Перейти до змісту

Вопрос от Скрыпина


Abamenkov

  

12 користувач проголосував

  1. 1. Куди скерувати зібрані кошти на PayPal? *

    • Використати для запуску нових проектів "Громадське Київ" та hromadske.eu
      9
    • Передати "ГО "Громадське телебачення"
      3


Recommended Posts

Вот такое письмо получил от Романа Скрыпина.

 

 

 

Доля Donate на PayPal
Шановний доброчинцю!

Свого часу, в період з 2013 по 2016 роки, Ви зробили свій внесок через систему PayPal.
В умовах високих політичних ризиків, я у листопаді 2013 року ухвалив особисте рішення розпочати збір коштів на PayPal акаунт. Позаяк в Україні PayPal не є легітимізований, його я зміг зареєструвати користуючись наявними в мене, підкреслюю, легальними можливостями.
Ці кошти могли бути задіяні у випадку, якщо усі інші офіційні рахунки були б заблоковані.

Оскільки накопичені кошти не були витрачені у значних обсягах, а зберігаються на відповідних рахунках, мушу звернутися до Вас за порадою, аби ухвалити справедливе рішення.
А саме: як використати ці кошти?
У пропонованому опитуванні Вам треба зробити свій вибір.

Напевно, Вам стала відомою прикра ситуація, що виникла в межах реалізації проекту hromadske.tv та ультимативні вимоги, з боку адміністрації ГО “Громадське телебачення” “віддати” гроші та домен.
Я зі свого боку щиро хотів би вибачитися перед кожним з Вас за завданий моральний удар й запевнити, що проголошені публічно звинувачення й підозри є безпідставними. Саме тому я вирішив звернутися персонально до кожного, хто підтримав проект.

Інформую, що у моїх планах, в будь-якому випадку, сприяти створенню громадських медіа. На це будуть скеровані кілька проектів, серед яких hromadske.eu (для українців, що мешкають в Європейському Союзі) та старт локальної ініціативи kyiv.hromadske.tv - “Громадське Київ”.
Презентація проектів відудеться у березні, проте якщо Ви вирішите вже сьогодні підтримати ці ініціативи, я буду Вам шалено вдячний.

З повагою

Роман Скрипін

 

Link to comment
Share on other sites

ІМХО, Ви зробили пожертву - Вам і вирішувати.

С одной стороны Скрыпин. С другой стороны Гнап. Очень тяжело для меня выбрать. Склонен к первому пункту из соображений, что 2 толковых проекта лучше чем 1.

Link to comment
Share on other sites

С одной стороны Скрыпин. С другой стороны Гнап. Очень тяжело для меня выбрать. Склонен к первому пункту из соображений, что 2 толковых проекта лучше чем 1.

В мене нема жодного права давати якісь поради в цьому питанні. Тим більше, шо ми з Вами часто кардинально розходимось в оцінці учасників політичного процесу в Україні.

З.І. Особисто я більше довіряю Роману Скрипіну.

Link to comment
Share on other sites

Ржака - там можна відповісти на лист і він приде УСІМ хто задонейтив.   Ось вже хтось відповів

 

 

 

йдіть нахуй зі своєю росилкою

всі брехуни

 

 


З.І. Особисто я більше довіряю Роману Скрипіну.

Запишемо. Жульки - за Скрипіна.

Link to comment
Share on other sites

Ржака - там можна відповісти на лист і він приде УСІМ хто задонейтив.   Ось вже хтось відповів

Хороший случай для промоушна uapolitics.com Сейчас пользуясь случаем передам привет Фоме с uapolitics.com  :D

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

шо за прикол??

п.с.

голоснул таки за скрипина.

Скрыпин разослал этот имейл в виде рассылки тем, кто переводил на PayPal деньги. Теперь кто отвечает на это письмо, оно автоматически всем рассылается кто был в первом письме Скрыпина с вопросом что делать с собранными деньгами.

Link to comment
Share on other sites

Громадське давно перетворилося у помийку, як на мене. Набрали безтолкову молодь + пройдисвітів типу Сергацькової.

Еліта розбіглася. Найєм - у депутати, Щур - у армію. Залишився тільки один Гнап, кого цікаво дивитися.

Link to comment
Share on other sites

Скрыпин разослал этот имейл в виде рассылки тем, кто переводил на PayPal деньги. Теперь кто отвечает на это письмо, оно автоматически всем рассылается кто был в первом письме Скрыпина с вопросом что делать с собранными деньгами.

Честно говоря, слегка утомили этими "ответами" полный мейлбокс дискусии незнакомых мне людей ни о чем.

 

в своё время когда я послал толи сотню толи две евро (не помню уже) на громадьське то не получил даже уведомления/подтверждения что они их получили, хоть бы элементарное "Дякую, Слава Україні". Ну то ладно, мелочи, на фоне происходящего тогда...

ЗЫ. Сейчас - мне лично пох что там и как поделят, water under the bridge...

Змінено користувачем sergiano
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...