Перейти до змісту

Бугога! Олег Валерьевич вышел в люди...


хозяин

Recommended Posts

сексизм - така кількість жінок у парламенті, майже на рівні шаріатних країн саудівської аравіі, коли жіночого населення більше 50 відсотків в Україні

 

а ляшко не гей, а підар

 

бо геї боряться за права інших геїв, а він відсмоктав і став елітою, і чхати хотів на приглоблених

 

коли вже він сам на свої вила наштрихнеться, падло цинічне

 

На зону йому пора разом з колегами по дупутатському корпусу - там вже розберуться у семантичних тонкощах  :gigi:

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

і знову тільки слова хехе

 

замість підарас тре було заштовхати носаками валерійовичу цеглину в анальний отвір -

 

вже нікли б не казав відттоді що анальний отвір недоторканни

 

ой доведуть вони манюпасів до коліївщини

 

дебіли поліції не допоможуть -

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Український патріотичний форум толерує таких покидьків???

    Без слів .  В  цей момент  пригадалися  слова  до нашої нації  Кахі  Бендукідзе .

 

Він був  правий ,  і те що  написано Аелітом  є не тільки  його  думкою . Чую ,  бачу  ... 

 

Робіть висновкі ,  порошкоподібні

Link to comment
Share on other sites

слухай гнид кость - що ти таке щоб мені якість придяви кидати.

 

ти пидрорригобот. анонімний.я на фупі з 2006 року - постійно зустрічаюсь з різними фупчиками в реалі і зізвонююсь. тут купа моїх фоток. в мене постійна позиція - фейкоукрдиржавка  - пох чия кравчука кучми юща інука чи пидри - пох - окупаційна до свого народу - здирає з народу як прямі так непрямі податки а тепер ще й тарифи роттердам+ , розвалила всю інфраструктуру - кожен держгад тільки й думає як би це вкрасти продатись, постійними обвалами курсу і банків грабує народ а гіперінфляція 91 -94 року взагалі зробила 52 мільйони злиднів і тищу олігархів. зара залишилось під київською владою 31 млн з 52 - з зімбвабвійською корупцією і ввп і диржавкою колаборантом яка веде з партньором агресором гешефти накрові

 

сьогодні в пейсбуці припиздента від його імені якийсь такий же як ти пидробот виклав його висєр що мол треба підвищити санкції проти підарасії. нєвапрос я тільки за

 

 

тільки в коментах я викла інфу що кукраїна продала підарасії на 160 млн баксів двигунів до військових літаків. мене забанили комент почистили

 

подрох не повторить подвих хряка. не встигне втекти

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

потроха чекає народний трибунал намайдані за колаборантство, зраду , корупцію, і вбивство небесної сотні

 

плюс злочинна бездіяльність


а фінансування міжнародного тероризму - це і гаага

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

а фінансування міжнародного тероризму - це і гаага

 

такое возможно будет только если в гаагу таки притащат хуйла и его окружение

 

при таких раскладах персона пеци и его жизненный путь вряд ли будут кого-то интересовать

Link to comment
Share on other sites

Лохторат Ляшка - тупорылые селюки, что ведутся на его перфомансы с вилами и коровами взасос. Так что, я бы не радовался, особо, за такой прием на Майдане. Он свои проценты возьмет 

не тільки ляшка.хто ведеться на вила,хто на косу і лапшу,хто на "кріпкого хазайника",хто на "куля в лоб" іхто на.....всі на щось ведуться,бо у рибаків стільки наживок.а риба по визначенню-тупа.

Link to comment
Share on other sites

 

 


не тільки ляшка.хто ведеться на вила,хто на косу і лапшу,хто на "кріпкого хазайника",хто на "куля в лоб" іхто на.....

 

На петрушку ты хотел сказать? Если чё то я повёлся, теперь глубоко сожалею...

Link to comment
Share on other sites

Сейчас редко, какой политик первого эшелона не побоится так просто выйти к людям.

Без кордона охраны, трибуны, бронированных стекол.

Олег Валериевич - один из немногих.

Если не единственный.

Градус недовольства действиями власти сейчас очень высок.

Готовность выслушать и услышать - одно из качеств лидера Радикалтной партии.

Пусть Порошенко или Гройсман, без охраны, кольца из журналистов из пула, специально сформированной толпы из "сторонников" выйдут к народу.

Слово "пидарас", в случае такой незапланированной встречи, будет уменьшительно-ласкательным например.

Link to comment
Share on other sites

соромно бути українцем

короче прекращай..

если, чего не нравится интернет большой..

