Перейти до змісту

фото( тернопільський ригулізм. генетика чи спосіб життя? як так можна себе запускати.


Aelit

Recommended Posts

 

 


и да балтика визде -и в киеве и в западной и восточной..украине.

Я скажу по секрету, в одному з пабів у мене на районі є Балтика 3.  


 

 


я не бухаю..

тримайте наркомана!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

щось давненько не було тернопільстких зразків золотого генофонду))) оце і є  віжповідь чому українці не мислителі не воїни і не творці. винятково корупціонери і брехуни)))) слава Україні!

Link to comment
Share on other sites

все)))) вже не буде фоток з клюбу бомба))) закрили цей взірцевий зоопарк рагулів))) і так . це несправедливо. але весна прийде порядок наведе)))

Поздоровляю. Бо про людей цілком впевнено можна судити по пиву, яке вони вживають. "Балтіка" мерзотне пойло для рагулів, подібне до "Оболоні" чи "Чернігівського", гірші лише запорізькі помиї. І це маючи змогу споживати місцеве більш-менш пристойне "Микулинецьке" :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Поздоровляю. Бо про людей цілком впевнено можна судити по пиву, яке вони вживають. "Балтіка" мерзотне пойло для рагулів, подібне до "Оболоні" чи "Чернігівського", гірші лише запорізькі помиї. І це маючи змогу споживати місцеве більш-менш пристойне "Микулинецьке" :fp1:

о. а що то за запорізььке пійло, яке гірше навіть балтійсько череігівської оболоні? я вегано нєкурящій трєзвєннік але рідко - раз на місяць два - випиваю з знайомими в якійсь крафтовій броварні кухоль))

Link to comment
Share on other sites

о. а що то за запорізььке пійло, яке гірше навіть балтійсько череігівської оболоні? я вегано нєкурящій трєзвєннік але рідко - раз на місяць два - випиваю з знайомими в якійсь крафтовій броварні кухоль))

Та усі "запорізьки" марки пива лайно, навіть ті, що маскуються під іноземного виробника. Традиційно, десятиліттями.

Link to comment
Share on other sites

закордонне пиво теж буває не дуже, особливо в банках, і чеське, і німецьке, і штатовське. Чи може я став на старість занадто вимогливий, бо колись же і розбавлене сирою водою "жигулівське" смакувало...?  :weep:   Але була, була одна наливайка, де пиво не розбавляли, а недоливали. Там працював знаний усім районом Ізя, який "чесно" й попереджав "я недоливаю, але й не розбавляю".  Так і казали: "пішли до Ізі"   :gigi:

 

"Гройсмани" в Україні завжди непогано почувались, особливо з 17-го року. А їх же ніхто з українців ніколи сюди й не запрошував... ось ціна відсутності власної держави.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

закордонне пиво теж буває не дуже, особливо в банках, і чеське, і німецьке, і штатовське. Чи може я став на старість занадто вимогливий, бо колись же і розбавлене сирою водою "жигулівське" смакувало...?  :weep:   Але була, була одна наливайка, де пиво не розбавляли, а недоливали. Там працював знаний усім районом Ізя, який "чесно" й попереджав "я недоливаю, але й не розбавляю".  Так і казали: "пішли до Ізі"   :gigi:

 

"Гройсмани" в Україні завжди непогано почувались, особливо з 17-го року. А їх же ніхто з українців ніколи сюди й не запрошував... ось ціна відсутності власної держави.

відсутність власної тру держави є не причина а наслідок недолугості , корумповнаості брехливості і агресивного енвігластва українців. не плутай причину і наслідок. почни мислити.))

Link to comment
Share on other sites

відсутність власної тру держави є не причина а наслідок недолугості , корумповнаості брехливості і агресивного енвігластва українців. не плутай причину і наслідок. почни мислити.))

це теж брехня :)

Link to comment
Share on other sites

ні. проаналізуй нашу історію через призму корупції. іти побачиш що саме феноменальна продажність перешкоджала українцям створити власну державу. ти побачиш що зрада і дезертирство української арміїв  криму це історична норма - та й українське суспільство до неї так само ж і поставилось - як до норми - дезертира запроданця мамчура замість трибуналу обрали від блоку головкома нардепом))))

 

http://meridian.in.ua/images/uploads/201403/mamchur-putin.jpg

 

ти побачиш що всі прогарні війни і битви - через продажність українців. чому карл і мазепа програли під полтавою - через зраду - чому кацапи вирізали батурин - через зраду ( полковник ніс) етс . то ж українці мають вікові традиції корупції - тому то тотальн акорупція держави - від зсу сбу до суддів прокурорів -0 до дитячих садків - ніокго не дивуєю українцям це норма..і так. саме корупція пидрогиниралів регіоналоів фанатиків кацапстану типу грищенка назаркіна муженка етс - завадила мобілізованим українцям  очитсити донбас від кацапів - мобілізован ідемобілізувались - і залишилась зсу як вона є - збіговиськом дармоїдів імітаторів торговців соляркою етс . такі ж і результати.

