Перейти до змісту

Російський цугцванг


S.Brant

Recommended Posts

Росія після референдумів у Донбасі та звернення сепаратистів з проханням приєднати їх до РФ неминуче прийшла до ситуації, коли хороших ходів у Кремля більше не залишилось

Приєднати до себе депресивні райони з некерованим вже населенням, підпадаючи під санкції м/н спільноти та викликаючи невдоволення та соціальне напруження в середині самої РФ вони не можуть вже фізично.

 

Пояснити донбасянам, російському народу, м/н спільноті- а чим ситуація з анексією Криму принципово відрізняється від ситуації з Донбасом- теж не можуть. Так же як і те, а чому тепер від Кремля та депресивних районів РФ не можуть від'єднатись успішні в економічному сенсі суб'єкти РФ...

 

І, нарешті, як їм поміняти антиукраїнський стиль пропаганди російського ТБ на проукраїнський, щоб уникнути санкцій через звинувачення в дестабілізації  Донбасу, якщо Крим тоді прийшлось би повернути назад, розмірковуючи логічно?

Нічого не в'яжеться. Залишити все по-старому, - тоді з кожним кроком зростання напруженості в Донбасі будуть звинувачувати Кремль. Поміняти політику, підтримуючи єдність України- прийдеться повертати Крим. В першому варіанті будуть все більші санкції та заворушення в економічно розвинутих регіонах, орієнтованих на експорт. В другому варіанті санкцій не буде, але заворушень тепер не уникнути

 

Немає вже хороших ходів. Всі ведуть до розпаду РФ

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Хуйло со своими заёбами в голове, его трудно вписать в схемы. Так что всё описанное подходило бы для вполне адекватного чела, но хуйло им не является

 

Пу може лише трохи порушити послідовність подій та трохи влинути на результат подій будучи частиною процесів

але об"єктивні процеси залишаються об"єктивними процесами і без нього

 

все викладене вище в стартовому топіку вже давно аналізовано - переаналізованно в спецслужбах та think tanks ...

і майбутнє для Росії дуже туманне при цьому розкладі

все що Росія пропонувала цивілізованому світу було

- доступ на внутрішній ринок (тоді було десь 145 міліонів населення)

- продаж нафти та газу в Європу та експорт рідкоземельних металів

- співпраця у військовій сфері - космос та боротьба з тероризмом

- і на початку 90-х контроль за територіями щоб не допустити Югославського сценарію

 

і по великому рахунку це все 

 

всі ці фактори поступово втрачають важливість для Заходу після того як

- Росія полізла на Пів Полюс щоб зарезервувати за собою шельф

- виступила в підтримку Сирії

- населення Росії скорочується а разом зі скороченням запасів нафти та газу доходи населення не ростуть і невідомо з чого б вони росли

- за останні 20 років з"явилися нові гравці такі як Китай та Бразилія котрі перебирають на себе функції гарантів регіональної безпеки (під наглядом США)

- Африка стає новою фішкою для інвестицій, і стає тим чим була Росія в кінці 90-х початку 2000-х коли туди закачувалося купа капіталу

Змінено користувачем ivan ukrainets1
Link to comment
Share on other sites

распад на что? на московское и сибирское ядерные царства? ну там кавказ может отвалиться. татарстан, башкирия? вряд ли. imho это западу не выгодно, придавят экономически и  сменят руководящую элиту, плюс очередное сокращение ядерных арсеналов. 

Link to comment
Share on other sites

распад на что? на московское и сибирское ядерные царства? ну там кавказ может отвалиться. татарстан, башкирия? вряд ли. imho это западу не выгодно, придавят экономически и  сменят руководящую элиту, плюс очередное сокращение ядерных арсеналов. 

1. Путіна не так легко і змінити

 

2. Скорочення ядерних арсеналів лише відкладає остаточний розв'язок російського питання

Link to comment
Share on other sites

 

2. Скорочення ядерних арсеналів лише відкладає остаточний розв'язок російського питання

 

шо такое для тебя " остаточний розв'язок російського питання"? :consul:

Link to comment
Share on other sites

Я влезу - думаю, что это создание ситуации, при которой будет гарантия того, что Россия перестанет быть дестабилизирующим игроком.

