Перейти до змісту

щойно з новопечерських липок))) гето)) сучасна щільна забудова столиці 24 поверхівками - злочин супроти людяності


Aelit

Recommended Posts

ука це издець. заїхав - біля мешкання гройсманда( ну він дебіл давно ясно) але ука . відстань між будинками тільки для того щоб проїхати машиною і розвернутись - довкола ці шпаківні, світу білого не видно, і тут мені кажуть - що сь тут ще перпендикулярно цього року втулять таку ж шпаківню фейспалм

на паспорі написано що закінчення в кінці 2016 хехе - а готовність будинку на око відсотків 50 бетонна  коробка з натретину перегородкаи і ноль фасаду хехе. а той моноліт ще я робив 5 років тому)))

 

але то таке. люди не можна жити в цих бетонних мішках . то не здорОво. там немає ні простору ні інсоляції  - на новопечерських липках коли добудується всі хмародряпи хочуть вселити тищ 60 піпла. там женемає ні доріг ні простору для них. хоч добре щобудують підземні паркінги але на всіїх їх не вистачить. то житло тупо переночував а вранці знову вкалувать показувтаи як диррржавкою кирувати))) можна там купувати виключно як третє житло -  маючи комфорний заміський будинок і комфортну квартирку десь по сусідству з лєщенком. а сюди водии блядєй та від сім,ї відпочитити. жити в цих натиканих щільно поряд нетрях в 24 поверхи не можна. тільки існувати

 

але це ще більш менш - а то будують такі ж шпаківні без зручної транмпортнох розвязки - десь на троєщині за троєю або за окружною.

 

це ж гетто.

 

нормальні будинки для життя - це 5-6 поверхові з просторими двориками без парковок на двориках - парковки мають бути  в і деалі під будинком .дворики з пленті ев зелень. те як зараз забудовуєтьсякиїв - це вижати максимум бабла з сотки землі. іпать скільки суіцидів там буде))

Link to comment
Share on other sites

колись був на зустрічі, де зокрема були фахівці від UN DP. Так коли мова зайшла про багатоповерхівки, то врізалася мені їхня фраза у пам'ять: селити людей у багатоповерхівки - це негуманно.

Link to comment
Share on other sites

нє кноп. ти візьми і зроби(с) поїдь на ціновопечерські липки - якщо не маєш клаустрофобії. целютий есдець. а після того яякмені сказали що між домами де ніколи не загляда сонце - цього року тулитимуть ще одну свічку - сталовесело. істерично))

 

доставило дитячий майданчик. між парковками десь 4 х 8 загороджений сіткою висотою в 3 метри - засипаний керамзітом, ну ні дать ні взять дворік в тюрьмі для вигулювання - і все це в вічній тіні хмародряпів.

Link to comment
Share on other sites

На 25 поверсі жити круто :tu: На вершині світу...Завжди вітер на балконі, птахи на потоках зависають, краєвиди неймовірні...І місто якось особливо сприймається - спецефічний цілодобовий гул, освітлення ввечері, дороги, як артерії, світанки і заходи сонця :tu: Як можна в цьому негатив знайти - це вищій пілотаж буркотіння :weep: або вже якесь захворювання.

 

ЗІ Хто в селі виріс, тих може трохи і лякає, але верхні поверхи - це найкраще місце для житла в місті, а не на нижніх весь бензин і іншу хню нюхати і краєвид на стіну чи смітник :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

нє кноп. ти візьми і зроби(с) поїдь на ціновопечерські липки - якщо не маєш клаустрофобії. целютий есдець. а після того яякмені сказали що між домами де ніколи не загляда сонце - цього року тулитимуть ще одну свічку - сталовесело. істерично))

 

доставило дитячий майданчик. між парковками десь 4 х 8 загороджений сіткою висотою в 3 метри - засипаний керамзітом, ну ні дать ні взять дворік в тюрьмі для вигулювання - і все це в вічній тіні хмародряпів.

та я там пару дней назад был.. :D

Link to comment
Share on other sites

На 25 поверсі жити круто :tu: На вершині світу...Завжди вітер на балконі, птахи на потоках зависають, краєвиди неймовірні...І місто якось особливо сприймається - спецефічний цілодобовий гул, освітлення ввечері, дороги, як артерії, світанки і заходи сонця :tu: Як можна в цьому негатив знайти - це вищій пілотаж буркотіння :weep: або вже якесь захворювання.

Якось жив на 24 поверсі, поряд з річкою якою сплавляли пахучі кедри, а на балкон прилітали білоголові орли відпочити... Полюбляю висоту. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якось жив на 24 поверсі, поряд з річкою якою сплавляли пахучі кедри, а на балкон прилітали білоголові орли відпочити

 

:tu: Клас!!! А фото не залишилось?

Змінено користувачем snow_bird
Link to comment
Share on other sites

жив я на 16 поверсі в двушкі. танунах. нема нічого кращого за власний будинок в зеленому тихому передмісті  - не в селі і не в котеджному містечку - і щоб будинки були не одне на одному - тобто мінімум 20 соток під котедж . а то все вертикальні бараки купуючі охолодження гарячої акметівської води)

Змінено користувачем Aelit
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

жив я на 16 поверсі в двушкі. танунах. нема нічого кращого за власний будинок в зеленому тихому передмісті  - не в селі і не в котеджному містечку - і щоб будинки були не одне на одному - тобто мінімум 20 соток під котедж . а то все вертикальні бараки купуючі охолодження гарячої акметівської води)

 

але ж гігі на

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

біля мене на сім,ї сосніних побудували висотку хехе  - 24 поверхи - через 5 років впритул до неї - ментрів за 20 - будуюь таку ж.

 

супер. мешканці першого будинку яким замість видону на петропавловку тепер тре дивитись на сусідські вікна в захваті)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...