 

але українці люблять брехати - і впершу чергу самим собі. що ти й демонструєш))

Link to comment
Share on other sites

Ви відомий узагальнювач, тобто, нажаль, природний брехун :D бо в соціології узагальнення не лише інструментарій, а й одна з найвідоміших "шпарин" для впровадження брехні.

 

P.S. Чимось Гройсманда нагадуєте - той теж узагальнює рівень зарплатні прибиральниць і прокурорів і завзято "переможно" звітує в тілівізарі про міфічне "зростання" :weep:

Link to comment
Share on other sites

Ви відомий узагальнювач, тобто, нажаль, природний брехун :D бо в соціології узагальнення не лише інструментарій, а й одна з найвідоміших "шпарин" для впровадження брехні.

 

P.S. Чимось Гройсманда нагадуєте - той теж узагальнює рівень зарплатні прибиральниць і прокурорів і завзято "переможно" звітує в тілівізарі про міфічне "зростання" :weep:

слабенька. слабенька спроба маніпуляції - накидавши три мішки гречаної вовни)) я тобі історичні факти і цифри а ти мені гройсманівщину тут розводиш - та ще й обріхуючи мене у гройсманівщині))) я розумію інакше ти не можеш - таким вродився))) але . стань першим в роду який почав мислити)))

і хто ти був на фупі . харе ці маски)))

Link to comment
Share on other sites

ось чисто фотофакти. взірцевий український офіцер - з "честю" як то розуміють українці

 

мамчур до оборони криму

http://meridian.in.ua/images/uploads/201403/mamchur-putin.jpg

 

 

мамчур під час оборони криму

917397.jpg?201809152102

 

 

мамчур після оборони криму

1508328117-7201-na-mamchura-napali-u-rad

це вс ещо тре знати про українських офіцерів, їх поняття честі і суспільство яке їх родить )))

 

тільки фотофакти .

Link to comment
Share on other sites

саупадєніє? не думаю. 20 лютого кацапи вторглись в крим. мамчурі не зробили по кацапам ні тоді ні після жодного пострілу - але в той самий день українські силовики розстріляли Небесну Сотню. і держава 5 років покриває вбивць. саупадєніє? 

Link to comment
Share on other sites

 

У мене широке коло знайомих - мєнти, есбеушники, більшість офіцери до генералів включно, професори, архимандрити, вчительки, двірники, і люди з непевним соіяльним статусом. Тож смію стверджувати, що всі Ваші "узагальнення" щодо українців гівна варті  B-)

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

У мене широке коло знайомих - мєнти, есбеушники, більшість офіцери до генералів включно, професори, архимандрити, вчительки, двірники, і люди з непевним соіяльним статусом. Тож смію стверджувати, що всі Ваші "узагальнення" щодо українців гівна варті  B-)

ти прям як еее свирид питрович галафастов)))

 

зи. слова гівна варті. найпромовистіші саме результати - я результати всіх цих імітаторів офіцерів генералів проффесорів архімандритів вчителів і двірників - очевидні.  )))))) особливо генерали)) просрали і крим і лугандон і тепер пускаюбть соплі б.ють себе в грудь ми ж генерали))) інукович теж проффесор - а луценко генплокулол.. генерали блеать)))) ні перемог ні звільнень теритоі=рій  а про крим вже й не говорять. тільки й здатні що бюджет просирать. а говорити можна все що завгодно. критерій трушності саме результат. 

в криму всі ті твої гинирали і офіцери ріденько обдєдадись - і за 5 років не реабілітувались. ні перемог ні звільнень так. бюджет освоють ото і все гиниральство 

Link to comment
Share on other sites

ти прям як еее свирид питрович галафастов)))

 

зи. слова гівна варті. найпромовистіші саме результати - я результати всіх цих імітаторів офіцерів генералів проффесорів архімандритів вчителів і двірників - очевидні.  )))))) особливо генерали)) просрали і крим і лугандон і тепер пускаюбть соплі б.ють себе в грудь ми ж генерали))) інукович теж проффесор - а луценко генплокулол.. генерали блеать)))) ні перемог ні звільнень теритоі=рій  а про крим вже й не говорять. тільки й здатні що бюджет просирать. а говорити можна все що завгодно. критерій трушності саме результат. 

