Перейти до змісту

Владімірскій централ, вєтєр сєвєрний...


mg42

Recommended Posts

 У невеличкому місті  де наразі  мешкаю ,  під'їздить біла дев'ятка ,  службова  з  "кугутами" на даху . А  з вікон "  шансоньєєєткаааа" ... ріформовані  по повній . 

 

 

А в  Маках  досить слово менеджеру  мовити -  буде добрий  переполох . 

Змінено користувачем ElGuider
Link to comment
Share on other sites

В нас макдак організував доставку додому.  Сраки стануть ще більші!

 

можна і нелупкою з салом сраку з вітрину продуктового магазину наїсти.

всьому має бути міра.

 

хоча мені самому кіл 10 скинути не завадило б.  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Фома, камон. УЖе столько разборов было по Макдональдсу. Нет там ничего такого, чего не было бы в другой еде. А нет. Знаю. Там сто процентов нет кишечной палочки ,которая есть даже в еде самых понтовых ресторанов. В остальном отпуцованая. отконтролированая еда с жестким контролем чистоты, технологии приготовления. хранения и калоража.

Можно поспорить о вкусах, но о них не спорят. В остальном... Макдональдс - говно это навязаное обществу мнение. Безо всяких на то оснований но с конкретными целями конкретных конкурирующих структур.

Цитирую друга МГ "всьому має бути міра." Вот и весь секрет.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Я на фірмі яка робить продуети для різних фастфудів.В Макдоналдса самі жорсткі вимоги по якості і рецептура з мінімумом добавок.Крім того приходять раз на рік і дивляться чи працівників не ображають і тд
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А я приєднуюся до "мак - лайно"

Моя мама там колись травонулася до лікарні дійшло. Мені на Ніагарі після нього також трохи кепсько було

То ж, коли вже пече, то мій голос за KFC

Link to comment
Share on other sites

До таких гігантів, як макдоналдс, кока-кола, тощо прикута увага професіоналів, що спеціальзуються на багатоміліонних позовах по відшкодуванню усіляких збитків.

 

Тому, травонутися напоєм "баратіна" чи піцою "козацька" на порядок вірогідніше, ніж кока-колою, або біг-маком. 146%

 

Ну і кацапи все не можуть полишити сором, як вони шикувались у кілометрові черги у макдак, чи "доставали" пепсі-колу на свальбу. Їх плющить і вони сруть шлакоблоками.

 

ЗІ. Я не часто, не більше 1-2 раз на місяць їм в макдоналдсі, але ще жодного разу не мав жодних претензій до якості.

Link to comment
Share on other sites

 

 


під час святкування днюхи мого командира в кафе на відкритому повітрі, одні підараси вже замовляли Владімірскій централ. Мало там і не полягли.... разом з лабухами... Їх врятувало лише те, що я один був тверезий, бо приїхав за кермом, і зумів зупинити побоїще, на яке вже підірвалося з десяток атошників...   Отака хуйня, малята... любі хлопчики й дівчата

 

"Днюха", "вл. централ" і "хуйня" - терміни одного порядку. Так, до слова.

Link to comment
Share on other sites

ще напиши що я брешу

п.с. з мамою то було давно а зі мною - рік тому

 

не напишу, але можна травонутися від банально брудних рук. А в Україні можна травонутися будь-де з вини отаких даунів, що слухають владімірський централ, чи якоїсь паскуди, що підтирає булочкою жопу перед тим, як принести її клієнту (десь проскакувало відео про паскудство офіціантів). І це може статися і в найфільдіперсовішому ресторані і в "сімейному кафе з домашньою кухнею". Рулетка.

Link to comment
Share on other sites

"Днюха", "вл. централ" і "хуйня" - терміни одного порядку. Так, до слова.

 

От шо ти тут окрім свого булькання робиш?

Передивись свої пости.

Ментор нудотний.

 

ЗІ. Тебе забув спитати, як мені висловлюватись.

Link to comment
Share on other sites

Можна і ще трохи похамити рядовому юзеру. Ахулі?

 

Почитайте притчу на предмет "колоди в оці", може буде помічне.

 

Ахулі, кажеш? А іншого слова в твоєму "некакапському" лексиконі нема?

Чи то по кацапізму і поруч з "днюхою" не валялось? І на централ не тягне?

Чи щирим можна?

 

Повторюю, передивись свої пости. Вони наскрізь менторські.

До блювоти.

 

На притулку є такий  собі lot.

Той теж полюбляє рубати короткими фразами-вказівками-командами, що кому з ким зробити.

Хоча, по життю - фрік і тупий патологічний пиздун.

 

Не примушуй мене ставитись до тебе якось подібно.

 

Маєш що розказати тут, то розказуй. А свої зауваження, тим більше, старшим за тебе людям, залиш при собі. Я тобі їх не роблю, То ж і ти крокуй собі повз.

