Перейти до змісту

Кацапы переключились на новую тему для разделения украинцев


Abamenkov

Recommended Posts

С выпадением крымчан и лугандонцев из политической жизни Украины, темы возрождения совка или вступление в ТС утратили актуальность. Кацапстан тоже как бы тоже тяжело продвигать в условиях войны.

 

Теперь они решили раскручивать новую (хорошо забытую старую) языковую тему теперь. Тот не так ответил, тот не так спросил и т.д. Блогеры, фейсбуки, троли на форумах - раскрутка идет полным ходом. Скорее всего будут пытаться протаскивать в ВР "новые лица" в том числе и на этой теме.

Link to comment
Share on other sites

Однозначно. Ніщо не розділяє українців реальніше і жорсткіше, ніж практика двомовності, яка провокує конфлікти, принижує українське, а заодно об'єднує інформаційні простори України і Кацапії і дозволяє хуйлу ефективно впливати на мізки українців.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Однозначно. Ніщо не розділяє українців реальніше і жорсткіше, ніж практика двомовності, яка провокує конфлікти, принижує українське, а заодно об'єднує інформаційні простори України і Кацапії і дозволяє хуйлу ефективно впливати на мізки українців.

Конфликты из-за языка бывают только у "кормильцев" и в зомбоящике. А народу глубоко до одного места язык и их количество.  

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Конфликты из-за языка бывают только у "кормильцев" и в зомбоящике. А народу глубоко до одного места язык и их количество.

Ті, для кого власна мова і власна ідентичність до одного місця, не є народом. Це болото, що заслуговує нагая. Мушу погодитись, що в українському населенні болота багато (боюсь, що воно кількісно переважає народ), і його частка - це майже антирекорд серед сусідів (гірше хіба в білорусів), що робить нас легкою поживою перед "усвідомленішими" націями. Нижній рівень піраміди Маслоу і геноцид - це лише часткові виправдання.

Змінено користувачем convex
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

і ще ввести правило що перших 200 дописів українською щоб ольгінців відсівати

 

Соціальний рейтинг запровадити :gigi:  З автоматичними банами B-)

 
Цифрова диктатура: в Китаї вводять систему соціального рейтингу

http://uapolitics.com/topic/32156-tcifrova-diktatura-v-kita%D1%97-vvodiat-sistemu-sotc%D1%96/

 

Link to comment
Share on other sites

А конфліктів переважн дійсно нема.

Тому що проукраїнськи налаштовані, у тому числі й російськомовні, за 1 державну

Та у нас ця державна настільки необтяжлива (ще й з діючим законом КаКа), що російськомовним гріх ображатися. А от проблеми і українською у сфері побуту і на ТБ явно є. Та й на особистому рівні всяке буває.

 

http://intermarium.com.ua/krysa-ukrayinka-shkolyarku-z-cherkas-zatskuvaly-cherez-patriotychnu-pozytsiyu

 

“Криса-українка”: школярку з Черкас зацькували через патріотичну позицію

 

 

Десятирічну Марію Шакіну з Черкас, яка заявила про моральні тортури вчительки, ображають однокласники.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу “Антена“.

Як повідомлялося, вчителька англійської мови одної зі шкіл Черкас підвищує голос на дітей та постійно їх ображає. Зробивши аудіозапис уроку, її батько, Дмитро Шакін, написав заяву в поліцію.

Як розповів сам Шакін, після того, як конфлікт набув розголосу, над дівчинкою почали знущатися однокласники, а працівники навчального закладу порадили перевестися учениці в інший клас чи школу.

“На батьківських зборах мені заявили, що моя дитина повинна перевестися в інший клас чи іншу школу. Але донька заявила: “Якщо я не прийду до класу, подумають, що злякалася”. Вже після другого уроку вона мені зателефонувала і сказала, що її ображають, обзивають “крисою-українкою”, – розповів Шакін.

 

 

Школа, до речі формально українська. То ким себе вважають ті дітки і ким вважають українців? Ніхто не боїться чмирити українське - норма побуту.

Link to comment
Share on other sites

що ви пропонуєте?

арешти за російську у побуті?