в криму всі ті твої гинирали і офіцери ріденько обдєдадись - і за 5 років не реабілітувались. ні перемог ні звільнень так. бюджет освоють ото і все гиниральство 

Я поважаю чисто академічний підхід до питання, і в цьому сенсі невиправдані узагальнення ведуть до помилок і викривлень наукового світогляду, і спотворюють кінцевий підсумок, це аксіома. І цим Ви страждаєте вже даненько, невпинно продукуючи хибні суспільно-політичні погляди, та ще й намагаючись нав'язати їх людям. Схаменіться, це шлях в нікуди.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Я поважаю чисто академічний підхід до питання, і в цьому сенсі невиправдані узагальнення ведуть до помилок і викривлень наукового світогляду, і спотворюють кінцевий підсумок, це аксіома. І цим Ви страждаєте вже даненько, невпинно продукуючи хибні суспільно-політичні погляди, та ще й намагаючись нав'язати їх людям. Схаменіться, це шлях в нікуди.

))))ти ?академічний? що розводиш на прямі факти і цифри мантру "це узагальнення"))))науковий світогляд? в українця?))) проффесори ля)))

 

я тобі наводжу конккретні факти і цифри. а ти бельмочеш "узагальнення"

 

в Україні не працює жоден держ і суспільнйи інститут. все бутафорія

взяти фнкції і завдання сбу прописані в законі і конституції - не виконуєтьяс на сто відсотків. тільки суццільан брехня корупція і зловживання. те ж саме і армія, те ж саме і податкова і митниця . освіта і медицина. все бутафорія . і такий же результат. що таке українська армія ми всі побачили в криму 2014 і 5 років окрім споживання бюджету і самохваління - результатів немає - суцільні пройоби - хоча гИниралів вистачає . як і проффпсорів. те ж саме і паліція. вже відкрито кришують домушніків і самі стали домушніками - корупція нікуди не зникла як і некомпетентність - вбивця студента індила успішно пеератестувався і став нью укрпаліцаєм)) судді є а правосуддя немає - і чисто випадково всі судді доларові мультимільйонери і нікого з українців то не торкає бо українцям то норма. українці не здатні буди ні воїнами ні творцями ні мислителями. це ні добре ні погано . це реальність. але є й плюс. те що українці вічно брешуть - таки каже що вони розуміють - десь глибоко в підсвідомості - що це дефект . але змінна краще н ебуде. зміни на гірше будуть і вони є. тільки й вони є)))) це прекрасно.  це справедливо. боце закономірно. це реальність.а те що ви понахапались слів з цивілізації - гинирали професора академіки президенти - на сутність то не впливає )) зімбвабвійці теж на себе гиниральські і академічні мундири натягують. ))))) 

Link to comment
Share on other sites

кучерявий імітатор головкома - 5 років мародерив бюджети під брехню "відновив взув найбоєздатнішу" яка обісралась скрізь де може ( яудес не буває - не можуть ті хто ен може бути тру поліцейськими суддями прокурорами науковцями депутатами міністрами робітниками етс бути воїнами)  підписав дві капітуляції в мінську а тепер - вішенка на тортік від гаранта тер цілісності головнокомандувача що розбудував і взув найбоєздатнішу - ато переможно азкінчилось оос.ом і стрімким зростанням імпорту від агресора)))) танцював танцював найбоєздатнішого і в кінці всрався))) нам треба "холодний мир" з кацапстаном))) 

 

петя як ніхто інший перкрасно знає що таке насправді оновлена взута найбоєздатніша - тому й постійно твердить військового рішення немає а тепер нам треба холодний мир. 

імітатори.

чудес не буває. та й історичних перцедентів коли б українці здобували перемогу на війні - не в складі імперій а самі по собі - теж))))

 

 

називатись воїном і бути воїном - дві різниці. влеикі. так само як називатись проффесором і бути професором)))) в Україні немає ні тих ін інших. 5 років війни і жодного полоковдця так і не проявилось))))) 

Link to comment
Share on other sites

справделивості ради варто зазначити що хто б не став президентом в 2014 - змін на краще  б все рівно ен було. тому що президент-корупціонер це не причина а наслідок .п ричина - населення корупціонерії. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...