Перейти до змісту

А навіщо взагалі святкувати перемогу комуністичного режиму над нацистським ?


Людас

Recommended Posts

І навіть те що західні країни втерли шмарклі і виступили на боці сталінського режиму не робить цю перемогу перемогою добра над злом.

Точно так вони це могли зробити на боці Гітлєра , якби їх фінансисти порахували по-іншому.

Просто один режим переміг інший. А що з того народам, які приймали в тому участь ?

Смерті, голод та злидні ? Причому більше всього тим народам , які якби перемогли.

 

Перемогли що ?

 

То що ми святкуємо взагалі ?

 

Хоч 8 травня, хоч 9-е..

Link to comment
Share on other sites

9 мая, был праздник в СССР,
и этот праздник, связан с завершением ВОВ войны конкретно против немецко-фашистской оккупации.
В этой войне против того же врага участвовали другие страны!, но у каждой страны своя дата окончания войны, до пункта когда завершилась Мировая Вторая.

 

Не надо всё приписывать исключительно социалистическому / коммунистическому режиму.

Да, политика примешана в начало войны.

 

Но итог завершения, я не вижу исключительно победой Сталинского режима.

Хотя трудно не согласиться, что СССР получил власть над многими соседними странами!

 

Я нигде не видел переназначения исторических фактов, как победа коммунизма над нацизмом ("германским социализмом").

Змінено користувачем Бондар Роман /Tracker/
Link to comment
Share on other sites

А тебя кто то заставляет это делать? Тут выбор у каждого свой, я так полагаю...

 

Мої два діди його не святкували. У одного все життя гнила нога , яку він підірвав на хімічній міні під Леніградом, 

 У іншого було всього дві медалі. За Берлін і За Відвагу, 

Я його знаходив в сучасних російських архівах. Виніс на собі 26 бійців і командира теж з поля бою.

9 травня не святкував і нічого про це все не розповідав.

Давно померли обоє.

То як я як ї онук маю дивитись на цих підарасів з колорадськими стрічками та брязкальцями на грудях , яким тоді було максимум 2  рочки ?

Це тварини чи тварюки ? Що вони святкують ?

А тебя кто то заставляет это делать? Тут выбор у каждого свой, я так полагаю...

 

Вибір завжди один, Між людиною і падлою.

Link to comment
Share on other sites

9 мая, был праздник в СССР,

и этот праздник, связан с завершением ВОВ войны конкретно против немецко-фашистской оккупации.

В этой войне против того же врага участвовали другие страны!, но у каждой страны своя дата окончания войны, до пункта когда завершилась Мировая Вторая.

 

Не надо всё приписывать исключительно социалистическому / коммунистическому режиму.

Да, политика примешана в начало войны.

 

Но итог завершения, я не вижу исключительно победой Сталинского режима.

Хотя трудно не согласиться, что СССР получил власть над многими соседними странами!

 

Я нигде не видел переназначения исторических фактов, как победа коммунизма над нацизмом ("германским социализмом").

 

 

"9 мая, был праздник в СССР,"

 

Ромчику, навіть не хочу коментувати.

Ця вакханалія та безумовство почалося тільки за Брежнєва.

Але не в таких психіатричних формах як зараз 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


То як я як ї онук маю дивитись на цих підарасів з колорадськими стрічками та брязкальцями на грудях , яким тоді було максимум 2  рочки ?

 

Так не смотри, нахуй они тебе надо? Сходи на могилы к дедам и цветы отнеси..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це все нюанси. Глобальне питання залишається. Комуністи перемогли нацистів, 

То свято ?

кто победил нацистов, неплохо написано тут Солониным http://www.solonin.org/article_kto-pobedil-gitlera

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

кто победил нацистов, неплохо написано тут Солониным http://www.solonin.org/article_kto-pobedil-gitlera

 

Дякую, Олеже. Це посилання тільки є додатковим доказом, чому мої діди то все "побєдобєсіє" не святкували.

Ніколи. Солдати СА. Не УПА.

Link to comment
Share on other sites

А почему не празднуют, собственно окончание второй мировой, 2 сентября? ссср бил японцев, а праздника нет или как это понимать, упущение?
Link to comment
Share on other sites

А почему не празднуют, собственно окончание второй мировой, 2 сентября? ссср бил японцев, а праздника нет или как это понимать, упущение?

 

До речі , дуже гарне питання. Але якщо я правильно пам*ятаю немає до сих пір мирновору з Японією .

Проблема Курил. Взагалі-то південного Сахаліну теж. Але його чогось призабули . Як у нас Крим випав з Мінських угод

чомусь.

 

Ситауція підвисла на довгі десятиріччя. Тому совки і не роблять танці з колорадськими бубнами..

Link to comment
Share on other sites

Немецко-нацистской.  

 

:tu:

 

А ще коректніше  " німецько-націонал-соціалістичною".

 

Цікаво, коли оте італійське  "фашистсько" доліпилось до "німецько" ?

 

На фіга ? 

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

9 мая, был праздник в СССР,

и этот праздник, связан с завершением ВОВ войны конкретно против немецко-фашистской оккупации.

В этой войне против того же врага участвовали другие страны!, но у каждой страны своя дата окончания войны, до пункта когда завершилась Мировая Вторая.

А для України війна взагалі не закінчилась у 1945 році, просто з трьох ворогів - німців, поляків і росіян - залишилося два. Тому святкувати завершення війни може тільки той, хто не вважає москалів за ворога, тобто ВАТА.

 

Но итог завершения, я не вижу исключительно победой Сталинского режима.

На жаль, це дійсно перемога сталінського режиму - він вижив і сторгувався з західними демократіями про контроль над половиною Європи.

 

І я не розумію, як українець може святкувати цю перемогу.

Link to comment
Share on other sites

А для України війна взагалі не закінчилась у 1945 році, просто з трьох ворогів - німців, поляків і росіян - залишилося два. Тому святкувати завершення війни може тільки той, хто не вважає москалів за ворога, тобто ВАТА.

 

На жаль, це дійсно перемога сталінського режиму - він вижив і сторгувався з західними демократіями про контроль над половиною Європи.

 

І я не розумію, як українець може святкувати цю перемогу.

 

 

Ще хочеться додати , що українці  були практично на всіх боках конфлікту, а та ж УПА воювала як з гітлерівським 

режимом так і сталінським. То воїнам УПА що святкувати ? Та й взагалі всім українцям..

 

Перемогу розбрату ? 

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

До речі, хоч один прислужник сталінського режиму , який катував, гвалтував, вбивав, висилав українців в Сибір був покараний

в незалежній Україні ? Були суди над катами з НКВД ? Як в тій же Прибалтиці ? 

 

Якраз зараз на 9 травня вони ходять.. Бо фронтовики давно в могилах.

А ті одинціи , що дожили в такому віці , що їм не до парадів.

 

А ось купа ситих нквдестів , які знищували українство на Західній України.

складають більшість цих "ветеранів". на парадах з купою ювілейних брязкальців на всю масу тіла...

Ось вони і розкручують це "свято", а не фронтовики з могил.

 

То ми маємо їм допомагати ? 

 

Їх місце  в буцегарні, а не на параді.

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

:tu:

 

А ще коректніше " німецько-націонал-соціалістичною".

 

Цікаво, коли оте італійське "фашистсько" доліпилось до "німецько" ?

 

На фіга ?

Какой-нибудь секретарь цк ляпнул, кто ж его исправлять будет? Так и прилепилось.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...