Перейти до змісту

А ви знали, що у день, коли почались розстріли майданівців Мустафа Найєм літав у Москву?


DiDUS

Recommended Posts

Андрій Дзиндзя

А ви знали, що у день, коли почались розстріли майданівців, "організатор Майдану" Мустафа Найєм літав у Москву? Цікаво, що могло бути актуальнішим за смерті людей, яких сам Мустафа, за його ж словами, закликав вийти на Майдан?!

 

 

 

17814634_1332091510161727_46077948788911

Link to comment
Share on other sites

ахаха, на ФУПі істерика. Спрочатку з ходу забанили Урфіна за цю новину. Потім , Бикова погрожує АлексАпу :D

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=962689.0

 

Я пригадую до реч\чі що мене Слав забанив назавжди за те що я випадково натрапив на росслідування з квартирою Наєма.  :D  При тому що ху.сосити Лєщенко можно скільки завгодно і будь-яким способом 

Link to comment
Share on other sites

там схоже Григоришин і ФСБ розігрують гарного і поганого антикорупціонерів. Типа Лєщєнко не зміг устояти проти соблазнів депутатства і впав в гріхи, а Наєм клевій пацан . Хоча обоє працюютьна ФСБ 

Link to comment
Share on other sites

"Так вот, кто-то старательно создавал легенду Мустафе о том, что он в этот день был в Киеве.

Кто-то слил ему видео, которое он от своего имени разместил в Инстаграмме, а на Громадском заявляли, что он ведет стрим, хотя его не было в Киеве в это время.

Спрашивается: кому все это было нужно?"  

 

шкварять ФСБника наєма 

Link to comment
Share on other sites

багато було героїчного народу: Тягнибок думав вже здаватись Фьодоричу, у Парубія стався інсульт як раз, коли треба було йти з народом під ВР, де їх бітами побили тітушки, Турчинова прямо на сцені "вбив" снайпер перед початком штурму, толік-справжнійполковник здриснув з Майдану, коли почався справжній штурм, "горинич" не вилазив з приймальні Януковича, про ПАПа пам’ятаю тільки легкий скандал про "суку православную" і все, бабця в цей момент чистила лабутени перед виходом на Майдан. я не знаю кого там "шкварять", але лайна всякого винесло нагору багато. і це ще не все, я впевнений

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...