Сначала экономическое удушение - чтобы ни на какие перевооружения не хватало средств, затем уже варианты. Скажем, создание каких-то таких проблем, которые заставили бы свернуть их внешнюю экспансию.

Расчленение прямо сейчас - не уверен, что это рассматривается - из-за ядерного оружия. Наверное, будут какие-то действия, связанные со снижением угрозы российского ядерного оружия. Но это все на долгие годы.

Я думаю, что нам свои вопросы надо решать не связывая их с "остаточним вирішенням російського питання". Лише з частковим вирішенням.

Link to comment
Share on other sites

шо такое для тебя " остаточний розв'язок російського питання"? :consul:

я лише можу дати тут своє уявлення... Про те, що таке остаточний розв'язок російського питання для світової спільноти взагалі та для Заходу зокрема... Мого власного інтересу тут немає- суцільна геополітика

 

Отже, остаточне рішення російського питання- це всього лише поділ  РФ на декілька слабких держав без ЯЗ. Нічого більшого, просто зупинити російську експансію на Захід, щоб східним кордонам ЄС- Польщі та країнам Балтії більше нічого не загрожувало

Link to comment
Share on other sites

Я влезу - думаю, что это создание ситуации, при которой будет гарантия того, что Россия перестанет быть дестабилизирующим игроком.

Сначала экономическое удушение - чтобы ни на какие перевооружения не хватало средств, затем уже варианты. Скажем, создание каких-то таких проблем, которые заставили бы свернуть их внешнюю экспансию.

Расчленение прямо сейчас - не уверен, что это рассматривается - из-за ядерного оружия. Наверное, будут какие-то действия, связанные со снижением угрозы российского ядерного оружия. Но это все на долгие годы.

Я думаю, что нам свои вопросы надо решать не связывая их с "остаточним вирішенням російського питання". Лише з частковим вирішенням.

Можливі обидва варіанти. І еволюційний, і катастрофічний ( у нас немає повної інформації). Ви надаєте перевагу, як найбільш імовірному, першому, в той час як я- другому. Мені здається, що точку неповернення, коли був можливий перший варіант, вже пройдено

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

я согласен с старт постом..

все идет к развалу..

если бы это была единая нация одни русские на компактной территории -то ладно, варианты есть, вплоть до северной кореи.. А там же такой компот!! Татарстан, Тува, Кавказ. Дарагие маскивичи и питерцы  против остальной россии (я про перекосы  бытия) Плюс изгои, плюс сша не упустит шанса спалить бензоколонку (своей конечно заменить, а  вы что подумали) Это такая тупость устроить себе геморр после успешной олимпиады..

ес заявил об 220 лярдах оттока денег с рф сегодня ( рф - о 50 призналось)  Это же в ближайшее время аукнется?

и вчера я рус блоги постил в ведке "крымнаш"  режут бюджетников где 20 а где 40 проц зп!  ( в кулуарах говорят-это крым

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

я согласен с старт постом..

все идет к развалу..

если бы это была единая нация одни русские на компактной территории -то ладно, варианты есть, вплоть до северной кореи.. А там же такой компот!! Татарстан, Тува, Кавказ. Дарагие маскивичи и питерцы  против остальной россии (я про перекосы  бытия) Плюс изгои, плюс сша не упустит шанса спалить бензоколонку (своей конечно заменить, а  вы что подумали) Это такая тупость устроить себе геморр после успешной олимпиады..

ес заявил об 220 лярдах оттока денег с рф сегодня ( рф - о 50 призналось)  Это же в ближайшее время аукнется?

и вчера я рус блоги постил в ведке "крымнаш"  режут бюджетников где 20 а где 40 проц зп!  ( в кулуарах говорят-это крым

Ключовим словом є тут США. Лохи ( кремліни) думали, що це вони грають, а насправді це їх грають

Ключовим словом є тут "США". Лохи ( кремліни) думали, що це вони грають, а насправді це їх грають

Link to comment
Share on other sites

Власти РФ намерены потратить на развитие Крыма замороженные пенсионные накопления граждан в размере более 240 млрд рублей, что составляет весь антикризисный резерв страны. Ранее эти деньги были сэкономлены на замораживании накопительных пенсионных взносов граждан.

