Перейти до змісту

Фашизм повертається на континент, який він колись зруйнував


Pадник

Recommended Posts

Багато іноземних літер. Гугл транслейт у допомогу.

Але дуже цікава стаття про Україну та російський фашизм.

Битва за Україну є битвою за все.

http://www.newrepublic.com//article/117692/fascism-returns-Ukraine

Link to comment
Share on other sites

стаття цікава але всі факти в ній мені були відомі і так 

 

питання в наступному - наскільки сер"йозною є загроза кооперації Німеччини з Росією зараз? 

адже по сутті ми бачимо знову теж що почалося ще з Петра 1 коли німецькі еліти шукають підтримки на сході Європи і створюють політичні та військові союзи 

хто цьому може потистояти?

США чи Китай?

Link to comment
Share on other sites

На тому сайті є ще цікаві дописи.

Наприклад: Nationalism Is Exactly What Ukraine Needs: Democracy fails when citizens don't believe their country is worth fighting for         

http://www.newrepublic.com/article/117505/ukraines-only-hope-nationalism?utm_source=internal&utm_medium=margin&utm_campaign=mostshared

Link to comment
Share on other sites

До речі, автор першої статті є дуже поважним професором історіє Єльського університету, який закінчив Оксфорд і є визнаним експертом зі Східної Європи.

До його думок прислухаються, навіть якщо не погоджуються з висновками.

Link to comment
Share on other sites

стаття цікава але всі факти в ній мені були відомі і так 

 

питання в наступному - наскільки сер"йозною є загроза кооперації Німеччини з Росією зараз? 

адже по сутті ми бачимо знову теж що почалося ще з Петра 1 коли німецькі еліти шукають підтримки на сході Європи і створюють політичні та військові союзи 

хто цьому може потистояти?

США чи Китай?

Я б сказав, що загроза є високою. Не треба забувати, що агентів Штазі не вичистили до кінця. Крім того, багато хто в Німеччині бачить в Росії альтернативу США.

На додаток, в Німеччині повно лівацьких організацій, які підживлюються росіянами.

Link to comment
Share on other sites

Дякую, цікаво! А наскільки впливове це видання (щоб не гуглити)?

Американський ліберальний журнал з невеликим накладом 50 000, близький до верхівки демократів (тобто до нинішнього уряду)

Link to comment
Share on other sites

Американський ліберальний журнал з невеликим накладом 50 000, близький до верхівки демократів (тобто до нинішнього уряду)

 

тобто Байден його читає? : ) 

саме те що треба 

 

а що Великобританія робить в цьому плані? бо я так розумію що UKIP поступово почав здавати позиції і Камеро може тепер зосередитися на тому щоб піднімати роль ЮКей в ЄС ...

Link to comment
Share on other sites

...На додаток, в Німеччині повно лівацьких організацій, які підживлюються росіянами.

 

...лядський соціалізм!  :X

 

ненавиджу "уравніловку" та державний патерналізм ...

це якась загально-німецька болячка ....

лише швайци якось того не підхопили і тримаються якомога подалі від тієї зарази

Змінено користувачем ivan ukrainets1
Link to comment
Share on other sites

тобто Байден його читає? : ) 

саме те що треба 

 

а що Великобританія робить в цьому плані? бо я так розумію що UKIP поступово почав здавати позиції і Камеро може тепер зосередитися на тому щоб піднімати роль ЮКей в ЄС ...

І Обама читає, і Клінтонша.

У Британії справи швах. Британський уряд дуже обережно вживає антиросійську риторику (тобто практично замовчує проблему).

У новинах ТБ про Україну майже нічого не говорять.

Що наводить на сумні думки.

Link to comment
Share on other sites

І Обама читає, і Клінтонша.

У Британії справи швах. Британський уряд дуже обережно вживає антиросійську риторику (тобто практично замовчує проблему).

У новинах ТБ про Україну майже нічого не говорять.

Що наводить на сумні думки.

 

я думав що королівство ще грає в самостійні геополітичні ігри а не лише повторює за Вашинготном  :(

 

адже така комбінація могла б скластися - Німеччина з Росією проти Англії з Польшею та Туреччиною  ... і Франція десь посередині ....

Link to comment
Share on other sites

Статья добротно написана, с нормальным историческим экскурсом, для самих украинцев в ней нового ничего нет, но для западного читателя кое какие моменты оруэловской рашенаци пропаганды там вскрываются.

Особенно понравился упор на факт, что русскоязычные население и пресса в Украине гораздо более свободны чем русскоязычные население и пресса в России :)

Так же правильно подмечен рост фашизма в России и его связь с различными европейскими про фашистскими партиями.

Но влияние этой статьи на умы сильных мира сего не большое, Обама с Байденом и так все это знают.

 

Хотя это не так уж и важно. Судьба украинцев находится в руках самих украинцев.

Заграница им может только помочь, но не более того.

И самая большая угроза для украинцев это даже не внешний фактор (с ним легче побороться) а внутренний.

Это феодально-олигархическая система сложившаяся в Украине.

Которая вроде бы и обеспечивает плюрализм мнений, но это плюрализм олигархов а не народа.

И пока не видно как эту систему сломать.

Link to comment
Share on other sites

стаття цікава але всі факти в ній мені були відомі і так 

 

питання в наступному - наскільки сер"йозною є загроза кооперації Німеччини з Росією зараз? 

адже по сутті ми бачимо знову теж що почалося ще з Петра 1 коли німецькі еліти шукають підтримки на сході Європи і створюють політичні та військові союзи 

хто цьому може потистояти?

США чи Китай?

как нам показала история, рашистско-немецкая "кооперация" всегда хуево заканчивалась.

причем для обоих "кооперантов".

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...