Перейти до змісту

Я був занадто хорошої думки про Україну і українців.


Outlander

Recommended Posts

Кноп, ты уже вернулся?

 

не передумал?

сегодня вылетаю..

буду.....в часов 5 утра 13числа....

посплю чуток ..потом за машиной и надо будет на дачу ехать...

 

я хотел с тобой встретиться...

поговорить...

ты ещё в Киеве?

Link to comment
Share on other sites

мляць

скоро тут вообще никого не останется 

 

Надо правила ввести обидел модер йузера и йузер ушел, пусть модер двух новых йузеров приводит тогда!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вот видишь, Хозя, кака хуйня происходит.

 

вроде, всячески фильтровал слова по сравнению с тем, как я мог выразиться полтора года назад, Не хамил, не грубил, не банил. Все-таки в одменестраторах.

А они, цуко, шо барышни кисейные.

 

Но то - таке. Аутландер погнал на другой форум за петю людей просвещать.

 

За Барткой, цуко, скучаю.

 

Хоть вообще молчи :(

Link to comment
Share on other sites

сегодня вылетаю..

буду.....в часов 5 утра 13числа....

посплю чуток ..потом за машиной и надо будет на дачу ехать...

 

я хотел с тобой встретиться...

поговорить...

ты ещё в Киеве?

 

 

Да. дней 10 еще буду.

Link to comment
Share on other sites

 

 


скоро тут вообще никого не останется 

 

Будем качеством брать! Я как то на ФУП зашел на днях, там пипец бедлам, все друг - друга нах посылают вот и вся дискуссия, если честно то времени на такое жалко...

Link to comment
Share on other sites

Пипец какой йузер обидчивый пошел....

 

ну, этот хоть куями не обложил и на стрелу не позвал.

 

и за то - спасибо. 

 

Хотя, хочется ошибаться и думать,  что юзер просто отбыл по делам, культурно пожелав успехов.

Но...

 

Соупаденийэ? Не думайу!

Link to comment
Share on other sites

 

Я грішним ділом думав що у нас народ розумніший ніж в Мордорі чи Лугандоні. Прошу вибачити мені мій невмотивований оптимізм. Після прочитання багатьох повідомленнь приблизно таких (ця конкретна з ФУПу, але схожого вистачало і тут і на інших форумах) сьогодні зрозумів що помилявся:

 

cьогодні в 21:39

 

то всьо фігня в будь-який операції по визволенню заручників гине якась частка мирняку а в нас вся країна в заручниках корупційноолігархічною мафії тому жертв буде ще більше головне що визволителі починають працювати http://forum.pravda.com.ua/Smileys/default/smilie7.gif

 

 

Аутландер, я себя успокаиваю что этих убютков все таки осталось мало. то что на форумах - это Ольгино + малая часть имбицилов с туровской...

Link to comment
Share on other sites

От не везе Жульї з прихильниками, що на форумах, що в ВР/уряді. Все якась гнила публіка натовпами лізе.  B-)

Ні, прихильники у Юлі суперові!

Я там написала про педротівсько-ригівські технології.

Link to comment
Share on other sites

а я практически никого и не баню.

сами съйобуют.

с обидой.

 

Вот кого мне не хотелось, чтоб съебался после совершенно милой беседы в привате, которую он сам и затеял, так это Бартка. Я сам до сих пор в непонятках.

Не хамил, не грубил.

Не говорил всяких пакостей.

А он - возьми и обидься. :(

Якщо мова йде про мене, то я Фомі вілкритим текстом написав, що мало переймаюся і цим форумом і своєю долею на ньому.

Тут є з десяток дописувачів, яких мені завжди приємно читати, але цікаві дописувачі - це слабкий козир в конфлікті з одним з адмінів форуму.

Вочевидь доволі скоро або я допечу Фомі й він мене забанить, або мені набридне буцатись з дубом і я сам піду з форуму. Так чи інакше, але проблема зникне :gigi: .

Link to comment
Share on other sites

Якщо мова йде про мене, то я Фомі вілкритим текстом написав, що мало переймаюся і цим форумом і своєю долею на ньому.

Тут є з десяток дописувачів, яких мені завжди приємно читати, але цікаві дописувачі - це слабкий козир в конфлікті з одним з адмінів форуму.

Вочевидь доволі скоро або я допечу Фомі й він мене забанить, або мені набридне буцатись з дубом і я сам піду з форуму. Так чи інакше, але проблема зникне :gigi: .

 

та вся ваша троица ведет себя хамски.

Еще один более-менее ведет себя культурно.

 

и мне эти песни про малозначащий форум в разных исполнениях уже порядком набили оскомину.

