Перейти до змісту

На курорт зібрались?


Recommended Posts

Блокада пасажирів в аеропорті Бориспіль  

Починаючи з третьої ночі понад 400 чоловік залишаються заблокованими в теріміналі D аеропорту Бориспіль. Це сталося по вині компанії AzurAirUkraine‬ у якої одноча но поламалися два літаки - один на Анталію, а інший на Даламан.

Представники компанії вийшли на контакт з пасажирами лише пів восьмої ранку, але нічого толком пояснити не могли. Максимум, що вдалося добитися розлюченим пасажирам від кампанії це булку з ковбасою і трохи води, яку вони роздавали під плач дітей та розгнівані викрики батьків.

Наразі, розлючені пасажири почали перекривати окремі "гейти," вимагаючи, щоб їх негайно відправили по своїм напрямках.

Link to comment
Share on other sites

Людей жалко.

Но чартерные авиарейсы - это не регулярные.

Стоит одному чартеру вылететь позже, или не вылететь вообще, глобальный пиздаускас начинается одновременно на нескольких направлениям.

То, что за 7 часов дали сендвич и попить - всё, что пока может и должна сделать авиакомпания.

Если у кого-то оплачена страховка от невылета - порядка 20 у е. - то у них есть шанс попасть на партнёрский рейс.

Все остальные будут страдать(((((

Link to comment
Share on other sites

У 14-му році довелось летіти чартером від харківських авіаліній

в Єгипет

так у них тоді був 1 (один) літачок 737-й

звозили, обійшлось

а зараз ні компанії, ні літака...

Link to comment
Share on other sites

В мене якось рейс затримали на 24 години  :fp1: Жерти дали через 6 годин. 

Кому такі  літаки  потрібні?  Нарід  часто-густо  у  ту  Туреччину  тільки  на  тиждень  виривається,  ще  й  з  малими  дітьми. Ото  просидь  добу  в  аеропорту. 

Я  літаю  тільки  у  дуже  виключних  випадках.

Link to comment
Share on other sites

В мене якось рейс затримали на 24 години  :fp1: Жерти дали через 6 годин. 

 

Вот поэтому у меня ВСЕГДА треть чемодана занимает жратва: бутеры, галетное печенье, вода, шоколад.

Можете с меня ржать :)

Link to comment
Share on other sites

Вот поэтому у меня ВСЕГДА треть чемодана занимает жратва: бутеры, галетное печенье, вода, шоколад.

Можете с меня ржать :)

 

Будем :) Но у тебя все равно курицы в фольге, наверное нет? Я однажды наблюдал туристов у которых была :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Кому такі  літаки  потрібні? 

А тут трабла не в літаку. Не приймав аеропорт призначення. 

 

 

 


Вот поэтому у меня ВСЕГДА треть чемодана занимает жратва: бутеры, галетное печенье, вода, шоколад. Можете с меня ржать

Чемодан зданий у багаж ;) Я беру банківську карту, вона менше місця займає  :D

Link to comment
Share on other sites

 

 


А тут трабла не в літаку. Не приймав аеропорт призначення.

Яка  туристу  різниця - день моря  коту  під  хвіст. 

Я колись  у  Внуково  прочекала  2  години  перед  самим  літаком,  який  чомусь  ніяк  не  могли  заправити.  протяг  був  шалений,  поки  долетіла  додому,  то  температура  була  під  40. 

Не  терплю  літаків,  аеропорти,  очікування,  добирання...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Яка  туристу  різниця - день моря  коту  під  хвіст. 

Буває, форс мажор. 


 

 


Не  терплю  літаків,  аеропорти,  очікування,  добирання...

Ога, цікаво як ви з Києва в Єгипет доберетесь. Я вже не кажу про Львів. 

Link to comment
Share on other sites

 

Тоді в готелі сидимо і чекаємо.

 

Якщо квиток коштує пару тисяч зелених,мабуть.

Я навіть у філію "Хілтона" якось потрапляв від TWA.Біблія у номері,телебачення,білі халати для душу...Але то було за океаном.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ога, цікаво як ви з Києва в Єгипет доберетесь. Я вже не кажу про Львів.

Та  ясна  річ,  що  за  моря  мус  летіти.  Як  дуже  хочеться,  то  лечу,  але  надаю  перевагу  материковій  Італії,  Франції    чи  Греції. 

В  Єгипет  мене  ще  не  потягнуло.  Дайвінгом  не  займаюся,  з  акулами  не  дружу  і  плаваю  лише  там,  де  не  дальше  ніж  метр  земля  під  ногами. :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...