Перейти до змісту

Забавно, але весь цей антиукраїнський шабаш в Добнасі та Криму буде продовжуватись ще років 12, щоб не трапилось


S.Brant

Recommended Posts

Дії та уявлення сепаратистів настільки алогічні, ірраціональні та безглузді, що мимоволі стає ясно- потрібний час на зміну поколінь

Причому через 5-7 років, можливо, вже не буде імперської Росії, що підживлювала антиукраїнську істерію. Але люди-носії цих настроїв ще залишаться, тому навіть після припинення дії зовнішньої сили все одне потрібний деякий час, щоб у людей кульки в мозку стали на місце.

 

Це- наполягаю- практично при будь-якому розкладі сил в самій Україні, незалежно від успішності України в боротьбі із сепаратистами на воєнному фронті, незалежно від економічного колапсу в Криму та Донбасі... Поки відчутна частина людей в цих регіонах не помре від старості, не виїде, не народиться з новими, не зазомбованими уявленнями, не виросте вільною від заангажованості в усіх цих подіях- діла вже не буде. Ці регіони приречені на економічне загнивання та знелюднення суто з економічних та демографічних причин

Link to comment
Share on other sites

а чому саме дванадцять, як контрольна цифра?

вважається, що в людей зміна поколінь відбувається раз на 13 років ( вік статевої зрілості), отже, я просто взяв більш приємне число

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

скоро вже другий цикл закінчиться, а Донбас залишається зі своєю особливою дурістю  :(

в цьому циклі прийдеться рахувати від кінця 2013 або початку 2014 року

 

Скоріше, від 2 травня 2014 року, коли одесити показали всій Україні, що в них ця зміна поколінь вже відбулась

В решті решт, ми не можемо вимагати від власного здорового глузду, щоб усі регіони були однаковими. Як Київ і Полтава відрізнялися від Львову, як Одеса і Харків відрізнялась від Києва та Полтави, так і Донецьк і Луганськ відрізняються від Одеси та Харкова. Якщо для Києва потрібний був лише один цикл, то для Одеси вже 2 цикли. А для Донбасу, очевидно, 3 цикли. Як і для Криму з кримськими татарами. Без кримських татар знадобились би навіть більше- 4 цикли

Link to comment
Share on other sites

Як Київ і Полтава відрізнялися від Львову, як Одеса і Харків відрізнялась від Києва та Полтави, так і Донецьк і Луганськ відрізняються від Одеси та Харкова. Якщо для Києва потрібний був лише один цикл, то для Одеси вже 2 цикли. А для Донбасу, очевидно, 3 цикли. Як і для Криму з кримськими татарами. Без кримських татар знадобились би навіть більше- 4 цикли

 

хм... тепер з циклами зрозуміло

логіка є 

Link to comment
Share on other sites

А я не верю в смену поколений. Я верю в агитпроп. Точнее - считаю смену поколений минорным фактором, а пропаганду - мажорным. Вот например, чем навскидку отличается Донецк от Одессы?

Донецку в течении десяти лет лили в уши мантру о кормильцах. О каком-то Донецком Человеке, который суть есть первый отборный сорт украинского гражданина.

Link to comment
Share on other sites

А я не верю в смену поколений. Я верю в агитпроп. Точнее - считаю смену поколений минорным фактором, а пропаганду - мажорным. Вот например, чем навскидку отличается Донецк от Одессы?

Донецку в течении десяти лет лили в уши мантру о кормильцах. О каком-то Донецком Человеке, который суть есть первый отборный сорт украинского гражданина.

от і вийшов нацизм по-донецькому - надукраїнець але підросіянин  :(

своя асобєнная гордость 

Link to comment
Share on other sites

скоро вже другий цикл закінчиться, а Донбас залишається зі своєю особливою дурістю  :(

Цю дурість пестували всі 23 роки. Маю надію, що більше підтримки дурості з боку держави не буде.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...