Это - хамство высшей меры.

Не подходит, - интернет - безбрежный.

 

Двое твоих соратников уже было сваливали. Но, кагбэ не до конца.

А один так сегодня успехов пожелал.

 

Прям, плять, звьозды тырнэту. Вы в райдер не забудьте водичку "Эвиан"  и  шерстяные ковры указать.  :slobber:

Link to comment
Share on other sites

та вся ваша троица ведет себя хамски.

Еще один более-менее ведет себя культурно.

 

и мне эти песни про малозначащий форум в разных исполнениях уже порядком набили оскомину.

Это - хамство высшей меры.

Не подходит, - интернет - безбрежный.

 

Двое твоих соратников уже было сваливали. Но, кагбэ не до конца.

А один так сегодня успехов пожелал.

 

Прям, плять, звьозды тырнэту. Вы в райдер не забудьте водичку "Эвиан"  и  шерстяные ковры указать.  :slobber:

Не дуже вкурюю, про яку трійку йдеться, проте не надто й цікаво.

Думав, що на цьому форумі лише один адмін мудило, але виявляється помилявся в два рази :weep: ...

 

МГ42, я не писав, що форум малозначащий, в мене було інше - особисто мені по барабану його значущість. Щоб ви там з Фомою не вигадували про порохоботів, але на форумах я пишу виключно власну позицію. І манією величі не страждаю, прекрасно розумію, що від моїх висловоених чи не висловлених на форумах думок навряд чи щось зміниться.

Так що хочете банити - впірьод і з пєснями.

Link to comment
Share on other sites

Що тут, вже збирати манатки ? Женуть пересічних з хворуму ? B-)

Я так понімаю, що адмінам було б приємно, якби я сам звалив. Ну може й звалю.

Якщо нєвтєрпьож = нехай банять :weep:

Link to comment
Share on other sites

Вєня, не переймайся. Ти ж не будеш перейматись заявми Зеро Сума, Дудуся чи Асмодея?! Ну то й до фігні у виконанні Фоми вже мав би звикнути.

 

Краще скажи, чи досі маєш запаси оптимізму стосовно розуму нашого народу? Бо особисто я все більше й більше песимізмом переповнююсь.

А чому в тебе була така ВИСОКА думка про народ В ЦІЛОМУ? Чи той народ не варився в томуж котлі совкізму що лугандонський чи хуйлівський.По тих самих правилах,рецептах і вихованню? Чи ти думаєш що екзальтовані жіночки з Львова чи терноволя по своїй суті і розуму інші від лугандонських чи владімірскіх? Що вклали їм в голову через ЗМІ то і торочать.звичайно з поправкою на виховання в родині і навкіллю.Але база поведінки то та сама-повне нетерпіння чужої думки.істеризм і віра в когось( залежно від регіону).Причому віра сліпа і затята,до крові......Народ по суті має стадні інстинкти і рухається хза поводирем чи поводирями(так називаєма еліта) + місцеві відмінності.А от якість еліти власне визначає і якість народу і що він творить (якої якості держава.уряд і куди то іде).У нас народ інфекований(умовно кажучи)і щоб він видав щось корисне з себе(еліту) він повинен пройти лікування.карантин .або навіть відторгнення частини себе.І чим швидше тим краще.25 років повільного жування і ремигання у вихлопі дало тільки негатив.Тільки останній рік дає оптимізм і то сумнівний.Інфекція все ще в тілі.

Змінено користувачем cynic
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А чому в тебе була така ВИСОКА думка про народ В ЦІЛОМУ?

Ну не те, щоб дуже високою моя думка, але все таки бачив злети народу нашого, бачив ширі душевні поривання багатьох його представників.

Ну й хотілося вірити, що цього хорошого є набагато більше, ніж виявилось насправді.

Link to comment
Share on other sites

Ну не те, щоб дуже високою моя думка, але все таки бачив злети народу нашого, бачив ширі душевні поривання багатьох його представників.

Ну й хотілося вірити, що цього хорошого є набагато більше, ніж виявилось насправді.

Це були злети МАЛОЇ частини народу.У більшій чи меншій мірі,але меншої і короткотривалі.А в повсякденності від народу чекати нічого-броунівський рух і тільки.Потрібний каталізатор(еліта і ідеї обов"язково в парі) щоб народ дістав якийсь напрямок прикладення СПІЛЬНИХ сил.енаш народ не гірший .але і не кращий від інших.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Але база поведінки то та сама-повне нетерпіння чужої думки.

Не, не соглашусь. Нетерпимость - дело далеко не первое.

 

Базис все-таки в индивидуальном определении "моя страна".

Я так считаю.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...