 

я зазвичай не розумію задля чого все це, тим більш тим, хто проукраїнськи налаштований і проблем з українською не має

Link to comment
Share on other sites

Але цікава річ - російськомовні впевнені, що розмови про мову (навіть не дії) розділяють, ображають, шкодять. Ну добре, хтось особисто не має часу або (а, точніше, і) бажання взятись за вживання української - воює, наприклад. Тут я не бачу проблеми і не маю бажання переконувати - це вибір кожного.

 

Але дехто не тільки ігнорить, а й наполягає, що заради єдності "украиноозабоченные" мали б заткнутися і не дратувати собратьєв, змиритися з ситуацією і несприятливою перспективою і відкласти все на потім і авось. Думка, що задля примирення варто було б самим піти СЬОГОДНІ на якісь реальні поступки і жертви, якось не з'являється. Навпаки, дехто лякає "Уйду от вас, злые вы!" Мовляв російськомовна спільнота і так вчинила подвиг, відчувши себе громадянами України, тому ліміт поступок вичерпано, тепер черга за іншою стороною. Будьте, мовляв, ніжні, обережні, ненав'язливі, взагалі непомітні, змінюйте щось поза сферою мого життя, а то мене переклинить - натура така, нєпокорная.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Список "поступок та жертв" можна у студію ?

хочеться ознайомитися

 

Ви ж не з якимись абстрактними сапієнсами розмовляете, а тут з форумчанами.

 

Що саме ви очікуєте від нас ? мені правда цікаво

Link to comment
Share on other sites

що ви пропонуєте?

арешти за російську у побуті?

 

я зазвичай не розумію задля чого все це, тим більш тим, хто проукраїнськи налаштований і проблем з українською не має

 

Нащо? 80% української на ТБ,  пільги для україномовного друку, штрафи за відмову в обслуговуванні українською, і за три роки в побуті відбудуться разючі зміни. Немає сенсу займатися кожною окремою кухнею. Але для таких дій треба якраз хвилю в Фейсбуках, флешмоби, дії активістів, тиск на політиків, тобто шум, який дратує деяку нібито прагматичну публіку.

Link to comment
Share on other sites

Список "поступок та жертв" можна у студію ?

хочеться ознайомитися

 

Ви ж не з якимись абстрактними сапієнсами розмовляете, а тут з форумчанами.

 

Що саме ви очікуєте від нас ? мені правда цікаво

 

А чому "я" від "усіх вас"?

 

Я очікую, що окремі форумчани не будуть парадоксально болісно реагувати, наприклад, на такі стартпости:

 

https://www.facebook.com/vichenet/videos/1333119776749546/

 

 

Виступ професора Павла Гриценка

Треба слухати всім. Тут все систематизовано і проаналізовано.

Бо я такого не розумію:

Кацапы активно пускают волну разделения украинцев по языку. Причем пускают с обоих сторон сторон одновременно.

І, на жаль, це стереотипна реакція.

Link to comment
Share on other sites

Але цікава річ - російськомовні впевнені, що розмови про мову (навіть не дії) розділяють, ображають, шкодять.

Не надо свои фантазии приписывать другим.

 

Тут я не бачу проблеми і не маю бажання переконувати - це вибір кожного.

Вот именно. И этот выбор надо уважать.
Link to comment
Share on other sites

Не надо свои фантазии приписывать другим.

Обана! А ти стартпост читав?

 

Вот именно. И этот выбор надо уважать.

Так чим же ти незадоволений, якщо я "не бачу проблеми і не маю бажання переконувати - це вибір кожного"?

 

А от якщо свій вибір хочуть поширити на інших, змусивши їх не порушувати звичного комфорту - це вже вибачай. Приймати до уваги - не означає погоджуватись. Хтось хоче русскоязичной срєди, хтось жінок в паранджах, хтось одностатевих сімей - тут уже тяжко всіх задовольнити...

Link to comment
Share on other sites

Багато хто з нас не усв1домлюе значення мови в людському житт1.Материнської мови.Е, щоправда, таке явище , як омертв1ння почутт1і.Коли в1дкидаються геть усі ті емоції, які заважають фізично виживати.Лишають тільки найпочатковіші. Мов три струни.Такі люди ,частково манкурти , уже нездатні, зачувши українську народну пісню, розчулюватися до сліз.І в них не стане серце при слові Україна.Ось на них і працюе пропагандистська машина росії.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Начинаю убеждаться в том что кацапские двухходовки не из-за их, кацапов, тупости и неспособности придумать что-то более сложное, а из-за достаточности для де-факто туповатого украинского общества. К сожалению.

