Перейти до змісту

Як Стіві з мракобєсами спілкувався


Recommended Posts

Жизнєнна така історія як Стіві зі сектантами нині спілкувався.

 

Значиться, заболів у Стіві на роботі посеред дня мозок голови. Чи може кістка боліла, я не дохтур Ішаков, на цьому не розуміюся, знаю тіко що разів зо два-три  на місяць, інколи рідше, інколи частіше, у Стіві трапляються напади мігрені. Довгий час Стіві намагався боротися з мігренню всілякими цитрамонами та седалгінами, але це все було до пизди дверцята, бувало, пачку таблеток за день зжереш, тебе вже нудить від них, а пульсуючий біль в скроні або в оці не припиняється. Але ж у Стівена-Наше-Всьо-Кінга Стіві вичитав назву ліків від мігрені, знайшов аналога, купив- і о диво, допомагає! Так що, якщо хтось мається тією ж бідою, може спробувати ліки з діючою речовиною суматриптан (у нас це здебільшого "Амігрен") або золмітриптан ("Золмігрен").

 

Щось мене не в той степ повело, отже, почалапав Стіві до аптеки за смачними таблетками. А на путі до аптеки стоїть собі пара адептів бога Єгови з рекламним щитом, чіпляється до перехожих і напарює їм набір диво-ножів всього за 99,99  ілюстрований журнал, чи то  "Зірвана башня", чи то "Падйом, бляді, дохтур прийшов",  ну щось таке. Поки я йшов до аптеки, вони мляво відбивалися від п'яних базарів якогось калаголіка, бо там неподалік рюмочна розташовується з влучною назвою "реанімація". А ось коли вже Стіві чалапав назад, агітатори-пропагандісти виявилися вільними, і досить-таки обгрунтовано вирішивши, що ошатний Стіві в елегантному костюмі пісочного кольору не буде дмухати на них перегаром, кинулися напереріз. 

 

Звичайно Стіві робить морду цеглиною та пиздує мимо подібних зазіхань, але цього разу вірянки виявилися, по-перше, дівчатами, по- друге, юними, а по-третє гарнюніми. Молодша, рочків взагалі 16-17, ще так собі, гарненька в першу чергу своєю молодістю та свіжістю, а ось та, що постарше, років зо 20 на вигляд, та взагалі красуня. Тонкі риси обличчя, здоровенні сірі очі, високе чоло, золотаво-рудувате волосся, висока, струнка, і хоч одягнена у спідницю дло полу та монашеську блузку, досвідчене око Стіві бачило, що фігурка у неї нівроку. Вопщєм, хоч одразу в модний журнал, в Голівуд або навіть на ікону, алеж нізя, бо вона шибко божєствєнна. 

 

Як би там не було, Стіві пригальмував, не тому, що йому за Єгову послухаьти цікаво, а тому що дівчатка гарненькі.

 

І ось та красуня мовить таким приємним, чуттєвим грудним контрально: "Маладой чєлавєк, ви не хатєлі би поговоріть с намі о богє"?

І шо залишалося? Відповісти "Нєт" і навіть не повиябуватися перед гарними дівчатами?

Тому Стіві змвоницьким тоно відповів:

 - Дівчата, та я б залюбки...

Дівчатка нашорошили вуха та поятглися бличже, що краще чути, і Стіві продовжував:

 

- Але батько не велів мені його обговорювати зі сторонніми людьми. Взнає, що я тут йому кістки перемивав з вами- він мене наругає, він дядко суворий, чи то б вам не знати.

 

Десь хвилину до них доходило. Потім у меншої від подиву негарно відвичла щелепа, а старша зблиснула так люто на мене очима, що якби погляд міг вбивати, Стіві б уже тут вам не дописував. Я було вже намірювався піти, регочучі в душі (ну не ізвєрг же ж я щоб дівчатам в очі розсміятися), але дівчина опанувала свою лють, і вирішила спробувати повернути заблудшу душу Стіві на істинну путь:

 

- Як ви можете таке казати? Це ж гріх!