Источник

 Дожили имперодрочи. На ублажение Даунбасса денег нет уже.

Link to comment
Share on other sites

я согласен с старт постом..

все идет к развалу..

если бы это была единая нация одни русские на компактной территории -то ладно, варианты есть, вплоть до северной кореи.. А там же такой компот!! Татарстан, Тува, Кавказ. Дарагие маскивичи и питерцы  против остальной россии (я про перекосы  бытия) Плюс изгои, плюс сша не упустит шанса спалить бензоколонку (своей конечно заменить, а  вы что подумали) Это такая тупость устроить себе геморр после успешной олимпиады..

ес заявил об 220 лярдах оттока денег с рф сегодня ( рф - о 50 призналось)  Это же в ближайшее время аукнется?

и вчера я рус блоги постил в ведке "крымнаш"  режут бюджетников где 20 а где 40 проц зп!  ( в кулуарах говорят-это крым

 

Все зошибісь, але чи доживуть наші онуки до знищення Московії - ракової пухлини людства??????

Link to comment
Share on other sites

Ключовим словом є тут США. Лохи ( кремліни) думали, що це вони грають, а насправді це їх грають

нажаль, імпотенція Обамбера є більш простим поясненням такого розвитку подій.....

Link to comment
Share on other sites

.. ну ссср был тоже с ЯО и распался без проблем - чем нынешняя РФ  отличается от СССР в этом отношении, окромя того что резерв ЯО сильно сократился и морально устарел .. 

Link to comment
Share on other sites

Крымская и Восточно-украинская авантюра Путина существенно ускорит усилия Запада по снижению доли России в мировом нефтяном и газовом балансе. Что и когда непосредственно угрожает резким падением денежного объема российского экспорта нефти и газа:

1. Экспорт из США. Срок развертывания 2—3—5 лет.

2. Рост экспорта Ирака до уровня Саудовской Аравии. Срок развертывания 2—3—5 лет.

3. Рост экспорта Ливии. Срок развертывания 2—3—5 лет.

4. Резкий рост поставок сжиженного природного газа из Австралии. Срок развертывания 2—3—5 лет.

5. Победоносная война США и НАТО в Сирии и последующее массовое строительство по ее территории нефтегазопроводов для Катара, Ирака и Ирана. Тоже самое будет в случае полной победы Башара Асада, который за 2 месяца до начала мятежа уже подписал программу "Четырех морей". Срок развертывания 2—3—5 лет.

6. Переворот в Иране (революция или разворот в политике) и резкий рост экспорта Ирана. Срок развертывания 2—3—5 лет.

Реализация хотя бы 3—х из этих 6 сценариев гарантирует повторение в России кризиса 1998 года, обвал рубля, гиперинфляцию и потерю власти Путиным".

 

http://www.kasparov.ru/material.php?id=5371E8128CEA2

Link to comment
Share on other sites

Все зошибісь, але чи доживуть наші онуки до знищення Московії - ракової пухлини людства??????

какие такие внуки?

это дело 3-5 лет ..птьфу!!

сравнивать с ссср и рф просто смешно

рф это изношенный  ссср..

Link to comment
Share on other sites

Распада России не будет, это мячты Фарятьева... Будет дальнейшее ослабление региональной страны.

И Украина может сыграть в этом решающую роль, она должна стать серьезным военным противовесов Фашераше.

Но для этого украинцы должны навести порядок в собственном доме

Link to comment
Share on other sites

Распада России не будет, это мячты Фарятьева... Будет дальнейшее ослабление региональной страны.

И Украина может сыграть в этом решающую роль, она должна стать серьезным военным противовесов Фашераше.

Но для этого украинцы должны навести порядок в собственном доме

почему это не будет? скрепы удержат?

чисто экономически не должно быть кацапстана.

Например, с т.з. Дальнего Востока. Приморья, Чукотки, Восточной Сибири.

Вот накуя им Москва с экономической точки зрения?

В Пидере даже на демонстрации несут лозунги "Хватит кормить мацкву".

