Перейти до змісту

Зі святом Прапора, Форумчане!


Dilbert

Recommended Posts

Сегодня в Попасной день Прапора. 
Людей немного, но их тут и так немного. Музыка, шашлыки.
Довольно живо. 
Среди тех, кто пришел, до слез меня тронул подросток в вышиванке. 
Стоял в стороне. Стеснялся. Очень.
Я подошла и поблагодарила. Сказала, как для нас важно, что он здесь сейчас, как это вдохновляет. 
Спасибо тебе еще раз, парень! Спасибо всем, кто пришел. 
Те, кто не в теме, вряд ли поймут, какой это мужественный поступок.

 
 
 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Президент Украины Петр Порошенко сегодня в центре Киева поднял государственный флаг вместе с дочерью зверски убитого боевиками за украинский флаг Героя Украины Владимира Рыбака - Марией Рыбак.

...

http://storage1.censor.net.ua/images/e/f/4/2/ef4274f7dbdd0acf036d198553397bde/640x533.jpg

 

далее http://censor.net.ua/photo_news/402813/poroshenko_i_doch_geroya_ukrainy_vladimira_rybaka_mariya_podnyali_natsionalnyyi_flag_v_tsentre_kieva

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

"Сходнякам", певно, важче розуміти ставлення "до нашого прапора", яке панувало за західній на початку 90-х.

 

Біда в тім, що через 25 років і на західній все трохи змінилося, адже тепер це ⏤ офіційний прапор теперішніх прокурорів, суддів та інших "януковичів/порошенків".

І саме за нього загинув Рибак. Чи шо...

Link to comment
Share on other sites

"Сходнякам", певно, важче розуміти ставлення "до нашого прапора", яке панувало за західній на початку 90-х.

 

Біда в тім, що через 25 років і на західній все трохи змінилося, адже тепер це ⏤ офіційний прапор теперішніх прокурорів, суддів та інших "януковичів/порошенків".

І саме за нього загинув Рибак. Чи шо...

25 років тому. Кіровоградщина.

549626_4668696521897_1237228584_n.jpg?oh

21 рік тому я з татом і братом на площі селища Голованівськ. Після цього мене з рік дражнили в школі "жовто-блакитним". Баби (на фото за спиною) лузали насіння і глузували з нашої акції протесту. Мєнтів не було - вони просто не знали, що робити. А я пишався, що стояв із прапором. Пишатимусь цим до скону. Вірю, що Україна буде декомунізована, а всі покидьки причетні до її розграбування та упослідження, жорстко відповідатимуть. — at Голованівськ.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...