Перейти до змісту

Тепер Путін "как честній чєловєк" повинен прийняти Луганську і Донецьку області в склад Росії.


ladzio

Recommended Posts

Повторення шляху Криму крок в крок. Але ж він не прийме, тому цікаво як баранам пояснять таку фігню, напевно,Донеччина таки третій сорт хаха. 

Напевно будуть намагаться зробити щось по типу Придністровья чи Абхазії,а Президентом стане зек.

Link to comment
Share on other sites

Повторення шляху Криму крок в крок. Але ж він не прийме, тому цікаво як баранам пояснять таку фігню, напевно,Донеччина таки третій сорт хаха. 

 

не "шаг в шаг"

в Крыму "референдум" объявляла не "группа бомжей с пляжа" а ВР Крыма, голосовали не в гаражах а на участках, не было срыва голосования целыми районами и т.д.

так что при желании зацепок можно найти массу

Link to comment
Share on other sites

Напевно будуть намагаться зробити щось по типу Придністровья чи Абхазії,а Президентом стане зек.

 Яке там Придністров'я, з нашими військами по всій області. Що вони там зайняли, якщо на те пішло, зо 20 будинків? А валандаючихся бандитів рано чи пізно перестріляють. У них,дійсно,одна надія - Росія. Без неї час грає проти них.

Link to comment
Share on other sites

не "шаг в шаг"

в Крыму "референдум" объявляла не "группа бомжей с пляжа" а ВР Крыма, голосовали не в гаражах а на участках, не было срыва голосования целыми районами и т.д.

так что при желании зацепок можно найти массу

 

Але система та ж і спішать,спішать.. Навіть трішки розчарований, ніякої фантазії. 

Link to comment
Share on other sites

Напевно будуть намагаться зробити щось по типу Придністровья чи Абхазії,а Президентом стане зек.

 

Категорически не даст это сделать  Ахметов. Если живой конечно будет.

сомневаюсь. пакости будут продолжать делать. это 100 %. пока у них заварухи не пойдут.

 

О! Это да. Срать будут по максимуму.

Link to comment
Share on other sites

Але система та ж і спішать,спішать.. Навіть трішки розчарований, ніякої фантазії. 

 

слишком спешат

причем за день они дважды меняли позицию- то они не собираются в Россию, а то уже засобирались

причем засобирались после жосской критики со стороны ПР и Ахмета

Link to comment
Share on other sites

слушаю сепаратов http://www.ustream.tv/channel/%D0%A1%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BC-%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B2-%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B0%D0%BD-%D0%94%D0%9E%D0%9D%D0%95%D0%A6%D0%9A-%D0%94%D0%9E%D0%9D%D0%91%D0%90%D0%A1%D0%A1-1-%D0%B8-2

очень волнуюцца, шо уйло молчит по поводу присоединения

мало того,ни по одному геббельс-каналу этой пламенной речуги чепушилина не показали

:gigi:

Link to comment
Share on other sites

слушаю сепаратов http://www.ustream.tv/channel/%D0%A1%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BC-%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B2-%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B0%D0%BD-%D0%94%D0%9E%D0%9D%D0%95%D0%A6%D0%9A-%D0%94%D0%9E%D0%9D%D0%91%D0%90%D0%A1%D0%A1-1-%D0%B8-2

очень волнуюцца, шо уйло молчит по поводу присоединения

мало того,ни по одному геббельс-каналу этой пламенной речуги чепушилина не показали

:gigi:

если лысый откажется присоеденять (вводить войска), шо сепараты собираются делать дальше? ;o

Link to comment
Share on other sites

По ящику заявили шо: "помогать мы конечно будем... рублями, но так шоб это на экономику РФ не повлияло, а проведенный референдум позволит поставить вопрос о федерализации Украины".

Link to comment
Share on other sites

По ящику заявили шо: "помогать мы конечно будем... рублями, но так шоб это на экономику РФ не повлияло, а проведенный референдум позволит поставить вопрос о федерализации Украины".

 

от жалка пацанов

Link to comment
Share on other sites

если лысый откажется присоеденять (вводить войска), шо сепараты собираются делать дальше? ;o

 

А я за те що б прийняв... Це 6 млн просвіщонного насілєнія на прокорм. А іще бальзам на душу європейцям,вони ж себе уже в кут загнали,тепер іще 10 прізвищами не відкараскаєшся...хехе. в НАТО шампейн будуть всю ніч дудлити.

 

Вовчик себе перехитрував.

Link to comment
Share on other sites

А я за те що б прийняв... Це 6 млн просвіщонного насілєнія на прокорм. А іще бальзам на душу європейцям,вони ж себе уже в кут загнали,тепер іще 10 прізвищами не відкараскаєшся...хехе. в НАТО шампейн будуть всю ніч дудлити.

 

Вовчик себе перехитрував.

та хз.. население населением, а территория то наша

Link to comment
Share on other sites

та хз.. население населением, а территория то наша

О,типова кацапську мулька, "наші дєди кровь пролівалі" " в дєрьме будєм жіть,а ні пяді не отдадім". Вам тереконів мало? Тоже мені венеція... Головне люди. А міфологічну "землє" залиште для маскалів. 