- Чому? - щиро здивувався я. -Чи не називають в більшості світових релігій вірян своїх "діти божі"? Ну хіба що православнуті називають паству "Рабами божими", але ж я не схожий на православного хванатіка, чи не так? Навіть у вашій вірі 144000 обраних - це діти Божі, чи не так?

Вражена тим, що Стіві знає окремі їхні прогони, дівчина щось промурмотіла, на кшталт:

- Та воно-то так, але ж ви до цих 144 000 не входите...

- Як знати, як знати, любонько... - зітхнув загадково Стіві.

Дівчина пропустила ввічливо-фамільярний підкат повз вуха, і намірялася продовжити дискусію далі, і Стіві міг би її підтримати, а потім ще їй голову поморочити, але ж блядське хвілософське питання: "Anaqui?" зупинило. Ті часи, коли Стіві з приятелям, такими ж студентами-бузувірами як і він сам, напоїли двох молоденьких агітаторш свідків Єгови шампанським, чим схилили тих до зовсім гріховних зайнять на всю ніч, що  ніхуйово так похитнуло їх віру, давно минули, і Стіві тепер старий та лінивий. Тому я ввічливо розпростився  з дівчатами, побажав їм всякіх гараздів, перепитавшись, однак, з якого саме вони причту чи як там їх кубла йменуються. Вони назвали мені адресу наркопритону з торгівлі опіумом для народу храму, та запросили заходити в гості.

 

Звісна річ, ніяких "в гості" Стіві і не намірявся, а виношував коварний план позловживати щодо цих дівчат службовим становищем.

 

Повернувшись на роботу, Стіві зателефонував дядькові, який у нас в адмінстрації опікується всілякими релігійними справами (ми реєструємо статути релігійних громад, та повертаємо релігійним громадам будівлі, які в них віджала радянська влада), і якого віряни лагідно звуть "Коля-Анчихрист". Оперативно витрусив у нього телефон старшого по тій релігійній громаді свідків,  зателефонував йому, і ввічливо попросив прибрати настільки юних дівчат с того рогу біля наливайки, бо підпитих упизднів там щодня сотні толкуться, а тут такі дівчатка молоді та беззахисні, майже діти,  до них постійно п'яні "кавалєри" чіпляються,  як би чого не вийшло злого. Нехай парні там постоять. Дядько спочатку набурмосився, типа чо тут всілякі лізуть у їхні внутрішні релігійні справи, але Стіві так живо описав, як хтиві виблядки, підігріті сивухою, скачуть навкруги його підлеглих, хвацько вимахуючи прутнями, що дядько визнав правоту моїх доводів і сказав що зараз же дівчат прибере, і на майбутнє експерементувати не буде (зазвичай на тому розі дядьки стояли, як я пам'ятаю) 

 

Отакі ось трудо виєбудні торговців опіумом в нашому селі.

Змінено користувачем Стиви Джи
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

054e0b6d-5dc4-4cf4-8829-21ee4a362613_jpg

 

"- Вот скажи, Локи, ты был в чертогах боженьки и точно знаешь, что он есть. Почему же ты всех людей убеждаешь, что его нет?
- Обожаю дразнить святош. А что, пусть не расслабляются!"

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

в мене товариш тут вийшов до свідків які постукали в гості зовсім голий і музика типу Раммштайн ззаді грала.Ну і він як бувший моряк весь в тату таких цікавих-ніколи більше не приходили.Напевно і хрестик поставили на хаті десь непримітний

Link to comment
Share on other sites

Стиве, окромя "детёв божых" есть еще библейское "Отец". 

ето бы их больше проняло. 

ну и заодно надо было поинтересоваццо, а в кокие 144000 такие

избранные она входит, што уже имеет полномочия определять,

кто куда попадет? 

