Перейти до змісту

"Та насправді все спокійно на сході України... то все шоу "


Recommended Posts

ось  про такий погляд  на справи на сході України розповіла мені дочка, як слова  мами однієї однокласниці, подруга якої живе на Донеччині;
про що кажуть ці слова? я думаю, що подруга-донеччанка таки не проукраїнських настроїв...   чи ні? :S

Link to comment
Share on other sites

та ще подумала, що якось складно написала :D
ну ладно, тепер так, як написав би середньостатистичний чоловік:


 "Та насправді все спокійно на сході України... то все шоу " -   так описала ситуацію донеччанка своїй подрузі-сербці,  яка живе в Німеччині;
a так, як вже історично склалося, що серби є великими друзями кацапів, то я припустила, що ця донеччанка і є  кацапкою... 

так ось якою, виявляється,  є справжня думка донеччан- колорадів про ситуацію в ДНР...
 

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

тобто насправді  колоради не відчувають ніякої небезпеки з Києва!!!

а для кого вони рoблять шоу(картинку), коли кричать, що хунта їх знищувати зібралась? :shuffle:
далі додумайте самі....

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Если учесть, что ахметка разыгрывает сепаратистский спектакль для давления на Киев по заказу путина и Ули, то да, шоу да и только, вот только откуда такая жуткая жестокость и подлость???

Да и спектакль похоже уже вышел из под контроля...

Link to comment
Share on other sites

ось  про такий погляд  на справи на сході України розповіла мені дочка, як слова  мами однієї однокласниці, подруга якої живе на Донеччині;

про що кажуть ці слова? я думаю, що подруга-донеччанка таки не проукраїнських настроїв...   чи ні? :S

 

Надо бы пацанам сказать, а то стреляют в друг друга, а оказывается все спокойно. Они наверно просто не знали.

Link to comment
Share on other sites

Если учесть, что ахметка разыгрывает сепаратистский спектакль для давления на Киев по заказу путина и Ули, то да, шоу да и только, вот только откуда такая жуткая жестокость и подлость???

Да и спектакль похоже уже вышел из под контроля...

 

Ну так наняты-то для спектакля были не актёры БДТ, а местная трамадольная шобла...Погнался ахметка за дешевизной  - вот и вылезло боком...Теперь осталось только перебить всех нах, чтобы потом не позорили на всех углах, как сегодня уже Губарев начал...

Link to comment
Share on other sites

Чтобы "шоу" удалось по-настоящему, нужны-таки спецэффекты.

Грады, например :shuffle:

 

Саакашвили тоже так думал, что без градов вообще никак, эффект не тот. Саакашвили у вас есть, грады тоже, осталось докупить галстуки и вперед.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

кацапских пидаров вообще-то здесь не стояло.

советы будешь своему Хуйлу давать, опарыш.

пиздуй-ка ты нахуй, уйобок лапотный. :K

Змінено користувачем YUGRED
Link to comment
Share on other sites

Саакашвили тоже так думал, что без градов вообще никак, эффект не тот. Саакашвили у вас есть, грады тоже, осталось докупить галстуки и вперед.

 

Кацап йумаріст. 0,17 Задорнова. :bluet:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...