Перейти до змісту

ДІЯ


Гість shpylka

Recommended Posts

У Львові  Ярош  презентував  свою  нову  політсилу  Національний рух  "Державницька  ініціатива  Яроша",  скорочено  ДІЯ.

Будуть  вибори -  будуть  вже нові  конкуренти.

Як  на  мене,  то  Правий  сектор  звучить  цікавіше.  Грізніше.

Link to comment
Share on other sites

Ще одне підтвердження що в Україні нема політичних партій а тільки ситуативні збіговиська "під особу"

Ідеологічну  платформу  треба  довго  розробляти,  а  тут  вибори  на  носі.  Але  нехай  усіх  об єднує,  хто  ще не

 об єднався. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ще одне підтвердження що в Україні нема політичних партій а тільки ситуативні збіговиська "під особу"

 

Під особу та під вибори. 

Була лякалка для кацапів "бєндєравци і Правий сєктар", а тепер і цього не буде.

А взагалі Ярош - ніякий депутат, ніякий політик та й схоже буде теж ніяким навіть з цією "дією".

Link to comment
Share on other sites

Під особу та під вибори. 

Була лякалка для кацапів "бєндєравци і Правий сєктар", а тепер і цього не буде.

А взагалі Ярош - ніякий депутат, ніякий політик та й схоже буде теж ніяким навіть з цією "дією".

 

А  я  йому  бажаю  успіху.  Може  відтягне  трохи  голосів  у  Юльки,  хоч  вона  зараз  буде  лупити  по  Ярошу  зі   всіх  "орудій". 

У  нас  тут  ще  полишалися  юльки?  :)  Отож  побачимо.

Link to comment
Share on other sites

А  я  йому  бажаю  успіху.  Може  відтягне  трохи  голосів  у  Юльки,  хоч  вона  зараз  буде  лупити  по  Ярошу  зі   всіх  "орудій". 

У  нас  тут  ще  полишалися  юльки?  :)  Отож  побачимо.

 

ми тут!  :love:

Link to comment
Share on other sites

Ідеологічну  платформу  треба  довго  розробляти,  а  тут  вибори  на  носі.  Але  нехай  усіх  об єднує,  хто  ще не

 об єднався. 

 

Всі можливі ідеологічні платформи давно розроблені в світі.

Питання - в повному невігластві та кон'юнктурності як політиків, так і громадських активістів, і, відповідно електорату.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Всі можливі ідеологічні платформи давно розроблені в світі.

Нет  предела  совершенству. :D  Та  й  у  нас  своя  специфіка.  Де  ще  є  н-д  стільки  гетьманів?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...