 

Сначала у них сработала тема с великим крымом, потом с лугандонскими кормильцами Украины, теперь - у принижением в Украине украинского языка.

Главное что приниженных это ничему не учит.

"Сегодня самый лучший день..." (с)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Обана! А ти стартпост читав?

И? Там инфа, а вот волны идут совсем из другого места.

 

Так чим же ти незадоволений, якщо я "не бачу проблеми і не маю бажання переконувати - це вибір кожного"?

 

А от якщо свій вибір хочуть поширити на інших, змусивши їх не порушувати звичного комфорту - це вже вибачай. Приймати до уваги - не означає погоджуватись. Хтось хоче русскоязичной срєди, хтось жінок в паранджах, хтось одностатевих сімей - тут уже тяжко всіх задовольнити...

Я недоволен? Однако. Не, я конечно недоволен некоторыми вещами, но языковой вопрос никогда не стоял в этом списке.
Link to comment
Share on other sites

Багато хто з нас не усв1домлюе значення мови в людському житт1.Материнської мови.Е, щоправда, таке явище , як омертв1ння почутт1і.Коли в1дкидаються геть усі ті емоції, які заважають фізично виживати.Лишають тільки найпочатковіші. Мов три струни.Такі люди ,частково манкурти , уже нездатні, зачувши українську народну пісню, розчулюватися до сліз.І в них не стане серце при слові Україна.Ось на них і працюе пропагандистська машина росії.

Настільки "не усв1домлюе", що навіть українську на клавіатуру поставити ліний.

Link to comment
Share on other sites

Вот предупредил так предупредил. Только подлил масла в огонь Х-лу, получается. Не ожидал такой реакции бурной. Уже похоже успели накрутить народ...

Кеп очевиднiсть.

 

Справа в тому, що показний патрiотизм (наприклад - мирошниченки з бенюками мутузять керiвника УТ-1, чи якась баба з ПМС та купою вiльного часу виносить мiзки росiйськомовним касирам та подiбне) набагато легше зробити, нiж дiйсно кориснi справи.

 

Тому хвороба запущена, лiкування важке.

 

Держава повинна забрати регулювання мовного питання собi та жорстоко карати показних патрiотiв (бажано на майданах, щоб iншим iдiотам не кортiло тим займатися).

 

Але це хвантастика.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Кеп очевиднiсть.

Справа в тому, що показний патрiотизм (наприклад - мирошниченки з бенюками мутузять керiвника УТ-1, чи якась баба з ПМС та купою вiльного часу виносить мiзки росiйськомовним касирам та подiбне) набагато легше зробити, нiж дiйсно кориснi справи.

Тому хвороба запущена, лiкування важке.

Держава повинна забрати регулювання мовного питання собi та жорстоко карати показних патрiотiв (бажано на майданах, щоб iншим iдiотам не кортiло тим займатися).

Але це хвантастика.

Из серии Советы Предателей.
Link to comment
Share on other sites

Из серии Советы Предателей.

Де там поради? То на мою думку. Хто мою думку буде враховувати? Ти чому сам росiйською пишеш, пiдпиздесь?

https://www.youtube.com/watch?v=7dPD6bgHlf8

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Кеп очевиднiсть.

 

Справа в тому, що показний патрiотизм (наприклад - мирошниченки з бенюками мутузять керiвника УТ-1, чи якась баба з ПМС та купою вiльного часу виносить мiзки росiйськомовним касирам та подiбне) набагато легше зробити, нiж дiйсно кориснi справи.

 

Тому хвороба запущена, лiкування важке.

 

Держава повинна забрати регулювання мовного питання собi та жорстоко карати показних патрiотiв (бажано на майданах, щоб iншим iдiотам не кортiло тим займатися).

 

Але це хвантастика.

 

можна

за "показний патріотизм" тиждень підметати

 

За "нє навязивайтє мнє сваю мову" - місяць підметати і штраф з 20 мінімалок

 

тоді можна

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

можна

за "показний патріотизм" тиждень підметати

 

За "нє навязивайтє мнє сваю мову" - місяць підметати і штраф з 20 мінімалок

 

тоді можна

Так отож - щоб полiцiя пiд бiлi ручки, заодно охайнiше кругом буде. :tu:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...