих мажорів які вирішили в такий час відсидітись за принципом моя хата з краю!!!
Мені потрібне ПІБ, число та рік народження, та номер частини!!!
Якщо маєте таких знайомих, срочно сьогодні нехай зі мною зв'яжуться тут, або краще за номером +380630308222 , бо подаю списки вже завтра 10.07.2015 в 11.00

 

Link to comment
Share on other sites

бо подаю списки вже завтра

 

а чьо не "вже вчора"?

і сенс у такому оголошенні окрім піару?

 

"набір до академії через ФБ" - круто, чьо

Змінено користувачем H.Kropp
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Якщо з віком правда, то виходить галімий піар. Хто крім контрактників ,які служили ще до АТО і дуже нечисленних добровольців, які потрапили у ЗСУ, а не добробати МВС/нацгвардії підпадає під дію цієї реклами?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Срочний репост для всіх військовослужьовців!!!

Всі, кому від 18 до 25 років і находиться в зоні АТО, хто бачив як розриваються снаряди, свистять пулі над головою унікальна можливість попасти в Академію Сухопутних Військ ім. Сагайдачного у Львові без екзаменів та різних тестів. Саме з таких як ми, простих, бойових хлопців і буде формуватись майбутній офіцерський та командний склад ЗС України, а не з тих боязливих мажорів які вирішили в такий час відсидітись за принципом моя хата з краю!!!

Мені потрібне ПІБ, число та рік народження, та номер частини!!!

Якщо маєте таких знайомих, срочно сьогодні нехай зі мною зв'яжуться тут, або краще за номером +380630308222 , бо подаю списки вже завтра 10.07.2015 в 11.00

 

  Офицер обязан пройти тестирование на профпригодность перед поступлением, в противном случае опять наступим на грабли по профнепригодности будущих командиров

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...