Перейти до змісту

Recommended Posts

Краще  старіти  природньо.  Я  колись  ще  давно  побачила  Мішель  Марсьє  десь  в  50,  вжахнулася  і  питання  різних  пластик  для  мене  було вирішене.

Link to comment
Share on other sites

Если мне не изменяет склероз, ботокс самый сильный из известных ядов на нашей планете, и самое дорогое вещество.

Тупа доят микробов, ботула, та что ботулизм вызывает.

Убивает нервы моментально. Нейропаралитик типа стрихнин но в милиарды раз эффективнее.

После стрихнина нервы отходят за несколько часов, от ботокса тупо умирают.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А от Донателла Версаче якою була красунею, такою і залишилася!

дааа, і фотки в 15 років нема...

а це фоти після попиток стати красівою...

ше не всьо відрехтовано

Link to comment
Share on other sites

Оксанa Забужко: " так званий середній вік, 45-65, насправді дуже проблемний. Бо тут для жінки рольових моделей парадоксальним чином найменше, не виробила їх культура, особливо наша. Ти вже не «дєвушка», але ще й не «бабушка». Ні те, ні се. На сексі-жінку є культурний алгоритм, це «готова роль», тільки розучуй. На мудру бабу — так само: навіть у патріархальному суспільстві її шанують, до неї приходять, щоб її послухати, по пораду, по спогади. Згадайте Ахматову, Шимборську... Старенька Надія Суровцова була легендою, навіть коли в Умані під пресом КДБ сиділа, всі наші «шістдесятники» до неї, як на прощу, їздили... А жінці середнього віку ніби приписано культурою — «ждати старості». Моя мама це свого часу гарно сформулювала, овдовівши в 57 років: «Ні додому, ні до косарів». До речі, знаєте, чому раніше жінок у 55 виганяли на пенсію? Я вам скажу, це до питання жіночої дискримінації. Тому що, за всіма медичними підручниками світу, 55 — це стовідсотково надійно вік менопаузи. «Солдатов не родишь — пошла на хер!» — оце був головний меседж жінці від держави. Ти не людина, ти яйцеклітина. Тоді як насправді в 55 років середньостатистична жінка набагато енергійніша і працездатніша од чоловіка."

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...