Jump to content

Спартак

Клуб
 • Posts

  4140
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  57

Спартак last won the day on June 1

Спартак had the most liked content!

Информация

 • Стать
  Чоловік
 • Ukraine

Recent Profile Visitors

348 profile views

Спартак's Achievements

Юзер

Юзер (2/9)

2k

Reputation

 1. Проблема совка серед командного складу - це одна з найчастіших причин локальних пройобів
 2. НАТО вважає за краще зупирити йобнутих чужими руками і на чужій території, от і все. Трупи НАТО можуть бути естонськими чи литовськими, а зовсім не штати-брити. І от, щоб останнім не довеллсь вписуватись в їхніх інтересах зупинити хуйла в Україні
 3. для Амеиики це теж абсолютно нормально… особливо південної, типу Венесуели ))) Ну ти зрозумів натяк про узагальнення
 4. Поведінка Мельника - це наслідок Меркельшольців, а не причина. А дипломатичний тупізм Зеленськооо - то це вроджене. Але демарш конкретно проти німців 100% був узгоджений з англосаксами.
 5. Ми зараз в учебці. Таке собі рішення після 2х місяців бойових, але логіка і армія - речі паралельні
 6. по казармах - це глобальний піздєц і апофеоз совка в українській армії, коли командування більше переживає, щоб особовий склад не набухався, ніж що їх накриє ракетами. Бо з мертвих спросу нема. а за живих зальотчиків начальство ж зробить атата. Це не сарказм, на повному серйозі.
 7. По вступу у війну Білорусі. Якщо це буде, то скоріш за все буде провокація артою/дрг і після нашої відповіді рашка кидається захищати братушок в рамках ОДКБ. Від білорусів там буде тільки обгортка. Але білорусам є сенс лізти на перш за все Волинь, інакше агресія зіграє проти них. На відміну від території москалів, ніхто за білорусів не впишеться і всі їх нафтопроводи, Мозирські НПЗ в т.п. накриються мідним тазом. А от на Волинь є сенс пертися: 1. щоб перерізати або як мінімум створити загрозу каналам поставок з Польщі. 2.Дуже імовірні обстріли прикордонних районів Польщі з території України, щоб показати, що ОДКБ за своїх вписується, а НАТО сцить. В тому що НАТО не впишеться у відповідь на обстріли «невстановленої» сторони сумніватись, на жаль, не доводиться. А якщо Польща не захоче втертися і дасть відповідь по білоруській території то хуйло нарешті отримує таку довгоочікувану війну з НАТО, причому в «кишеньковому» форматі. Єдина очевидна проблема білорусів на Волині - українці їх закопають шаидше, ніж ті встигнуть щось зробити. Якби у рашки були резерви, думаю білоруси вже б вступили у війну.
 8. Я вже писав кілька років тому, що найбільші ризики саме в Латвії, оскільки окупувавши навіть пів-України кремль не вирішує жодної геополітичної задачі. А навіть злегка погібридивши в Латвії рашка фактично поховала б НАТО. Але умом рассію нє ронять. Путін вибрав тупо напад на Україну в найдебільнішій його реалізації.
 9. Все добре. Фізично. Морально звичайно хріново дивитись з середини на цей піздєц і паралельно слухати всяку переможну хєрню від Арестовича. Тому я ні його ні відомики Зеленського не дивлюсь ))
 10. москалі підтвердили https://www.radiosvoboda.org/amp/news-minoborony-rosii-ekipazh-moskva-evakuatsia/31802632.html
 11. подивиимсь. колонка справа лише на десктопі. Увага, на укр версію форум перемикається переключалкою внизу. Вибір мови мав би запам‘ятовуватись в кукіс.
 12. в цій версії ютуб і твіттер вставляються просто лінком в теаст допису і форум сам їх розпізнає фб поки в процесі
 13. дивно. чому не було коментарів спеціалістів, коли я питав чи є бажаючі взятись за оновленя форуму?
 14. Я можу дати права, але там проблема з роботою самої панелі, вона тупо глючить. Коротше кажучи, переїзд на нову версію форуму вже в процесі. На піддомені він вже піднятий, на вихіднимх потестую, тоді наступного тижня програміст перенесе на нього базу. Його ще теж треба буде допилювати напильником, але враховуючи обставини, думаю це не критично
×
×
 • Create New...