Перейти до змісту

Цього лайна нам тільки й бракувало


Françoise

Recommended Posts

Бо сєрби в бувшій Югославії попали в таке саме становище, як зараз кацапи. Вони до розпаду були "сматрящімі" по всій Югославії, як і кацапи у своїй недоімперії. Тепер "друзья па нєсчастью" так би мовити.

Та і ментально довбойоби такі самі, як і кацапи, чесно кажучи.

от лайно..

Link to comment
Share on other sites

Стосовно "теж православні"(с):

 

Під час останнього  болгарського анти-турецького повстання вони передавали болгарам сирі набої та неякісну їжу.

"Теж православні", угу

Link to comment
Share on other sites

Кулі їх звісно беруть, але з того факту, що вони сюди лізуть, радощів мало.... але:

 

що нас не вбиває, робить сільніше(с)

 

 

п.с. до речі, у тій війні першими "психанули" навіть не хорвати, а словенці

 

Так, але мова не за словенців, а за ментальність сербів та обставини, що їх поєднують з кацапськими істотами.

Link to comment
Share on other sites

Стосовно "теж православні"(с):

 

Під час останнього  болгарського анти-турецького повстання вони передавали болгарам сирі набої та неякісну їжу.

"Теж православні", угу

тобто , " праавославіє головного мозку" тут не превалірующа характеристика цих потвор...

є ще якась ідея.

Link to comment
Share on other sites

Стосовно "теж православні"(с):

 

Під час останнього  болгарського анти-турецького повстання вони передавали болгарам сирі набої та неякісну їжу.

"Теж православні", угу

 А таке питаннячко до Вас.

Тут нема опції, де б уможна було відслідковувати відповіді на свої дописи, не гасаючи по всіх гілках, де відписувався?

Щось не можу знайти такої опції. Чи її тупо нема?

Link to comment
Share on other sites

 А таке питаннячко до Вас.

Тут нема опції, де б уможна було відслідковувати відповіді на свої дописи, не гасаючи по всіх гілках, де відписувався?

Щось не можу знайти такої опції. Чи її тупо нема?

є. вверху зправа,називається Нові публікації червоненьким. а от як там далі -пробуйте самі))

Link to comment
Share on other sites

тобто , " праавославіє головного мозку" тут не превалірующа характеристика цих потвор...

є ще якась ідея.

Звісно, яка "ідея".

Імперська. Кацапи проїбали свою макроімперію "рі" (ссср). Серби свою мікроімперію - Югославію.

Наразі і ті, і інші хочуть відновлення "статус-ква", як писала Люда Янукович...

Link to comment
Share on other sites

 А таке питаннячко до Вас.

Тут нема опції, де б уможна було відслідковувати відповіді на свої дописи, не гасаючи по всіх гілках, де відписувався?

Щось не можу знайти такої опції. Чи її тупо нема?

 

не знаю, якось не шукала такого

Link to comment
Share on other sites

є. вверху зправа,називається Нові публікації червоненьким. а от як там далі -пробуйте самі))

Дякую!

Аж підскакую (бо не мокаль))))).

Бо змучився по гілках шастати.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...