Перейти до змісту

Я був занадто хорошої думки про Україну і українців.


Outlander

Recommended Posts

Я грішним ділом думав що у нас народ розумніший ніж в Мордорі чи Лугандоні. Прошу вибачити мені мій невмотивований оптимізм. Після прочитання багатьох повідомленнь приблизно таких (ця конкретна з ФУПу, але схожого вистачало і тут і на інших форумах) сьогодні зрозумів що помилявся:

 

cьогодні в 21:39
Ukraine
Розгорнути попередні цитати...
Та мне по барабану у кого-там сколько двухсотых и кто в кого и с чего стрелял. Там случайно мог оказаться любой из нас и получить пулю в лобешник. И любому из нас было бы по барабану была бы эта пуля выпущена питриотом или бандитом.

 

то всьо фігня в будь-який операції по визволенню заручників гине якась частка мирняку а в нас вся країна в заручниках корупційноолігархічною мафії тому жертв буде ще більше головне що визволителі починають працювати http://forum.pravda.com.ua/Smileys/default/smilie7.gif

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Я грішним ділом думав що у нас народ розумніший ніж в Мордорі чи Лугандоні. Прошу вибачити мені мій невмотивований оптимізм. Після прочитання багатьох повідомленнь приблизно таких (ця конкретна з ФУПу, але схожого вистачало і тут і на інших форумах) сьогодні зрозумів що помилявся:

 

cьогодні в 21:39

Ukraine

Розгорнути попередні цитати...
Та мне по барабану у кого-там сколько двухсотых и кто в кого и с чего стрелял. Там случайно мог оказаться любой из нас и получить пулю в лобешник. И любому из нас было бы по барабану была бы эта пуля выпущена питриотом или бандитом.

 

то всьо фігня в будь-який операції по визволенню заручників гине якась частка мирняку а в нас вся країна в заручниках корупційноолігархічною мафії тому жертв буде ще більше головне що визволителі починають працювати http://forum.pravda.com.ua/Smileys/default/smilie7.gif

 

 

Ну Зеро Сум - юльок, причому навіть тупіший за Дідуся та Фому.

До українського народу він стосунку за великим рахунком не має. Хоча з тезою теми на загал звичайно погоджуюсь.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Та цей чмошник - з штатних хуйловців, що косять під типу охеренних патріотів. Їх і тут можна знайти, основний маркер - влада повністю злочинна, негайно скидати, майдан-3,4,....

 

Із форумних всепропальщиків таких десь відсотків 80. Решту 20 - просто плакальщики і лузери по життю і використовуються першими в якості корисних ідіотів.

Link to comment
Share on other sites

:lol2: Але трохи розумнішиц за пана Бордера

Фома, ти намагаєшся довести мою помилку і для цього вирішив поводитись тупіше за Зеро Сума?! :fp1:

Добре, вважай, що ти виграв :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Та цей чмошник - з штатних хуйловців, що косять під типу охеренних патріотів. Їх і тут можна знайти, основний маркер - влада повністю злочинна, негайно скидати, майдан-3,4,....

 

Із форумних всепропальщиків таких десь відсотків 80. Решту 20 - просто плакальщики і лузери по життю і використовуються першими в якості корисних ідіотів.

давно за ним наблюдаю и очень согласен с диагнозом.

Link to comment
Share on other sites

 

 


ты хорошо знаком с персонажем и можешь аргументировать или просто чтоб бордера куснуть?

Я взагалі того юзера не знаю, але пан Бордер поводить себе як мудак, тому ІМХО, порівняння справедливе

Link to comment
Share on other sites

ты хорошо знаком с персонажем и можешь аргументировать или просто чтоб бордера куснуть?

Вєня, не переймайся. Ти ж не будеш перейматись заявми Зеро Сума, Дудуся чи Асмодея?! Ну то й до фігні у виконанні Фоми вже мав би звикнути.

 

Краще скажи, чи досі маєш запаси оптимізму стосовно розуму нашого народу? Бо особисто я все більше й більше песимізмом переповнююсь.

Link to comment
Share on other sites

Я взагалі того юзера не знаю, але пан Бордер поводить себе як мудак, тому ІМХО, порівняння справедливе

в данном конкретном случае пан Фома поводить себе якось не теє. ИМХО

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну то й до фігні у виконанні Фоми вже мав би звикнути.