Т.е., мысли такие в глубине народа есть, как минимум

Link to comment
Share on other sites

Донбас був блефом Путіна для досягнення федералізації України. Ситуація така,що Донбас в складі України Путіну потрібен більше ніж нам Донбас у складі Україні. Я уже казав, забираємо Донбас тільки з доплатою і НІЯКИХ поступок, не те що сепараторам,а також всяким Ахметовим.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

почему это не будет? скрепы удержат?

чисто экономически не должно быть кацапстана.

Например, с т.з. Дальнего Востока. Приморья, Чукотки, Восточной Сибири.

Вот накуя им Москва с экономической точки зрения?

В Пидере даже на демонстрации несут лозунги "Хватит кормить мацкву".

Т.е., мысли такие в глубине народа есть, как минимум

Не смешите мои ботинки. Особенно про "мысли в глубине народа".

Сил но глубоко забираться надо что бы такие мысли найти

Link to comment
Share on other sites

Донбас був блефом Путіна для досягнення федералізації України. Ситуація така,що Донбас в складі України Путіну потрібен більше ніж нам Донбас у складі Україні. Я уже казав, забираємо Донбас тільки з доплатою і НІЯКИХ поступок, не те що сепараторам,а також всяким Ахметовим.

Думаешь, они сломаются и заплатят за то, что заберем Домбасс назад?

Змінено користувачем olegoo
Link to comment
Share on other sites

Распада России не будет, это мячты Фарятьева... Будет дальнейшее ослабление региональной страны.

И Украина может сыграть в этом решающую роль, она должна стать серьезным военным противовесов Фашераше.

Но для этого украинцы должны навести порядок в собственном доме

.. и что способно будет удерживать такую территорию ? ЯО ? вертикаль ? .. ссср развалился имея более серьезное ЯО и вертикаль ему тоже не помогла, когда даже за валютные операции был расстрел

Link to comment
Share on other sites

.. и что способно будет удерживать такую территорию ? ЯО ? вертикаль ? .. ссср развалился имея более серьезное ЯО и вертикаль ему тоже не помогла, когда даже за валютные операции был расстрел

Сколько вам было лет во время развала СССР?

То что СССР развалился это было чудо а не закономерность.

И в 60х годах, когда Рокотова расстреляли за валютные операции Хрущев собирался похоронить Америку а не распадаться

Какая то дикая каша у вас в голове

Link to comment
Share on other sites

я лише можу дати тут своє уявлення... Про те, що таке остаточний розв'язок російського питання для світової спільноти взагалі та для Заходу зокрема... Мого власного інтересу тут немає- суцільна геополітика

 

Отже, остаточне рішення російського питання- це всього лише поділ  РФ на декілька слабких держав без ЯЗ. Нічого більшого, просто зупинити російську експансію на Захід, щоб східним кордонам ЄС- Польщі та країнам Балтії більше нічого не загрожувало

 

дык я вот и не понимаю как делить :fp1: . по уралу или по лене. ну ладно национальные образования могут как то, но не больше того.. и второе о яо. знания и технологии не отнимешь, могут в любой момент собрать сколько хочешь.

Link to comment
Share on other sites

Сколько вам было лет во время развала СССР?

То что СССР развалился это было чудо а не закономерность.

И в 60х годах, когда Рокотова расстреляли за валютные операции Хрущев собирался похоронить Америку а не распадаться

Какая то дикая каша у вас в голове

да ты неизлечимо болен имперошизой, как я погляжу? как можно быть таким тупым?

Чудо называлось "10 баксов за бочку нефти". Вот и весь фокус.

Link to comment
Share on other sites

дык я вот и не понимаю как делить :fp1: . по уралу или по лене. ну ладно национальные образования могут как то, но не больше того.. и второе о яо. знания и технологии не отнимешь, могут в любой момент собрать сколько хочешь.

Спершу - по кордонам національних утворень... А потім національні утворення розріжуть ( перервуть компактність ( "зв'язність") адміністративних земель, що мають окремий економічний інтерес ... Республіки Поволжя розділяють європейську частину РФ від територіальної зв'язки Урал+Сибір, республіка Саха відділяє Сибір від Далекого Сходу...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...