Link to comment
Share on other sites

иве, окромя "детёв божых" есть еще библейское "Отец". 

ето бы их больше проняло. 

ну и заодно надо было поинтересоваццо, а в кокие 144000 такие

избранные она входит, што уже имеет полномочия определять,

кто куда попадет? 

 

не, ну в ці 144000 по їх раскладам входять тіко істові вірнин в Єгову, а Стіві ж чітко дав поняти, що він не свідок, він понятой

Змінено користувачем Стиви Джи
Link to comment
Share on other sites

@Стиви Джи, можно задать неожиданный вопрос по прочтение?

 

чом би й ні?

ЗЫ. Суматриптан - рецептурный препарат (одно время он даже был в одном списке с Трамадолом) и если его всем подряд, без рецепта продают - это нарушение.

 

жодного разу не питали рецепту, і в маленьких аптеках, і в сітьових типу "аптеки низьких цін"

Link to comment
Share on other sites

И еще. Несколько раз в месяц мигрени - это многовато даже для фертильных женщин.

А для мужчин - просто невероятно.

Это точно мигрени? Боль в одном полушарии голоыы, начинающаяся с виска, черные мушки, аура, вот это все?

Я к чему.

Моя подруга, не старая 35 летняя дева, много лет думала, что у нее панська хвороба.

Пила антимигрины, колола спазмалгоны, заламывала руки.

А потом раз.

И грамотный терапевт, после ряда, подозреваю, малоприличных манипуляций и исследований, выяснил, что это не мигрени, а наоборот.

Давление глазного дна и глаукома(((((.

Дева лечится, капается, забрасывается таблетками.

И у нее перестала болеть голова.

Это я все к чему.

Может, не выебывайтесь и обследуйтесь?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А какие туфли вы носите под песочный костюм?

 

хороший вопрос, я в туфлях не секу ничего, ни в типах, ни в брендах

счас что-то похожее поищу

следует заметить, что костюм - не классический, а котоновый, спортивного стиля, пиджак покроя типа такого, только песочный, носится под футболки разные

 

http://img.nn2.ru/galleryview/0/userfiles/data/ufiles/1/7/38/50/7385056.7063-tem-bez-poloska.jpg

 

и брюки типа полотняных джинсов из того же комплекта

 

а туфли примерно такие, только чуть больше в коричневый отливают

 

http://nubuck.com.ua/image/cache/data/Nord/Nord_4525_Elite_02-370x249.jpg

 

P.S. у нашомі селі не розуміються на моді, стилях, брендах, трендах, тому я вдягаю те, що подобається

Link to comment
Share on other sites

И еще. Несколько раз в месяц мигрени - это многовато даже для фертильных женщин.

А для мужчин - просто невероятно.

Это точно мигрени? Боль в одном полушарии голоыы, начинающаяся с виска, черные мушки, аура, вот это все?

Я к чему.

Моя подруга, не старая 35 летняя дева, много лет думала, что у нее панська хвороба.

Пила антимигрины, колола спазмалгоны, заламывала руки.

А потом раз.

И грамотный терапевт, после ряда, подозреваю, малоприличных манипуляций и исследований, выяснил, что это не мигрени, а наоборот.

Давление глазного дна и глаукома(((((.

Дева лечится, капается, забрасывается таблетками.

И у нее перестала болеть голова.

Это я все к чему.

Может, не выебывайтесь и обследуйтесь?

 

не, там просто мигрени на почве повышенной утомляемости глаз из-за лютой близорукости в минус 13

я уже обследовался и разбирался - сказали что так будет до конца биографии, после двух операций на глаза

Link to comment
Share on other sites

Фух.

А то я уже подумала про костюм цвета "младенец сблевал кабачком" из костюмной ткани, со стрелками на брюках. Под белую рубашку с галстуком и белые остроносые туфли без шнуровки.

