Перейти до змісту

Все очень грустно


LAR

Recommended Posts

Ні. Спочатку треба розчавити таких глистів як ти. Тоді організм видужає.

 

This is hate speech.

 

Я бував у лікарнях, де повно тарганів, немає ліків, старе обладання, треба за все платити. У туалеті не передбачена вода: треба зливати з бачка келихом, руки ніхто не миє. Там прості українці (які не припиняють пити та шкодити своєму здоров'ю) купляють у лікарів довідки про стан здоров'я на МСЕК по інвалідності, щоб отримувати у держави пенсію та клянуть владу, тобто Яценюка (який нарешті розпочав реформи, але зупинився на півкроці) за те що держава не дає грошей. 

Ви уявляєте усю жахливість їх світогляду? Вони обманюють державу та вимагають грошей, не даючи нічого! До того ж вони самі винні у власних проблемах: багато хто з них пили алкоголь періодично.

Кажуть що візьмуть зброю та будуть вбивати службовців. Якщо так, то я краще запишусь у загони добровольців, які будуть захищати порядок від безумства простого українця.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

даа? ето как? фсмысле - какова стратегия страждань

и покращення через страждання?  :consul:

 

Наприклад, відмова від готівкових коштів. Ті доходи які не стали декларуватися мають обкладатися податком до 100% (конфіскація).

Це відразу вирішить проблему відповідальності народу перед власними зобов'язаннями та дозволить вимагати щось у держави.

Link to comment
Share on other sites

Наприклад, відмова від готівкових коштів. Ті доходи які не стали декларуватися мають обкладатися податком до 100% (конфіскація).

Це відразу вирішить проблему відповідальності народу перед власними зобов'язаннями та дозволить вимагати щось у держави.

 

а есть уже примеры такого общества, или ето

новаторско-пионерская рацуха?

и што именно нужно задекларировать? почему только

доходы? и хто их проконтролирует, ети доходы и деклорацыи?

ась?

Link to comment
Share on other sites

Що? І тут зрадлфільні настрої?

 

1. Це написав якийсь "международный эксперт Ukrainianwall.com". З реальністю немає нічого спільного. Ох ці платні ікспєрди...

 

2. Діаметрально протилежне - в написаному є раціональне зерно. Не "експертиза", а саме логіка. Я давно вже також пишу - якщо Україна і далі неспішно жуватиме соплі, бариги при владі замість реформувати і чистити від корупції країну і далі мишкуватимуть лише у власні кишені, і це під час війни, Захід може через якийсь час ВТРАТИТИ ДО УКРАЇНИ ВСЯКИЙ ІНТЕРЕС. Списати як БЕЗНАДІЙНО СПОРЧЕНИХ. Яких цивілізувати неможливо.

Link to comment
Share on other sites

Ні. Спочатку треба розчавити таких глистів як ти. Тоді організм видужає.

А простий українець страждає вже 25 років. Поки ви п*єте його кров.

 

Ось дивіться: я лежу у лікарні, розмовляю з людьми. Жоден з них не сплачує податки. Деякі працюють на Калинівському ринку та приховують усі доходи.

І ці злочинці клянуть владу та мають сміливість чогось вимагати? Відразу виникає відчуття що треба починати радикальні дії щодо тотальної аморальності українців.

 

Я пропоную поки що побудувати просторі тюрми на сотні тисяч осіб та ввести нульову толерантність за приховування податків. А з корупцією боротися дуже просто:

- приватизація дитсадків

- часткова приватизація лікарень, санаторіїв, магазинів, та всього що залишилося на балансі міських бюджетів

- медичне страхування від офіційних доходів. Той хто приховує податки буде сплачувати великі суми грошима. Той хто декларує - використовує страхування.

Це дозволить перевести усіх хто працює неофіційно на офіційне працевлаштування, бо це вигідно простим робітникам.

 

- приватизація університетів

- приватизація міськгазів, комунальних підприємств, газо-нафто -видобувних підприємств, міські розподільчі мережі

- приватизація зв'язку

 

Проблема корупції вирішується просто: обмеження функцій влади, передача влади комерційним стуктурам та законам ринку.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Херня, канешна, но что-то об обратном никто не пишет)))

 

 

 


тема коррупции была не более чем рычаг давления на украинскую власть и депутатов ВР для продавлвания Конституляции.

 

Вопрос: сколько болтов нужно положить возле здания Верховной Рады, АП и КМУ, так чтобы эти три здания продавило от веса.

Link to comment
Share on other sites

Ось дивіться: я лежу у лікарні, розмовляю з людьми. Жоден з них не сплачує податки. Деякі працюють на Калинівському ринку та приховують усі доходи.

І ці злочинці клянуть владу та мають сміливість чогось вимагати? Відразу виникає відчуття що треба починати радикальні дії щодо тотальної аморальності українців.

 

Я пропоную поки що побудувати просторі тюрми на сотні тисяч осіб та ввести нульову толерантність за приховування податків. А з корупцією боротися дуже просто:

- приватизація дитсадків

- часткова приватизація лікарень, санаторіїв, магазинів, та всього що залишилося на балансі міських бюджетів

- медичне страхування від офіційних доходів. Той хто приховує податки буде сплачувати великі суми грошима. Той хто декларує - використовує страхування.

Це дозволить перевести усіх хто працює неофіційно на офіційне працевлаштування, бо це вигідно простим робітникам.

 

- приватизація університетів

- приватизація міськгазів, комунальних підприємств, газо-нафто -видобувних підприємств, міські розподільчі мережі

- приватизація зв'язку

 

Проблема корупції вирішується просто: обмеження функцій влади, передача влади комерційним стуктурам та законам ринку.