Link to comment
Share on other sites

Фома, камон. УЖе столько разборов было по Макдональдсу. Нет там ничего такого, чего не было бы в другой еде. А нет. Знаю. Там сто процентов нет кишечной палочки ,которая есть даже в еде самых понтовых ресторанов. В остальном отпуцованая. отконтролированая еда с жестким контролем чистоты, технологии приготовления. хранения и калоража.

Можно поспорить о вкусах, но о них не спорят. В остальном... Макдональдс - говно это навязаное обществу мнение. Безо всяких на то оснований но с конкретными целями конкретных конкурирующих структур.

Цитирую друга МГ "всьому має бути міра." Вот и весь секрет.

 

Из фастфудов предпочитаю Сабвей, но и в Макдональдсе часто бываю. Нормальная там еда, куча салатов на выбор, если здоровье бережете...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Как сказал мне знакомый шеф филиала мака, никакие нормы и контроль не гарантируют от получения упавшей на пол котлеты. Все может быть, но в других ресторанах я не видет графика уборки в каждые 30 минут, с подписью уборчщика, который может прочитать любой посетитель.

 

А еще у меня есть книжечка с нормами и требованиями мака к производителям Баварии.

Это мега жесть...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Тому, травонутися напоєм "баратіна" чи піцою "козацька" на порядок вірогідніше, ніж кока-колою, або біг-маком. 146%

Я в курсі. Але я намагаюсь ніколи не їсти в маку і інших фастфудах (в кфц і бургер кінгу не був жодного разу!), просто тому що сама їжа - смажений дешевий шлак

Link to comment
Share on other sites

Я в курсі. Але я намагаюсь ніколи не їсти в маку і інших фастфудах (в кфц і бургер кінгу не був жодного разу!), просто тому що сама їжа - смажений дешевий шлак

 

то може ти і м'яса не їси? (с) лесь

Link to comment
Share on other sites

Пєйтє Буратіна!

Ано багаугодна!

 

 

 

Reload Page to see tweet..Link..

 

 

 

Конец 80х, студенты на колхозном консервным заводе. Очень похоже. Аж ностальгия пробила. Змінено користувачем Кость
Link to comment
Share on other sites

Я в курсі. Але я намагаюсь ніколи не їсти в маку і інших фастфудах (в кфц і бургер кінгу не був жодного разу!), просто тому що сама їжа - смажений дешевий шлак

 

Фома, саммый здоровый фастфуд, на мой взгляд,  - Сабвэй. Простая булка, тонна салата и, например, тюнец. Согласись, для быстрого перекуса нормальное сочетание. В магдональдсе можешь взять себе тот же салат и рап с куриной грудинкой. Что в этом плохого?

Змінено користувачем Kot
Link to comment
Share on other sites

 

Мне кажется, что самая опасная еда в китайских ресторанах. Они добавляют тонны глутамата натрия, для усиления вкуса, и не стесняются использовать просроченные продукты. Причем это куйня во всех европейских странах. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вчора підхожу до тієї адміністраторші (вона допомагала на касах) і замовляю "владімірскій централ" і салатєг  :gigi:

 

- ой, а я вас нє узнала! давайтє ми вас бєсплатна угастім тортікам!

- спасіба, я чіста патролить...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мне кажется, что самая опасная еда в китайских ресторанах … не стесняются использовать просроченные продукты. Причем это куйня во всех европейских странах.

Пару раз на такое нарывался, но стоит отметить, что последний раз это было довольно давно и они таки исправляются, хотя еда все же сильно локализована для "европейскости".

На нетуристических тропах есть очень обожаемые и уважаемые азиатские ресторанчики, а лучшее суши, в EU пока что довелось откушать в Берлине, как ни странно.

 

А насчет McDonalds -- у них один огромный плюс: везде, где бы ты их ни нашел, у них еда будет предсказуемая, и ты точно знаешь, что получишь. Иногда это важно.

И да, я тоже не являюсь оголтелым противником FastFood, как и их фаном. Все хорошо к месту и вовремя.

 

ps: у сына рядом со школой KFC c бесплатным WiFi и большим помещением, так для школьников там специально выделяют место и время, иногда дополнительные занятия даже проводят, неформальные. Не думаю, что они на этом много зарабатывают, но всегда приветствуют.

pps: мне лично еда в KFC не нравится.

Link to comment
Share on other sites

Фома, саммый здоровый фастфуд, на мой взгляд,  - Сабвэй. Простая булка, тонна салата и, например, тюнец. Согласись, для быстрого перекуса нормальное сочетание. В магдональдсе можешь взять себе тот же салат и рап с куриной грудинкой. Что в этом плохого?

У нас є pret a manger, там є дійсно непогані варіанти, от я зараз взяв фалафель + халумі врап.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...