Не забывайте - мне еще фантазировать под вторую часть эротического триллера "Петтинг на шредере".

Поэтому, образ должен быть безупречным.

 

 

Под коттоновые светлые неформальные костюмы хорошо подходят туфли модели десерты.

Их много у Кларкса.

Очень удоьно, стильно, модно, молодежно.

post-411-0-50786200-1472584999_thumb.jpg

Змінено користувачем wtf
Link to comment
Share on other sites

не, там просто мигрени на почве повышенной утомляемости глаз из-за лютой близорукости в минус 13

я уже обследовался и разбирался - сказали что так будет до конца биографии, после двух операций на глаза

Прошу прощения.

Link to comment
Share on other sites

Фух.

А то я уже подумала про костюм цвета "младенец сблевал кабачком" из костюмной ткани, со стрелками на брюках. Под белую рубашку с галстуком и белые остроносые туфли без шнуровки.

Не забывайте - мне еще фантазировать под вторую часть эротического триллера "Петтинг на шредере".

Поэтому, образ должен быть безупречным.

 

 

Под коттоновые светлые неформальные костюмы хорошо подходят туфли модели десерты.

Их много у Кларкса.

Очень удоьно, стильно, модно, молодежно.

attachicon.gifdesert-boots2012.jpg

 

це вже не туфлі, це вже ботинки якісь

Стіві все ж таки не хіпстор сраний, а держслужбовець

хоча і не любить класичні костюми, очь чомусь років 15 тому перестав носити- і все

благо керівництво до цього ставиться з розумінням, і не вбачає біди в тому, що Стіві виглядає як хіппі бескультурнийтм

Link to comment
Share on other sites

Кажется мне. Что. Автор (бессознательно, конечно) девушков убрал оттуда и потому что благороден и человечен. Но и шоб соблазна не представляли ему лично при возможном следующем пересечении траекторий движений. Змінено користувачем Людоедка
Link to comment
Share on other sites

Кажется мне. Что. Автор (бессознательно, конечно) девушков убрал оттуда и потому что благороден и человечен. Но и шоб соблазна не представляли ему лично при возможном следующем пересечении траекторий движений.

 

 

Тю, та за спокуси я абсолютно спокійний- у мене до жінок після таблєток цікавості ніякої немає. А ось дівчат від всіляких асоціальниїх алкашів прибрати- це гідна справа, там вже були ексцеси, то планшет у студентки віджали, то чіплялися до когось що аж поліції втручатися прийшлося. Я не благородний зовсім і взагалі скоріш за все мізантроп, але є ситауції, коли не можна проходити повз. 

Link to comment
Share on other sites

О, это прикольно. Я обычно прикалываюсь, когда в дверь звонят незнакомые, особенно женского полу.

- (через глазок) Хто такие?

- Мы списки избирателей сверяем, нужно кое-что уточнить.

- Щаз, трусы одену, и уточним.

Ну, их двое, так просто не испугаешь. Иду, раздеваюсь, остаюсь в трусах и носках. Распахиваю дверь:

- (громко, на весь подъезд) Заходите!

- Нет-нет, вы только скажите, такие-то здесь живут, да? и мы уходим.

- Ну живут, да. Так вы заходите, раз уж пришли, чайку там, кофейку, Рембрандта почитаем... А то Андрюху покличу, он большой затейник. (на весь подъезд) Андрюха!!!

- Не-не-не, мы уже ушли, до свидания.

Ну, примерно так. Прикольно наблюдать уносимых ветром вниз по лестнице.

Link to comment
Share on other sites

Гад ти Стіві!

Хоч би фотку зробив.

Сказав би шо то для "батька"...

Чи мобіли нема...

 

+1

 

А то сумніви закрадаються....

 

"красуня. Тонкі риси обличчя, здоровенні сірі очі, високе чоло, золотаво-рудувате волосся, висока, струнка"

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...