 

 

Вы предполагаете,что коррупционеры в новых условиях не выживут?

Змінено користувачем ingvar
Link to comment
Share on other sites

а есть уже примеры такого общества, или ето

новаторско-пионерская рацуха?

и што именно нужно задекларировать? почему только

доходы? и хто их проконтролирует, ети доходы и деклорацыи?

ась?

... а кто проконтролирует контролеров?

 

Хочется спросить: а как это было в Грузии?Или там только фасад построили?

Змінено користувачем ingvar
Link to comment
Share on other sites

This is hate speech.

 

Я бував у лікарнях, де повно тарганів, немає ліків, старе обладання, треба за все платити. У туалеті не передбачена вода: треба зливати з бачка келихом, руки ніхто не миє. Там прості українці (які не припиняють пити та шкодити своєму здоров'ю) купляють у лікарів довідки про стан здоров'я на МСЕК по інвалідності, щоб отримувати у держави пенсію та клянуть владу, тобто Яценюка (який нарешті розпочав реформи, але зупинився на півкроці) за те що держава не дає грошей. Ви уявляєте усю жахливість їх світогляду? Вони обманюють державу та вимагають грошей, не даючи нічого! До того ж вони самі винні у власних проблемах: багато хто з них пили алкоголь періодично.

 

Кажуть що візьмуть зброю та будуть вбивати службовців. Якщо так, то я краще запишусь у загони добровольців, які будуть захищати порядок від безумства простого українця.

Поки я бачу "безумство" держслужбовця , який хоче вбивати простих украінців

Прошу пана з кого будуть ваші добровольці ? З прокурорів ? Суддів ?

З беркутів , що вбивав на мвйдані ?

А чому пан згадує лише корупцію в лікарнях і не в слова про наскрізь прогнившу систему

кривосуддя ? Пан з них?

Link to comment
Share on other sites

Наприклад, відмова від готівкових коштів. Ті доходи які не стали декларуватися мають обкладатися податком до 100% (конфіскація).

Це відразу вирішить проблему відповідальності народу перед власними зобов'язаннями та дозволить вимагати щось у держави.

Наприклад, відмова від готівкових коштів. Ті доходи які не стали декларуватися мають обкладатися податком до 100% (конфіскація).

Це відразу вирішить проблему відповідальності народу перед власними зобов'язаннями та дозволить вимагати щось у держави.

Наприклад, відмова від готівкових коштів. Ті доходи які не стали декларуватися мають обкладатися податком до 100% (конфіскація).

Це відразу вирішить проблему відповідальності народу перед власними зобов'язаннями та дозволить вимагати щось у держави.

 

А коли ця держава припинить грабувати податки народу ?

Чи це пан не вважає проблемою ?

Link to comment
Share on other sites

This is hate speech.

 

Я бував у лікарнях, де повно тарганів, немає ліків, старе обладання, треба за все платити. У туалеті не передбачена вода: треба зливати з бачка келихом, руки ніхто не миє. Там прості українці (які не припиняють пити та шкодити своєму здоров'ю) купляють у лікарів довідки про стан здоров'я на МСЕК по інвалідності, щоб отримувати у держави пенсію та клянуть владу, тобто Яценюка (який нарешті розпочав реформи, але зупинився на півкроці) за те що держава не дає грошей. 

Ви уявляєте усю жахливість їх світогляду? Вони обманюють державу та вимагають грошей, не даючи нічого! До того ж вони самі винні у власних проблемах: багато хто з них пили алкоголь періодично.

Кажуть що візьмуть зброю та будуть вбивати службовців. Якщо так, то я краще запишусь у загони добровольців, які будуть захищати порядок від безумства простого українця.

 

Надеюсь простые украинцы тебе быстро найдут место на ближайшем дереве.

Змінено користувачем Fox
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Некоторые иные тоже в свое время были держслужбовцями. И... скрыпка бы не грала , кобы не той смычок.А люди себе не враги. Ложку ото рта не понесут.Так что не надо обвинять всех украинцев в поголовной порочностию.

 

Тут мысль. Не третий Майдан. А стадион. Имени Валерия ЛОбановского. Блызенько. Оборачиваемость воронков будет хорошая.И ни что другое не поможет народным обранцям , а также ихним кукловодам олигархам.

Змінено користувачем p.i
Link to comment
Share on other sites

......

Це відразу вирішить проблему відповідальності народу перед власними зобов'язаннями та дозволить вимагати щось у держави.

О-о-о-о. "Знов за рибу гроші". :fp1:

Link to comment
Share on other sites

О-о-о-о. "Знов за рибу гроші". :fp1:

Глисти вимагають, щоб організм їх годував. На подяку вони його зжеруть.

І більшість здохне слідом за організмом. Але то таке. В них тільки один рефлекс. Жерти.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Надеюсь простые украинцы тебе быстро найдут место на ближайшем дереве.

 

У випадку непорядків, треба захищати законність або тікати кудись (як бажає вже більшість українців). Тож у вас є вибір: множити беззаконня (справедливість натовпу) або допомагати правоохоронним органам. :)

Link to comment
Share on other sites

Хорошая дискуссия. Читаю с удовольствием В ней важно желание поиска выхода. Форма общения, вес наброшеного на вентилятор, эмоции и переходы на личности значения не имеют. Важно то, что украинцы еще желают что-то менять и думают об этом. Пожалуйста, не останавливайтесь :)

А госдеповский инсайд, по крайней мере в то часть, которая видна с  моей колокольни я заброшу сегодня но чуть позже..

Змінено користувачем Вуйко_З_Онтарио
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...