но выслушивать всякую хуету на этом форуме я не намерен имхо.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

потроха і гройсмана просто відписдять як мінімум. та вони вже сруться навіть на підготовлену пресуху вийти. нічого сказати . забрехались закрались обісрались зашкварились на прямій зрадіі системніому колаборанцтві.


короче прекращай..

если, чего не нравится интернет большой..

но выслушивать всякую хуету на этом форуме я не намерен имхо.

 і тут мене гонять. а як жеплюралізм думок. подивись на наших укрдиржавців гиниралів міністрів прокурорів суддів етс - тобі не ссоромно?

Link to comment
Share on other sites

я людина яка чесно і відкрито визнає свої помилки - в укрпадлітичному аспекті я б і радий помилятись - але на жаль ніхто не приводить жодних контраргументів. тільки ображаються і сруть в карму ( мені насрати) і на доповідь хехе.

 

макаревича в підарасії підарасіяни теж гнобили за стиднабитьускім - не уподоблюйтесь. або уподоблюйтесь. в принципі різниці між кацапським прокурором чи суддєю і ригопидрівським прокурором і суддею  - ніякої такі ж продажні діамантові підконтрольні припизденту тварі. 

Link to comment
Share on other sites

потроха і гройсмана просто відписдять як мінімум. та вони вже сруться навіть на підготовлену пресуху вийти. нічого сказати . забрехались закрались обісрались зашкварились на прямій зрадіі системніому колаборанцтві.

 і тут мене гонять. а як жеплюралізм думок. подивись на наших укрдиржавців гиниралів міністрів прокурорів суддів етс - тобі не ссоромно?

 

Сліпак теж українець. Тобі і за нього соромно? Менше істерики, а більше здорового глузду і розважливості, тобі не завадить.

Link to comment
Share on other sites

Сліпак, Кемський, Табала, тисячі інших героїв , це герої. але на кожного такого героя у нас 100 000 потрошенків тимоешнків владиславаівкаськових лазаренків авакянів луценгів пшокіндів етс.

 

перед цими героями мені і за себе соромно, віддаю шану їх героїзму, але допоки при владі пидри - їх героїзм буде неефективним(

 

накази віддають пидрогинирали музенки повтораки і назаркінди. ну і їх херант пидро.

 

відчуваю сором перед ними і тими кого вбили на майдані - що пройшло три роки = їх вбивця на волі ,замовники сидять на припиздентських табуретках - всі корупційні ригогниди які загнали україну нижче зімбвабве як були діамантовими мільйонерами що підтрираються конституцією  - так і залишились. і я нічого ен можу зробити - окрія як закрив підприємство і перестав платити цій діамантовій банді дань (

Link to comment
Share on other sites

Сліпак, Кемський, Табала, тисячі інших героїв , це герої. але на кожного такого героя у нас 100 000 потрошенків тимоешнків владиславаівкаськових лазаренків авакянів луценгів пшокіндів етс.

 

перед цими героями мені і за себе соромно, віддаю шану їх героїзму, але допоки при владі пидри - їх героїзм буде неефективним(

 

накази віддають пидрогинирали музенки повтораки і назаркінди. ну і їх херант пидро.

 

відчуваю сором перед ними і тими кого вбили на майдані - що пройшло три роки = їх вбивця на волі ,замовники сидять на припиздентських табуретках - всі корупційні ригогниди які загнали україну нижче зімбвабве як були діамантовими мільйонерами що підтрираються конституцією  - так і залишились. і я нічого ен можу зробити - окрія як закрив підприємство і перестав платити цій діамантовій банді дань (

 

То до чого тоді твої узагальнення про українців? Ти всіх порахував, чи що? Дитячий садок, якийсь

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

узагальнив. тому що герої є у всіх народів. і відсоток приблизно один і той же . але мало який народ зумів так собою торгувтаи що вже не залишилось чим здачі давати(

 

в українців чудова мова, чудовий герб, чудовий прапор, чудова література 19-20 ст, особливо поети. все .

Link to comment
Share on other sites

потроха і гройсмана просто відписдять як мінімум. та вони вже сруться навіть на підготовлену пресуху вийти. нічого сказати . забрехались закрались обісрались зашкварились на прямій зрадіі системніому колаборанцтві.

 і тут мене гонять. а як жеплюралізм думок. подивись на наших укрдиржавців гиниралів міністрів прокурорів суддів етс - тобі не ссоромно?

а ты власть можешь обззывать...скоко тебе влезит..

 

но украинцев унижать не стоит...

вот и всё.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...