Перейти до змісту

Ляшко как спецпроект по осмеянию и опорочиванию самой сущности патриотизма


Recommended Posts

Давайте сварити Ляшко за те, що він патріот і робить свою справу. Давайте-давайте! Адже в країні, бля, повним-повнісінько патріотів, і кожен дупотат ВР взяв в руки автомат і поїхав приймати участь в АТО! Так що давайте сварити Ляшко.  

 

І взагалі, чим більше своїх свариш - тим більше це схоже на Україну, бо тут так прийнято! Не відступайте від традицій! Головне побільше сварки, гімна вилити на всіх своїх, а потім так: "А я шо, а я - нічо!". 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

единственный депутат из ВР взявший автомат и отстаивающий целостность Украины от урок и сепаратов.

остальная шваль из ВР трусливые пидорасы и сборище старых лесби

раньше от грехов в штрафбат на войне посылали

Ляшко  своим примером заслужил уважение и очищение от всех грехов которые ему приписывали

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

колорадский_йож, вона ж пані ада

Сьогодні Розказує тут про спецпроекти та сутність патріотизму. Как шо далжно бить, і який Ляшко должен бить

А вчора розказувала пра галубиє глаза колорадів вбивць та терористів, каторих нам(!) ніпабідіть

А позавчора розказувала що її родичі коли прийдуть з Росії зі зброєю, вона їх стіляти не буде

А поза поза вчора і так постійно багато років на форумі пише всяку істеричну лабуду. Змінила нік. Але нутро не може.

Отаке воно йобнуте на голову. Не сприймайте серйозно.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Давайте сварити Ляшко за те, що він патріот і робить свою справу. Давайте-давайте! Адже в країні, бля, повним-повнісінько патріотів, і кожен дупотат ВР взяв в руки автомат і поїхав приймати участь в АТО! Так що давайте сварити Ляшко.  

 

І взагалі, чим більше своїх свариш - тим більше це схоже на Україну, бо тут так прийнято! Не відступайте від традицій! Головне побільше сварки, гімна вилити на всіх своїх, а потім так: "А я шо, а я - нічо!". 

Замість того,щоб підтримати Ляшка,вказати,що він чи не єдиний з ВР на ПЕРЕДОВІЙ.,наші диванні вальяжно труть про його мниму педерастію чи інші справи давнини і які ну ніякого відношення не маючого до сьогодення.та навіть остання блять з окружної.якщо буде сидіти в окопі з автоматом.стоїть вище у щаблях користі для народу і поваги ніж диванний чи який інший "правильний.моральностійкий " тиловий вошивець.забули термін-ташкентофронтовець? Це власне для таких діди знайшли влучну назву.Тому ША на рахунок Ляшка у теперішніх реаліях.не маєте права йому щось дорікати.томущо якщо він підар,то хто ви всі-диванні? B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...