Link to comment
Share on other sites

президент Росії Володимир Путін 5 травня прийняв пакет поправок до законодавства , одна з яких вноситься до закону « Про валютне регулювання ...». Згідно з цими поправками , резиденти зобов'язані забезпечити отримання на свої рахунки за зовнішньоторговельними контрактами рублів в частці , яка визначається урядом. Кабінет міністрів також має право встановити для таких розрахунків перелік не тільки товарів , робіт і послуг , але й країн , від резидентів яких буде потрібно розраховуватися в рублях. Питання про можливість підвищення ролі рубля і відходу від долара при експортних розрахунках було піднято на нараді у першого віце- прем'єра Ігоря Шувалова 24 квітня в зв'язку з антиросійськими санкціями Заходу. Тоді Мінфін і Мінекономіки отримали завдання розробити конкретні заходи з даної проблеми . У нараді брали участь керівники фінансових блоків « Роснефти» , «Газпрому» , « Транснефти » , « Ощадбанку » , ВТБ і « Газпромбанку ». При цьому представники « Транснефти » відразу заявили про готовність переходу на рублеві розрахунки . Адже ось гадина !

Link to comment
Share on other sites

О,типова кацапську мулька, "наші дєди кровь пролівалі" " в дєрьме будєм жіть,а ні пяді не отдадім". Вам тереконів мало? Тоже мені венеція... Головне люди. А міфологічну "землє" залиште для маскалів. 

ну вот и меня назвали кацапом :gigi:

я за неделимую Украину. А кому не нравится, может ехать хоть в Россию, хоть куда..

Змінено користувачем Дядько Семен
Link to comment
Share on other sites

ну вот и меня назвали кацапом :gigi:

я за неделимую Украину. А кому не нравится, может ехать хоть в Россию, хоть куда..

Я не кажу, що ви москаль. просто переймаєте їх риторику "священной зємлі". Але ці засрані дві області не вартують поступок перед цими совками. Питання пріоритетів.

Link to comment
Share on other sites

если лысый откажется присоеденять (вводить войска), шо сепараты собираются делать дальше? ;o

 

А далі треба дати їм можливість пожити самостійно. Нехай керують, нехай сплачують пенсії та зарплати. Нехай, навіть, залишають собі усі видатки. А ми подивимось.

Link to comment
Share on other sites

Я пропоную зібрати всіх українців у світі, з Канади, з Америки, з Європи і щоб вони зібралися разом на Сході України і вигнали цих верескливих даунбасівців за кордону.

ну вот и меня назвали кацапом :gigi:

я за неделимую Украину. А кому не нравится, может ехать хоть в Россию, хоть куда..

Link to comment
Share on other sites

Я не кажу, що ви москаль. просто переймаєте їх риторику "священной зємлі". Але ці засрані дві області не вартують поступок перед цими совками. Питання пріоритетів.

это просто мое мнение, я же вам его не навязываю))

Link to comment
Share on other sites

Я пропоную зібрати всіх українців у світі, з Канади, з Америки, з Європи і щоб вони зібралися разом на Сході України і вигнали цих верескливих даунбасівців за кордону.

та вони не приїдуть напевне :gigi:

А далі треба дати їм можливість пожити самостійно. Нехай керують, нехай сплачують пенсії та зарплати. Нехай, навіть, залишають собі усі видатки. А ми подивимось.

фиг его знает, может и правильно, но жалко москалям отдавать свое))

Link to comment
Share on other sites

РУССКИЕ БЛОГЕРЫ О РЕФЕРЕ

 

"Вон, на прошлой неделе уже таможню на нашей границе сожгли. Это может быть прологом. Вы думаете, ДНР — это что-то управляемое из Москвы? — спрашивает Дмитрий Голубовский. — Даже Преднестровье ни хрена не управляется из Москвы — там правят местные бандюки. Я там бывал, у меня первая жена оттуда родом была, и я знаю, как на самом деле. А Донецк это вообще историческая территория батьки Махно. Нашей Кущевкой там никого не удивишь.

России не сочувствовать надо одним, и ненавидеть других, а границу срочно закрывать! Чтобы оружие из разграбленных украинских арсеналов не оказалось у нас, чтобы криминал из Донецка не полез в наши соседние области. Вот что реально страшно".

"Нелегкая ситуация, тов. Путин? — спрашивает Олег Панфилов. — Я бы даже посмел предположил, что близкая к критической...
Нет, понтов еще много, много оружия...
много быдла "крымнашевского"...
а понадеяться не на кого...
что Рогозин, что Жириновский...
что придворный погононосец Шойгу...
а санкции сыпятся, имидж хуже чем у Каддафи...
еще и агентуру КГБ-ФСБ спалили...
фашиста Баркашова...
Эдичку Лимонова...
леворадикалов с Лениным в заднице...
праворадикалов со свастикой — там же...
предупреждали же — не трогай Украину...
мучайся теперь".

"Сдается мне, что Киев сегодня празднует, — пишет Виталий Калугин. — Сбыть с рук два глубоко дотационных региона, оставив их варится в собственной безнадеге. Теперь вопрос два — что будет, когда они у себя в Донецке и Луганске осознают, что признать может их Москва и признает (что тоже не факт), но денег платить на дотации вряд ли станет? А также тот факт, что с новыми паспортами дальше России не поехать. Вероятность признания Минском 50/50, Казахстан увернется. В 1991 они на референдуме от Москвы бежали с показателями 83,5%............................................

 

 

 

http://www.kasparov.ru/material.php?id=5370A674B1EA3

Link to comment
Share on other sites

Подивіться, що ці москальські змії намалювали! Гади! http://content.foto.my.mail.ru/community/interfront/_groupsphoto/h-3386.jpg

Яка така Новоросія!? Немає такої країни! Є Україна! Країна великих українців!

Змінено користувачем Уркаинєць
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...