Угу, давай глянемо хто в цьому топіку почав срач?


в данном конкретном случае пан Фома поводить себе якось не теє. ИМХО

Почитай пост номер 2

Link to comment
Share on other sites

Вєня, не переймайся. Ти ж не будеш перейматись заявми Зеро Сума, Дудуся чи Асмодея?! Ну то й до фігні у виконанні Фоми вже мав би звикнути.

 

Краще скажи, чи досі маєш запаси оптимізму стосовно розуму нашого народу? Бо особисто я все більше й більше песимізмом переповнююсь.

за Дідуся я переживаю, мало нас сумчан в тырнете и каждый шо родной)

Касаемо ума общенародного то я ж всегда против обобщений был. Если уж обобщать то имхо общеукраинский ум ничем не хуже общенемецкого или общеамериканского, развести можно легко всех. Тех же самых европейцев с американцами даже проще тк у них нашего опыта общения с кидалами нету.

В общем имхо дело не в уме народном, а в объективных эволюционных процессах. Прорвемся

Link to comment
Share on other sites

Угу, давай глянемо хто в цьому топіку почав срач?

 

Почитай пост номер 2

я иногда зануда жуткая и формалист. Поэтому читаю как пан Фома пишет "я не знаю г-на Зеро но он умнее чем пан Бордер" и вижу предвзятость.

В общем ругайтесь на здоровье только не делайте себе нервы)

Link to comment
Share on other sites

та ні,то  істота із дурдомівського кодла,

яке видає себе за юльків,  

щоб своєю мерзотністю дискредитувати   Юлю.    

 

От не везе Жульї з прихильниками, що на форумах, що в ВР/уряді. Все якась гнила публіка натовпами лізе.  B-) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


я иногда зануда жуткая и формалист. Поэтому читаю как пан Фома пишет "я не знаю г-на Зеро но он умнее чем пан Бордер" и вижу предвзятость.

Ще раз, я пана Бордера згадав лише тому, що він згадав мене ;) 

Link to comment
Share on other sites

Чото петины фаны рапетушились неподецки.

Хамят, истерят, юзеров оскорбляют.

Читал тут давеча веточку про Мукачево.

Думаю, если в таком же духе дискуссии продолжатся, то количество юзеров скоро уменьшится.

Тонко, типа, намекаю.

 

 

Чо вас штырит-то так?

Link to comment
Share on other sites

Думаю, если в таком же духе дискуссии продолжатся, то количество юзеров скоро уменьшится.

Тонко, типа, намекаю.

 

Можна не ховатись за широким "петины фаны"? Хотілось би почути кому конкретно натяк?  :shuffle: 

Link to comment
Share on other sites

@mg42, я с тобой по существу согласен, но по форме нихуя!!! ну нельзя же всех банить йопт!!!!

 

а я практически никого и не баню.

сами съйобуют.

с обидой.

 

Вот кого мне не хотелось, чтоб съебался после совершенно милой беседы в привате, которую он сам и затеял, так это Бартка. Я сам до сих пор в непонятках.

Не хамил, не грубил.

Не говорил всяких пакостей.

А он - возьми и обидься. :(

Link to comment
Share on other sites

та ні,то  істота із дурдомівського кодла,

яке видає себе за юльків,  

щоб своєю мерзотністю дискредитувати   Юлю.    

ооо

юльков оказывается тоже есть правильные юльки и не правильные. :)  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ОК. Успіхів.

 

Ну вот, и тут же -  в оффлайн... :(

 

Это было "прощавайте" ?

 

Я ж говорил, шо не баню. Они чото сами. Уже с десятка полтора вот так.

Правда, некоторые потом возвращаются. Нафупившись вдоволь.

Но, единицы.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Вот кого мне не хотелось, чтоб съебался после совершенно милой беседы в привате, которую он сам и затеял, так это Бартка. Я сам до сих пор в непонятках. Не хамил, не грубил. Не говорил всяких пакостей. А он - возьми и обидься.

 

Не бери в голову. То чувство собственной значимости бурлит внутрях некоторых йузеров!!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...